Meitene no augstskolas

Vēlies iemācīties forši savaldzināt sievieti? Uzdod savu jautājumu šeit!
Kapteinis
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 17 Sep 1995
Pilsēta: Lielvārde
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Re: Meitene no augstskolas

Post by Kapteinis » Sun Mar 08, 2015 6:46 pm

Skatos, ka Tev ir tikai 9 posti - tas nozīmē, ka field report sadaļa Tev vēl nav redzama (tā ir no 10 postiem forumā).

Tad, kad būsi sakrājis 10, tad ieteiktu to palasīt - man sākumā bija diezgan interesanti, jo, visu cieņu, bet tur džeki diezgan labi spējuši aprakstīt savus piedzīvojumus. Varbūt arī tur kaut ko iegūsi priekš sevis.

ps. Neaizmirsti arī uzrakstīt kā gāja - te parasti tikai čaļi atskrien un izklāsta problēmu, bet pēc tam reportu nesniedz kā gāja.
Vīrietis ir kā akmens, nelokas kā drāts un nav gumija, ko var staipīt pēc iegribām. Redzēsi, sievietēm tu sāksi patikt, bet ne visām, jo daudzas jaunībā meklē aunus, kas skrien pakaļ, bet gadiem ejot tava popularitāte pieaugs dramatiski. © Viiirietis

fegots
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 14 Oct 1995
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Multiple open relationships

Post by fegots » Sun Mar 08, 2015 7:34 pm

Tātad.. Lai šinī topikā uzrakstītu atbildi, vajag baigi piepūlēties, nav tāds ''ķep-ļap'', nopietni lietai jāpieiet.. tātad.. :mrgreen:

Par iekāri un iegribu - jā, biju lasījis. Visu to sadaļu esmu izlasījis.. Iekāri un iegribu bija sākumā grūti atšķirt.. bet.. man ir nākusi kāda apskaidrība.. Vispār, šī topika diskusija ir man iemācijusi vairāk, kā tas, ko esmu izlasījis šajā forumā kopumā. Un nē, es neapšaubu informācijas noderību.. Vienkārši.. man tā kautkā.. neaizgāja sākumā..

Runājot par tavu.. pieredzi, ar internetā sarunātajiem randiņiem.. Interesanti, un viennozīmīgi - drosmīgi. :D Bet es tā arī nesapratu, ja tu ej pa taisno klāt pie random(ne jau uz norunātu randiņu) meitenes, tad - rokas spiediens, vai kā? Un kādam jābūt tam rokasspiedienam? Spēcīgam vai tādam, pieklājīgam, vai arī tā, nu, ''sajūtu līmenī''. ? Vai arī ir alternatīva rokasspiedienam? Atgādinu - nepazīstama meitene, vienkārši dzīvē ej klāt iepazīties.

Es kopumā esmu plānojis forumā, varbūt ne gluži apmesties, bet katrā ziņā, noteikti pa laikam iegriezties(vispār, jā, biju ievērojis, ka jums 99% topiku izveidotāji ir cilvēki, ar max 10postiem, kuri nāk risināt tikai savu problēmu. Gluži, kā izskatās mans profils un šis topiks.. :mrgreen: :mrgreen: ), un nepazudīšu. Par reportu nevaru solīt, jo man nepadodas īsti rakstīt un izklāstīt visu, bet, domāju, ka kopumā situācijas attīstību izstāstīšu..
Tagad arī būs 10 posti, redzēšu to sadaļu, palasīšu.

Zuljeens
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jul 1996
Pilsēta: Cēsis
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Post by Zuljeens » Thu Mar 12, 2015 1:27 am

Fegots- nav svarīgi tas ko tu viņai vēlies teikt, vai kā to pateikt.. Neviens šejienietis nevar tev iedot maģiskos vārdus...

Es tev ieteiktu iepazīt sevi tuvāk.. 1) Meditācija.. +

2) Gunwitch method- Noklausies Universal understandings.

Tev ir jākļūst brīvam, dari to kas tev liekas pareizi, un kļūsti brīvs.

Universal understandings- palīdzēs tev saprast to, ka balts nav balts, un melns nav melns..
Tur ir lietas, kas palīdzēs tev, un tavai ikdienai.

+ Nelasi daudz informāciju, tas nav vajadzīgs!!!
Your eyes look amazing with this moon light

fegots
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 14 Oct 1995
Attiecību stāvoklis: Multiple open relationships

Post by fegots » Thu Mar 12, 2015 6:53 am

Ar meditāciju jau nodarbojos. Par gunwitch metod un universal standing - paldies, kautkas jauns priekš manis. :)

Uldis
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Aug 1984
Attiecību stāvoklis: Single

Post by Uldis » Fri Apr 03, 2015 6:24 pm

fegots wrote:Labdien.
Atkal uzdošu jautājumu.. šoreiz par konkrētu situāciju.. :D
Ir iekritusi acīs viena meitene, no manas augstkolas, ne no mana kursa.. Par viņu neko nezinu.. Kāds var ieteikt kādu veidu, kā lai šamējo iepazīst? Redzu viņu tik vien augstkolā, labi ja reizi dienā, liktos kautkā dīvaini, ja vienkārši pieietu klāt, un sāktu runāt.. Bet, liekas, tas būs vienīgais variants, tāpēc tā arī laikam darīšu.. :mrgreen: :mrgreen:
Tātad, kā jau noprotat, esmu izlēmis vienkārši iet klāt, kā būs tā būs. Jautājums - ko man būtu pareizāk viņai teikt? Izskaidrot situāciju, ka es viņu redzēju skolā, iepatikās, gribēju iepazīties? Domāju, viņa ir mani ievērojusi, ka es reizi pa reizi uz viņu uzmetu aci garām ejot.. tas varētu būt tā - stalkīgi(atvasinājums no vārda stalkot :D ) tāpēc.. nu, jūsu padoms? :D
Tieši tā arī jādara - jāiet klāt, citādi neiepazīsi. Vari arī tā aprakstīt situāciju kā rakstīji. Es bieži tā darījis esmu, ja streso - pasaki ka streso, papildini sarunu ar vairāk emocijām un piedod tam vairāk nozīmi.
Piedāvāju Privātas konsultācijas kā pilnveidot sevi un kļūt veiksmīgam ar sievietēm. Droši rakstiet privāti un rīt jau būs labāki laiki...

Ulda pieraksti - http://www.mensfaq.com/lv/iepazisanas/

Post Reply