Meitene no augstskolas

Vēlies iemācīties forši savaldzināt sievieti? Uzdod savu jautājumu šeit!
fegots
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 14 Oct 1995
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Multiple open relationships

Meitene no augstskolas

Post by fegots » Thu Mar 05, 2015 12:37 pm

Labdien.
Atkal uzdošu jautājumu.. šoreiz par konkrētu situāciju.. :D
Ir iekritusi acīs viena meitene, no manas augstkolas, ne no mana kursa.. Par viņu neko nezinu.. Kāds var ieteikt kādu veidu, kā lai šamējo iepazīst? Redzu viņu tik vien augstkolā, labi ja reizi dienā, liktos kautkā dīvaini, ja vienkārši pieietu klāt, un sāktu runāt.. Bet, liekas, tas būs vienīgais variants, tāpēc tā arī laikam darīšu.. :mrgreen: :mrgreen:
Tātad, kā jau noprotat, esmu izlēmis vienkārši iet klāt, kā būs tā būs. Jautājums - ko man būtu pareizāk viņai teikt? Izskaidrot situāciju, ka es viņu redzēju skolā, iepatikās, gribēju iepazīties? Domāju, viņa ir mani ievērojusi, ka es reizi pa reizi uz viņu uzmetu aci garām ejot.. tas varētu būt tā - stalkīgi(atvasinājums no vārda stalkot :D ) tāpēc.. nu, jūsu padoms? :D

biete
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 26 Feb 1984
Pilsēta: Ventspils
Attiecību stāvoklis: Single

Re: Meitene no augstskolas

Post by biete » Thu Mar 05, 2015 2:58 pm

Mans padoms - atver forumu, lasi rakstus. Sen jau būtu atradis atbildi (pats jau arī to uzrakstīji), kamēr te rakstīji savu sāpi.
Diemžēl te nav tīņu žurnāla Sīrups online karstais zvans un redakcija, kas pa soļiem tev teiks priekšā katru vārdu, ko teikt un darbību.

fegots
Pieredzējis lietotājs

Post by fegots » Thu Mar 05, 2015 3:20 pm

Tu tiešām domā, ka es piereģistrējos, izveidoju šo topiku, un gaidu atbildi, neko pats nedarot? Esmu izlasījis ļoti daudz no forumā atrodamās informācijas, ļoti daudz. Kautvai aplūko manu reģistrācijas datumu. Neesmu tikko piereģistrējies, lai uzdotu pirmo jautājumu.
Pats neesmu uzrakstījis atbildi, šķiet, pat neesi izlasījis īsti manu problēmu, bet kautko vienkārsi gribēji ''iedirst''. Un forumā nevar būt katrai specifiskai situācijai atbilde. Ir reizes, kad tev ir vienalga, un vienkārši ej klāt meitenei, ''the game'' pēc, būtībā.. Patīk - pamēģini dabūt - ir/nav - vienalga viss ir forši. Bet šī nav tā reize. Šī ir reize, kad es vēlos samazināt maksimāli izgāšanās procentu, un pieeju lietai ar vairāk prātu, tāpēc arī velējos paprasīt citu viedokli.
Ja tev nav konkrēta padoma uz KONKRĒTO situāciju, tad, lūdzu, neko neraksti.. Man nevajag katru vārdu, būsim reālistiski, netaisos mācīties nekādu tekstu no galvas.. Kā jau teicu, neesi pat īsti izlasījis manu problēmu, un nesaproti manu jautājumu..
Varbūt šo topiku administrācija var pārmest uz ''Brīvās sarunas'', tikko sapratu, ka esmu iepoustojis ne tur, atvainojos.. Tomēr ir inviduāla situācija, nevis ''prasme''..

sportists
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1993

Post by sportists » Thu Mar 05, 2015 4:38 pm

Ja jums ir kopīgas lekcijas, apsēdies viņai blakus... turpinājumu pats izdomā.
Man up!

pitons
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 16 Jan 1992

Post by pitons » Thu Mar 05, 2015 6:02 pm

Ehh nezinu ko ,lai iesaka, vienkārši atstāšu tevi ar šo:
When you resist doing what you know needs done, it is difficult. Find a mental way to enjoy it, and just do it, and it is easy.
– Joe Vitale
Things may come to those who wait, but only the things left by those who hustle.
—ABRAHAM LINCOLN

fegots
Pieredzējis lietotājs

Post by fegots » Thu Mar 05, 2015 6:34 pm

Haha. :D
sporist - ja būtu kopīgas lekcijas, pašam būtu tas ienācis prāta.. Kā jau minēju, meitene arī nav no mana kursa.. P
piton - citāts zināms, ar to šoreiz cauri netikšu.. :D

Bāc.. Laikam būs vien jāimprovizē.. Jāpaļaujas uz likteni.. :D
Tad pēdējais jautājums - uzsākt sarunu starplekciju periodā, 3 minūtes parunāt, uzprasīt numuru, un viss? Vai arī labāk pēc lekcijām? Es nezinu ne kad viņai sākas, ne beidzas, neko.. Kā jau minēju, reizēm redzu gaitenī viņu.. Varbūt.. vnk, izdevīgakā brīdī, tiešām, paļauties uz likteni, kā sanāks tā sanāks - neko nedomāt - kad sanāks tas brīdis, tad sanāks.. ?

pitons
Pieredzējis lietotājs

Post by pitons » Thu Mar 05, 2015 8:23 pm

fegots wrote: neko nedomāt - kad sanāks tas brīdis, tad sanāks.. ?
Vēlu veiksmi neko nedomāt ,kad iesi klāt :D

Es nezinu ,bet tavā vietā es neietu klāt pa taisno pāri gaitenim pie viņas ,kas varētu šķist kā creep style.
Tā vietā varētu netieši pieiet blakus/viņas redzes radiusā pagriezties itkā būtu pārsteigts un izmest komentāru par kko kas tev likās interesants viņā.
Tādā veidā tas būtu vairāk spontāni.

Eh nu tas ir tavā ziņā ,tas ir tikai mans domugrauds.

Varbūt varētu pakomentēt kāds daygeimeris,kam ir pieredze tādās vidēs....
Things may come to those who wait, but only the things left by those who hustle.
—ABRAHAM LINCOLN

sportists
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1993

Post by sportists » Thu Mar 05, 2015 8:42 pm

Ka tik beigās nesanāk samāksloti :D, nav jums mācīts ka nav iespējams notēlot kaut ko, meitenēm ir spēja "redzēt cauri", un tā ir evolūcijas gaitā izstrādājusies.
Man up!

pitons
Pieredzējis lietotājs

Post by pitons » Thu Mar 05, 2015 9:22 pm

sportists wrote:
meitenēm ir spēja "redzēt cauri", un tā ir evolūcijas gaitā izstrādājusies.
Jā ,es neteicu ka tas būs viegli.
Jāiejūtas nedaudz aktiera tēlā ,lai pārliecinoši nospēlētu,es saprotu ,kā tas var noiet greizi ,bet manuprāt tas ir labāk,par iešanu taisni virsū.
Un ja "redzēs cauri" ,tad nekas slikts jau nebūs ,ja tu viņai liksies normāls džeks ,viņa piedos :)
—ABRAHAM LINCOLN

fegots
Pieredzējis lietotājs

Post by fegots » Thu Mar 05, 2015 9:54 pm

piton - ,bet tavā vietā es neietu klāt pa taisno pāri gaitenim pie viņas ,kas varētu šķist kā creep style. iedomājos, kā es eju viņai pretī, viņa skatās uz mani, vēl 20 m attālums, un tad, kad beidzot pienāk, tad sāk kko.. iepazīties.. Nu, jā.. tāds modelis būtu neforšs..
Bet tam nav jābūt tieši gaitenim.. Varbūt.. pie ziņojumu dēļa.. vai.. vestibilā.. Esmu redzējis, ka viņa reizēm sēž vestibilā viena, un kautko gaida.. Varbūt tādā brīdī?
Pieņemsim, ka tādā brīdī.. Zinu, ka ja meitene sēž, tad viņai labāk apsēsties blakus, nevis vienkārši stāvēt, nu, lai būtu vienā līmenī.. Uzreiz apsēsties, vai sākumā pieiet klāt, iepazīties, un tad paprasīt, vai drīkst apsēsties?

Varbūt varētu pakomentēt kāds daygeimeris,kam ir pieredze tādās vidēs....
ja šis jautājums bija adresēts man - esmu uz ielas iepazinies, dabūjis arī numurus.. Nav liela pieredze.. kādas 2 reizes esmu gājis pakaļ numuriem gaišā dienas laikā..vide.. - nu, gaišā dienas laikā, toreiz, tā bija vecrīga un tās apkārtne.. brīvības piemineklis, nacionālā opera.. ap to rajonu.. Tā esmu parasti nightime cilvēks.. Bet arī nightime, ļoti bieži man sanāk savaldzināt meiteni tikai kontaktējoties ar viņu ar acīm un aktīvi kontaktējoties ar citiem, kas ir viņai apkārt.. Bet nu, tas ir offtopiks.. :mrgreen: Tas nav būtiski šoreiz..

Par to ''aktierspēles'' variantu.. Šaubos vai sanāks, man stresa brīdī aktierspēle ir zemā līmenī. :lol: Tākā šis variants atkrīt, nepatīk man jau saknē.. :D

Paldies, vīri, par iesaisti manā problēmā. :D Situācija ir nopietna. :mrgreen:

Post Reply