Meitene no augstskolas

Vēlies iemācīties forši savaldzināt sievieti? Uzdod savu jautājumu šeit!
pitons
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 16 Jan 1992
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Re: Meitene no augstskolas

Post by pitons » Fri Mar 06, 2015 12:31 am

Esmu redzējis, ka viņa reizēm sēž vestibilā viena, un kautko gaida.. Varbūt tādā brīdī?
Uzreiz apsēsties, vai sākumā pieiet klāt, iepazīties, un tad paprasīt, vai drīkst apsēsties?
Vai ,vai, vai tu pārāk daudz mentāli masturbē.
Un ja nu tu prasi vai var piesēsties, un tad viņa pieceļās/pienāk draugi?
Es šaubos vai tev palidzēs kkāda ideāla izplānota situācija ,kurā tev viss izdosies kā plānots.
Nē.
Visdrīzāk tā nebūs , plus vēl liekais uztraukums tev traucēs domāt ,takā plānot nav vērts.
Tas ir bezjēdzīgi.
Vienkārši ,kad redzi iespēju, ej.

RIkojies :D
Things may come to those who wait, but only the things left by those who hustle.
—ABRAHAM LINCOLN

Riino
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 17 Nov 1992
Pilsēta: Balvi

Post by Riino » Fri Mar 06, 2015 1:17 am

fegots wrote: , ļoti bieži man sanāk savaldzināt meiteni tikai kontaktējoties ar viņu ar acīm un aktīvi kontaktējoties ar citiem, kas ir viņai apkārt.. Bet nu, tas ir offtopiks.. :mrgreen: Tas nav būtiski šoreiz..
gribētos dzirdēt kāda ir attieksme uz šo no citu lietuotāju puses, personīgi arī man ir vieglak vairak spelēt ar publiku uzturēt draivu, bet atrast ciešu mērķtiecīgu kontaktu ar meiteni kas nestu rezultātus manuprāt man neizdodas, zūd temas, vai hz kas vēl, lai gan saprotu, ka tas ir garām, bet lielaka daļa meiteņu simpātiju tiek iegūtas tieši tā, kad tā enerģija ir tāda vispusīga un uz perimetru.

biete
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 26 Feb 1984
Pilsēta: Ventspils

Post by biete » Fri Mar 06, 2015 1:59 pm

Nekas personīgs.
Lai arī kā tu centies padarīt savu problēmu īpašu un specifisku, kas tavuprāt atšķiras no citām šeit 1000 jauniešu aprakstītajām problēmām, tomēr tā ir tā pati primitīvā problēma "man patīk meitene, kā iepazīties, ko teikt".
Man lasot forumu, ja sen ir skaidrs, ka uz tādiem jautājumiem ir jāsāk bļaut un norāt jautātājs, jo runāt pa labam ir bezjēdzīgi, jo tālāk vienmēr atrodas 100 iemesli, lai kautko nedarītu (ko padomās, vai nebūs creepy utt., kas būs ja izgāzīsies), ko mēs varam redzēt šeit tavos tālākajos postos. Kā pitons teica - tu jau mentāli masturbē un ir aizmiglojušās acis, es jau to sapratu pamatpostā, tāpēc uzreiz uzdirsu.

Pārlasi vēlreiz Kapteiņa lieliskos materiālu tulkojumus "Vīrietis un viņa iekšējais Es " - tur ir skaidri un gaiši uzrakstīts "Ej un iepazīstini sevi. Viņa to gaida. Viņa cer, ka pienākošais vecis nebūs kārtējais āksts". Lai vīrietis ar sievieti iepazītos, kādam tak būs tas solis jāsper.

Nesen biju kūrortā, kur čoms viesnīcā puspilnā ēdamzālē piesēdās pie divām krievietēm, no kurām viena bija bez maz vai modele, otra nesimpātiska. Vai domā, ka tas bija creppy? Tagad smukā plāno pārvākties uz LV no Sibīrijas.... Es varu pateikt, ka es apskaužu viņu, ka viņam bija olas tur aiziet - mēģināja un dabūja.

Tavā gadījumā tev jāiet klāt, kad viņa viena sēž tur vestibilā (ko teikt, pašam jāizdomā), tikai nedod dievs neprasi atļauju piesēst (kas viņa kautkāda virskundze un krēslu īpašniece???), vai arī jāgaida kāds skolas pasākums, kur varēsi uzlūgt uz deju, tad tas nebūs tik samāksloti. Pat ja viņa noraidīs tevi (tas nenozīmē, ka tu neinteresē), vismaz viņa zinās, ka tev ir olas.

Man kautkāda izspēlēta nejauša satikšanās liekas nožēlojama, jo tad tu sevi pašu savās acīs pataisi par ākstu un to manīs arī meitene.

Kapteinis
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 17 Sep 1995
Pilsēta: Lielvārde
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Post by Kapteinis » Fri Mar 06, 2015 5:55 pm

Ir tik daudz ko teikt...

Pirmkārt, - Tu jau pašā sākumā esi pieļāvis vienu lielu, fundamentālu kļūdu.
Tu meiteni - par kuru nezini pilnīgi un galīgi neko, izņemot to, ka Tu viņu uzskati par pievilcīgu - jau tagad esi nolicis uz pjedestāla. Zini, kāpēc es tā domāju?
Citāts no Tava pamatposta:
(..)Par viņu neko nezinu..(..)
Citāts no Tavas atbildes bietei:
(..)Bet šī nav tā reize. Šī ir reize, kad es vēlos samazināt maksimāli izgāšanās procentu, un pieeju lietai ar vairāk prātu, tāpēc arī velējos paprasīt citu viedokli.(..)
Tagad, kad esi izlasījis to, ko pats uzrakstīji, padomā, ko Tu ar šo pasaki zemtekstā? Kāds ir Tavs vēstījums?

Es redzu to, ka Tu kādu jaunu sievieti, lai arī ar viņu pat neesi runājis dzīvē, esi nostādījis kā augstāku par sevi t.i. Tu zemapziņas līmenī savā prātā esi sev ievadījis šādu nevienādību:
Tava iekšējā vērtība < Viņas iekšējā vērtība
(pievērs uzmanību tam, ka es minu tieši "iekšējo vērtību". Šo saku jau tagad Tev uz priekšu, ka melns bumers vai ķēdīte ap kaklu nemainīs Tavu iekšējo vērību jeb pašnovērtējumu. Tava iekšējā vērtība mainīsies citādāk.)

Atgriežoties pie tēmas. Retorisks jautājums: Kāds ir Tavs iemesls tieši šoreiz un tagad maksimāli samazināt izgāšanās procentu? Kādēļ tā meitene ir tik īpaša? Vari pats sev uz lapas uzrakstīt vismaz 5 iemeslus (ne uz tās sievietes ārieni balstītus), kādēļ tā būtne būtu Tava laika un pūļu vērta?
Esi dzirdējis terminu - "investēšana attiecībās"? Ar to, ka Tu esi izveidojis šo topiku un visticamāk jau par to meiteni es domājis iepriekš, Tu jau tagad esi sācies investēt attiecībās ar to meiteni, kuru, sasodīts, pat nepazīsti (man pat nepatīk šo saukt par investēšanu attiecībās - Tu vienkārši kādam nepazīstamam cilvēkam velti lielāko daļu savas uzmanības). Tam visam vajadzētu būt daudz vienkāršāk - Tu ieraugi sievieti, kura Tev šķiet pievilcīga - bums! - Tu ej un uzsāc sarunu ar viņu. Nekādas prātuļošanas - kas, kur, kādā veidā - Tu ieraugi un ej, jo Tu esi vīrietis, kuru vada kaisle.

Otrkārt. Ko vēl es gribu Tev teikt - lielākajai daļai vīriešu, kuri šeit vēršas pēc palīdzības, pašos pamatos visiem ir viena un tā pati problēma (lai arī kā Tu tagad gribētu man oponēt).
Ar mazām niansēm, bet sieviete viņu dzīvē ir nonākusi galvenajā vietā (jā, tā ir problēma un tā tam nevajadzētu būt).
Pie kājas, vai tā ir meitene, ar kuru viņi jau ir kopā, vai vienkārši kāda simpātiska būtne, kura viņiem ir iekritusi acīs (Tavs gadījums). Labākais ir tas, ka visiem liekas, ka viņu "problēma" ir neatkārtojama.
"Internetā čalis nezināja kā pieiet pie meitenes kafejnīcā, bet ar man ir citādāk - es nezinu kā pie meitenes pieiet ballītē, tādēļ uztaisīšu jaunu topic, jo tam čalim dotie padomi man neder. " Nepareizi vecais - der gan.

Tiesa gan, padomus, kuri šeit tiek doti ir jāspēj atšķirt. Es personīgi uzskatu, ka padomi ir divu veidu - un starp abiem ir liela atšķirība.
Viens ir "plāksteris" jeb lieta, kas Tev palīdzēs dotajā situācijā, piemēram, "pasakiet iemeslu, kā uzsākt sarunu; ko un kā teikt, kā neizgāzties" utt. Šie padomi Tev palīdzēs tikai konkrētajā situācijā.
Savukārt, otra lieta ir padoms, kurš Tev dos atrisinājumu nevis dotajai situācijai, bet gan palīdzēs Tev no kucēna kļūt par vīrieti un mainīt savu attieksmi kopumā, kas likumsakarīgi novedīs arī pie citu problēmu atrisinājumu.
Vai man ir vēl jāsaka, kurš no padomiem ir daudz lietderīgāks?
Citāts no Tava teksta:
Un forumā nevar būt katrai specifiskai situācijai atbilde.
Jā. "Plāksteris" katrai situācijai ir cits. Tas sranais openeris, kas strādās uz ielas, iespējams, nestrādās naktsklubā. Bet Tava attieksme uz ielas un klubā gan ir viena un tā pati. Problēmas ir vienas un tās pašas.

Treškārt. Mazliet atkāpei: Nevienam un nekad neļauj kontrolēt savas emocijas un, kas vēl svarīgāk, neļauj emocijām kontrolēt sevi un savu uzvedību. Tas, ka Tu sacepies no bietes komentāra (kurš pie tam ir tikai loģiska atbilde uz jautājumu, bet par to vēlāk), parāda tikai to, ka Tu ļauj emocijām vaļu kontrolēt sevi. Paskaties uz šo no malas - Tu uzrakstīji internetā jautājumu, kāda nepazīstama persona Tev skarbi atbildēja un Tu uzreiz tērēji laiku, lai viņam kaut ko atcirstu tā vietā, lai izanalizētu viņa atbildi?
Šo es atkal saku Tev priekš nākotnes, ka Tev par sliktu nenāktu iegaumēt to, ka nespēja savaldīt savas emocijas attiecībās (un vispār dzīvē) var Tev pamatīgi iegriezt - ja sieviete sajutīs, ka Tu emocionāli esi iespaidojams, viņa to sāks izmantot savā labā, un tad Tev būs iemesls vēlreiz nākt un taisīt jaunu topicu šeit. Nemaz nerunāsim par to, ka viena no vīrišķības īstākajām izpausmēm ir spēja savaldīt savas emocijas.

Ceturtkārt. Lietotājiem, kuri šeit jau ir kādu laiku jau ir apnicis atbildēt uz šādiem jautājumiem, jo, viņi redz nevis to, ka "čalis baidās pieiet pie meitenes tusiņā", bet gan "kārtējo kucēnu, kura attieksme pret dzīvi un sievietēm ir pilnīgi nepareiza". Saproti, ko gribu pateikt? Ceturtais un otrais punkts ir cieši saistīti.

--------------------------------------------------
Domāju, viņa ir mani ievērojusi, ka es reizi pa reizi uz viņu uzmetu aci garām ejot..
Jūsu acu skatieni sastapās? Ja jā, tad vai Tu pasmaidīji un nenovērsies, vai tieši pretēji - novērsies it kā būtu nokaunējies par savu dabas doto īpašību - iekārot skaistas pretējā dzimuma pārstāves? Ja nē, tad kā Tu rīkotos, ja jūsu acu skatieni sastaptos? Tava rīcība? Pirmais variants vai otrais?
Bezkaunīgs vīrietis, kurš zina, ko grib un par to nekaunas
vai jauns puika, kuram ir kauns par to, ko viņš iekāro? Kurš ir pievilcīgāks sievietēm? Atbildi sev.
iedomājos, kā es eju viņai pretī, viņa skatās uz mani, vēl 20 m attālums, un tad, kad beidzot pienāk, tad sāk kko.. iepazīties.. Nu, jā.. tāds modelis būtu neforšs..
Kāpēc neforšs? Whatafak? Kopš kura laika, pieiet pie sievietes un pateikt to, ka viņa ir skaista un Tev viņa liekas iekārojama ir kaut kas "neforšs"? Kāpēc tas ir "creep style"? Vai paši saprotat, ko maz runājat - jūs gribat teikt to, ka tas, kas mums, kā vīriešiem, ir dots no dabas ir kaut kas nepareizs/nepieņemams? Tieši tas, ka Tu meklē attaisnojumu savai iekārei pret viņu; slēpies aiz kaut kādiem iemesliem, kādēļ es uzsācis sarunu ar viņu - tas ir īstais creep style. Tieši to viņa redzēs cauri, un tas BŪS slikti. Ja vien Tu neesi uz mata kā viņas sapņu princis, tad to viņa Tev nepiedos, jo sievietes vērtē vīrieti pēc diviem kritērijiem pēc ārēja izskata un pēc uzvedības (runājot par konkrēto situāciju). Ja Tu jau sākumā sev iešauj kājā ar tādu uzvedību (kaunēšanos par to, ko iekāro un savu patieso iemeslu slēpšanu), tad ja vien Tu izskatā nelīdzinies Bredam Pitam, tad man Tev ir sliktas ziņas.
Es pagājušo sestdien piegāju pie vienas meitenes un pateicu, ka viņa izskatās vienkārši apburoši - es viņu ieraudzīju, mūsu acis sastapās, es pasmaidīju un gāju viņai tieši klāt. Nekādi līkumi, nekādas tēlošanas - man viņa iepatikās un es gribēju viņai to paziņot. Iedomājies, viņai jau bija puisis! Vai tas mani satrauca? Nē, jo es negāju pie viņās kā puika, kurš g-g-grib iepazīties, bet gan kā vīrietis, kurš novērtē skaistas sievietes.
Jautājums - ko man būtu pareizāk viņai teikt? Izskaidrot situāciju, ka es viņu redzēju skolā, iepatikās, gribēju iepazīties?
Jā. Jā. JĀ! Nekas nav vīrišķīgāks (lasīt: pievilcīgāks sievietei) kā vīrietis, kurš nebaidās būt atklāts par saviem nodomiem. Ja Tu pieiesi un pateiksi, ka Tu viņu iekāro, viņa Tev nesitīs pļauku. Viņa būs pārsteigta, ka Tu uzdrošinies būt tik atklāts. Viņa nesapratīs, ka kāds tiešām uzdrošinās ko tādu izdarīt, jo viņa saprot to, ka vidējais statistiskais vīrietis baidās pieiet pie sievietes, pareizāk, baidās tikt atraidīts.
Tādēļ, jau ir izdomāti visi tie sasodītie sarunu uzsākšanas temati - lai neveiksmes gadījumā Tu varētu saviem draugiem, kuri redzēja, ka Tev nesanāca, teikt, ka Tevi patiešām interesēja viņas domas par to, kurš ir labāks: supermens vai betmens...
Viņa būs pārsteigta, ka Tev ir pie kājas, ko citi padomās. Viņa būs pārsteigta, ka Tu neesi kārtējais puika, kurš viņai piedāvā maisiņā savas olas, lai viņa varētu pār Tevi valdīt. Viņa būs pārsteigta, bet tikai uz mirkli, jo tad viņa sapratīs, ka šis vīrietis nav tāds "kā viss tas bars ar nejēgām" ar kādiem viņai parasti jāsastopas. Viņa to sapratīs un uzreiz padomās "wow, šis izskatās, ka ir īsts vīrietis (kuru es meklēju), bet vai viņš patiesi tāds ir, vai tikai tēlo?" un šeit sekos pirmais shit tests no viņas puses. Agrāk vai vēlāk.

Tēlošanai ir viens baigais mīnuss - Tu nevari tēlot mūžīgi. To vēl var izdarīt, lai dabūtu sievieti klubā līdz gultai, bet ja Tu domā ar to sievieti attiecības veidot, tad labāk nemaz nesāc. Agri vai vēlu, viņa sapratīs, kas Tu esi par vīrieti.

Varbūt tiešām Tev ir vērts palasīt šo?
Vīrietis ir kā akmens, nelokas kā drāts un nav gumija, ko var staipīt pēc iegribām. Redzēsi, sievietēm tu sāksi patikt, bet ne visām, jo daudzas jaunībā meklē aunus, kas skrien pakaļ, bet gadiem ejot tava popularitāte pieaugs dramatiski. © Viiirietis

pitons
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 16 Jan 1992

Post by pitons » Fri Mar 06, 2015 6:29 pm

biete wrote:tad tu sevi pašu savās acīs pataisi par ākstu un to manīs arī meitene.
Ja tu jūties kā āksts ,tad tu būsi āksts,viss ir noskaņojumā :)
Things may come to those who wait, but only the things left by those who hustle.
—ABRAHAM LINCOLN

Baller
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1991

Post by Baller » Fri Mar 06, 2015 6:53 pm

magjot čalis vienkārši, umeet nu

fegots
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 14 Oct 1995
Attiecību stāvoklis: Multiple open relationships

Post by fegots » Sat Mar 07, 2015 1:02 pm

piton -
Vai ,vai, vai tu pārāk daudz mentāli masturbē.
Un ja nu tu prasi vai var piesēsties, un tad viņa pieceļās/pienāk draugi?
Es šaubos vai tev palidzēs kkāda ideāla izplānota situācija ,kurā tev viss izdosies kā plānots.
par mentālo masturbēšanu attiecīgajā situācijā, nenoliegšu. Bet ko padarīt.. Cīnos.. :P
Lai nāk draugi, pasaukšu maliņā uz nopietnu sarunu.. Iziešu no situācijas.. tas būtu sekundāri.. improvizēšu.. parunāšu ar draugiem.. Ja agrāk bija tiešām trakas problēmas ar sarunas uzturēšanu, tad kautkā pēdejo nedēļu laikā neizprotamos veidos ar nepazīstamiem cilvēkiem ir vieglāk uzturēt sarunu kā ar kaut minimāli zināmiem..
Vienkārši ,kad redzi iespēju, ej.
Gluži manas domas, laikam.. :roll:

biete - Galvenais iemesls, kāpēc varētu veidot šādu topiku.. Padiskutēt.. Pagaidām šis topiks ir sanācis saturīgs.. Saki ko gribi.. Vismaz manā uztverē tas ir sanācis saturīgs.. Ja, tavuprāt, pilnīgi lieks topiks ir izveidojies.. Tavas tiesības tā domāt.. :)
Tavā gadījumā tev jāiet klāt, kad viņa viena sēž tur vestibilā (ko teikt, pašam jāizdomā), tikai nedod dievs neprasi atļauju piesēst (kas viņa kautkāda virskundze un krēslu īpašniece???), vai arī jāgaida kāds skolas pasākums, kur varēsi uzlūgt uz deju, tad tas nebūs tik samāksloti. Pat ja viņa noraidīs tevi (tas nenozīmē, ka tu neinteresē), vismaz viņa zinās, ka tev ir olas.Man kautkāda izspēlēta nejauša satikšanās liekas nožēlojama, jo tad tu sevi pašu savās acīs pataisi par ākstu un to manīs arī meitene.
Paldies, gluži manas domas. :) It īpaši par nejaušo tikšanos.

Kapteinis - liels paldies par atbildi. :D Iesākumā vēlos pateikt, ka man ar pašvērtējumu viss ir kārtībā.. Un tas nav tikai mans viedoklis..
Jūsu acu skatieni sastapās? Ja jā, tad vai Tu pasmaidīji un nenovērsies, vai tieši pretēji - novērsies it kā būtu nokaunējies par savu dabas doto īpašību - iekārot skaistas pretējā dzimuma pārstāves?

Nenovērsos.. Man liekas, iepriekš teicu, ka es ļoti biežu mēdzu dabūt, ko vēlos pa lielam vairumā kontaktējoties ar apkārtējajiem, un veltot mazliet uzmanības attiecīgajai meitenei, un tikai veidojot acu kontaktu.. Tāpēc esmu nosacīti iemācijies.. es nezinu kā to raksturot.. Ar Acīm apvārdot, savā veidā.. Ne iemācijies, bet, mācos.. :| Tātad, konkrēti ar viņu. Nenovērsos, bet arī nepasmaidīju.. Mēs nekad neesam saskatījušies brīdī, kad abi esam vieni.. Nu, tas nozīmē, ka vai nu viņa ir ar kādu, vai es esmu ar kādu.. Varbūt, ja būtu bijuši vieni, tad būtu pasmaidījis dabiskā ceļā, un viss ganjau būtu, bet , kā jau minēju, tāda situācija nav bijusi.. Bet.. Kā ir īsti ar pasmaidīšanu šādā brīdī? Ne konkrētajā situācijā, bet vispār.. Jo parasti, ja es lietoju acis.. Tad es nesmaidu, bet tādu.. smīķniņu izveidoju, nezinu kā lai to nosauc, bet nu, katrā ziņā, ne gluži smaidu.. Kāpēc es tā daru - nezinu, es vados pēc sajūtām..

Katrā ziņā, tiešām novērēju atbildi, liels paldies, viela pārdomām.
Last edited by fegots on Sat Mar 07, 2015 1:12 pm, edited 2 times in total.

Kapteinis
Pieredzējis lietotājs

Post by Kapteinis » Sat Mar 07, 2015 1:09 pm

Prieks palīdzēt. Ja Tu vadies pēc sajūtām, tad arī vadies pēc tām - ja Tu viņu ieraugi un Tu sajūt vēlmi pasmaidīt: smaidi. Ja nesajūti šādu vēlmi - nesmaidi. Tik vienkārši. Tā saucamais "The Game" mums katram ir pilnīgi savādāks - kāds skatās acīs; kāds smaida un apbur ar savu balsi; kāds pienāk klāt un ar savu ārieni apbur pretējo dzimumu. Tikai atšķirība ir tāda, ka katrs no šiem variantiem, manuprāt, piesaista citas sievietes. Ja kādai vienkāršs acu skatiens bez smaida liksies dīvains (kā pats teici - stalkējoš), tad cita burtiski kusīs no tā utt.
Vīrietis ir kā akmens, nelokas kā drāts un nav gumija, ko var staipīt pēc iegribām. Redzēsi, sievietēm tu sāksi patikt, bet ne visām, jo daudzas jaunībā meklē aunus, kas skrien pakaļ, bet gadiem ejot tava popularitāte pieaugs dramatiski. © Viiirietis

fegots
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 14 Oct 1995
Attiecību stāvoklis: Multiple open relationships

Post by fegots » Sat Mar 07, 2015 1:14 pm

Nevar nepiekrist, par to, ka katram savādaks, un katrai sievietei der savādāks..

Tikko padomāju.. par to, ka ka var savaldzināt kontaktējoties ar apkārtejajiem, un tikai ar acu kontaktu.. No visa iepriekš teiktā izriet, ka tāda taktika jau saknē ir pilnīgi garām, ne tā? Bet vai ar tādu taktiku čalis meitenes acīs nepaliek........... nu, piemēram, ir simpātiska meitene.. Daudzi viņu, protams, grib.. Daži arī mēģina.. Un tad ir tāds.. Kuram ir itkā vienalga par to meiteni, bet viņa jūt, ka tomēr nav itkā vienalga.. Tāda taktika tīri, varbūt, gaisotnes iekurīšanai starp diviem cilvēkiem ir laba? Jūsu viedokļi?

p.s.. Apdomājot.. Es sapratu.. Es nightime, protams, esmu darījis arī tā, ka pieej vienkārši klāt, un saki, kā ir.. Vai arī, ja esi pie bārā pie galdiņa, kur zini tikai vienu, divus cilvēkus, un no nezināmajiem cilvēkiem viena meitene iekrīt acīs - pasauc malā - un parunā.. Tādas reizes tiešām ir bijušas viseffektīvākās.. Gan īstermiņā, gan ilgtermiņā.. Un kāpēc tad čakarēties un nerunāt uzreiz ar viņu, un runāties tikai ar apkārtējajiem.. Bāc.. Esmu dzīvojis tik sarežģītu dzīvi. :mrgreen:

p.s.s. apdomājot vēlreiz :mrgreen: :mrgreen: varbūt nav vairs īsti par temu.. laigan, varbūt.. skaidrs, ka ja tu ej uz randiņu, tad randiņā rokasspiediens sākumā ir pilnīgi nevietā, vismaz apskāviens, laigan, nu bučiņai nav ne vainas, bet kā ir ar pilnīgi nezināmu meiteni, jūsuprāt? Ko jūs dariet, kad ejiet pie nepazīstamas meitenes? Manuprāt fizisku kontaktu, kaut uz sekundi vajag noteikti izveidot, un ko jūs dariet ''daytime'' situācijās? Nightime, ilgi turēt roku esmu mēģinājis, sanācis, nesanācis, bet kā ir dienā? Ko jūs dariet, ja ejiet klāt pie sievietes? Paspiediet roku, uzreiz palaižiet vaļā, un turpiniet? Varbūt nobučojiet roku? Tiešām nezinu.. Atkal - jūsu viedokļi?

Kapteinis
Pieredzējis lietotājs

Post by Kapteinis » Sat Mar 07, 2015 2:36 pm

Citāts no Tavas atbildes:
Un tad ir tāds.. Kuram ir itkā vienalga par to meiteni, bet viņa jūt, ka tomēr nav itkā vienalga.. Tāda taktika tīri, varbūt, gaisotnes iekurīšanai starp diviem cilvēkiem ir laba? Jūsu viedokļi?
Tu zini un saproti atšķirību starp iekāri un iegribu? Kādēļ viena lieta ir nenormāli pievilcīga, bet otra uzdzen riebumu? Tava dabiskā dziņa ir iekārot sievietes (kaut vai atceries to sajūtu, kad ieraugi sievieti, kura Tev simpatizē - tā sajūta ir Tava iekāre un tas ir labi. Tu esi vīrietis.) Bet tai pašā laikā Tev ir jāsaprot tas, ka Tu bez tās sievietes vari iztikt. Sievietes ir kā autobusi. Nākamais ir turpat aiz stūra.

Tev vajadzētu pieņemt to, ka Tavs pienākums pret sievieti, kuru Tu izjūti iekāri, ir to viņai paziņot. Vienkārši liec viņai uzzināt šo vienkāršo faktu. Ja viņa Tevi atraidīs - nekas, Tu dosies prom un atradīsi citu tikpat skaistu, ja ne skaistāku būtni, kura Tevi novērtēs. Šī ir tā lieta, kura rosina pievilcību sievietē pret vīrieti. Tā Tu parādi, ka Tu neesi kucēns, kurš skries viņai pakaļ (kā vairums džeku, kuri domā, ka tikai tā ir jādara)

Ja esi lasījis forumu, tad šeit dažreiz parādās tādi stāsti kā:
"Man patika viena meitene. Es viņai izrādīju simpātijas, bet viņa uz tām neatbildēja. Ko man darīt?

Lielos vilcienos runājot, viņam parasti ieteica, tai meitenei neskriet pakaļ jeb noignorēt viņu.

Parasti sekoja atbilde:
Nākamajā tusā pilnīgi viņu ignorēju un biju vēss - ziniet, ko? Viņa pilnīgi mainīja savu attieksmi un pati man lipa klāt."
Šis ir kā piemērs tam, ko es rakstīju augstāk.

Ko jūs dariet, ja ejiet klāt pie sievietes? Paspiediet roku, uzreiz palaižiet vaļā, un turpiniet? Varbūt nobučojiet roku? Tiešām nezinu.. Atkal - jūsu viedokļi?
Padalīšos ar savu pieredzi.
(šis gan vairāk ir tad, ja Tu sarunā ar meiteni randiņu caur netu - tobiš, Tu neesi pilnīgs svešinieks)

Personīgi man pirmais punkts ir vienmēr ierasties satikšanās vietā mazliet ātrāk, lai es tur būtu pirmais. Tad, kad ierodas viņa (parasti viņa nāk ar kājām), es maksimāli cenšos viņu no attāluma, kā saka, nočekot. To daru parasti atstutējies pret auto, atslābinājies un mierīgs. Kad ieraugu viņu, sāku smaidīt un lieku viņai sajust to, ka es viņu vērtēju (it kā vērtējot to vai viņa būtu gana laba, lai ar mani satiktos) - parasti šeit seko, protams, viņas smaids + matu sakārtošana un acu skatiena nolaišana it kā pārbaudot savu izskatu. Man tas ir nenormāli svarīgi jau tajā momentā sevi savākt un nenolaist acu skatu pirmajam (pirmajās reizēs man tā bija - mini nu, cik man bija veiksmīgi randiņi?).
Turpinot. Tad, kad viņa pienāk, vai nu viņu apskauju vai nē, bet pirmo, ko izsaku ir kompliments, ka viņa ir godam saposusies uz šo satikšanos. To visu daru paralēli turpinot viņu aplūkojot no galvas līdz papēžiem. Tad es viņai verbāli lieku pagriezties. 100% gadījumos viņa izdara vien 90° vai 180° pagriezienu.
Seko mans komentārs: "Ne jau tādu pagriezienu es domāju, it kā Tevi fotogrāfētu "policija meklē" bildei. Es domāju ko šādu."
Šeit es pacēlu rokas kā dejā, it kā viņu uzlūdzot. Improvizēti padejojam paralēli sakot: "Iedomājies vasaru, zaļumballi, mēs dejojam un..." Un es viņu lieku griezties ap savu asi. Beigās cenšos viņu tā kā iegriezt sev klāt un tad jau apķeru ap vidukli un pasaku: "Wow, Tu izskaties tik satriecoši, ka es Tevi gribu noskūpstīt."
Ja viņa minstinās, tad saku: "Ar meitenēm, kuras ar mani satiekas, tas parasti notiek agrāk vai vēlāk, tad kādēļ vēlāk?" vai "Tu taču neesi viena no tām meitenēm, kura dzīvo pēc sabiedrības rāmjiem, ka pirmajā randiņā pat buču nedod?"
Ja arī tas nenostrādā, tad galvenais ir turpināt it kā nekas nebūtu noticis - it kā Tev viņas "atraidījums" būtu pilnīgi vienaldzīgs. Galvenais ir neizrādīt dusmas vai aizvainojumu (man, piemēram, tas nebūt neizraisa nekādas emocijas)
Visu beidzot apķeru viņu ap vidukli un saku: "Tad nu, ka esam tikuši garām mūsu satikšanās neveiklākajai daļai garām, dosimies mazā piedzīvojumā."

Man ir bijis tā, ka ir sanācis skūpsts un tā, ka nav. Bet es zinu, ka abos gadījumos es esmu ieguvējs, jo viņa redz, ka es esmu atklāts un uzreiz pasaku to, ko domāju (mēs taču visi vairāk vai mazāk domājam, interesanti, kad tad būs tas pirmais skūpsts utt.) + Viņai pēc tam ir atmiņas, ka redz "tas čalis uzreiz nebaidījās mani noskūpstīt". Man pat dažreiz nevajag to skūpstu, bet pietiek ar to sajūtu, ka kāda meitene par mani tā padomās.
Nu un parasti meitenes pēc šādiem manevriem vienmēr ir atbrīvojušās, jo viņa zin, ka es esmu atklāts savos nodomos un viņai nav jāuztraucas par to.
Esmu dzīvojis tik sarežģītu dzīvi.
Mēs visi esam...

Post Reply