Sarunas uzturēšana

Vēlies iemācīties forši savaldzināt sievieti? Uzdod savu jautājumu šeit!
fegots
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 14 Oct 1995
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Multiple open relationships

Sarunas uzturēšana

Post by fegots » Sun Jan 18, 2015 11:11 pm

labvakar foruma biedri..
Vēršos pie jums ar palīdzību, pēc mana reģistrēšanās datuma, ceru, noprotiet, ka neesmu pilnīgs ''begginers'', bet , man vēl aizvien ir reāla problēma.. sarunas uzturēšana. Par ko runāt?

Es kā cilvēks, vienkārši, esmu intraverti ekstraverts, respektīvi - esmu mainly intraverts, bet reizēm ir kautkāds ''klikšķis'', un palieku ļoti ekstraverts, un esmu tas kurš ''uzkurina'' ballīti.. Tātad, un ja ir tās reizes, kad esmu intraverts kaut drusciņ, tad man tas pāraug max klusumā, un kautkādā filozofiskā domāšanā, un ieslīgstu sevī, un nezinu par ko lai runā.

Tātad, galvenais - kā lai attīsta savas runāšanas prasmes?

Kapteinis
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 17 Sep 1995
Pilsēta: Lielvārde
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Re: Sarunas uzturēšana

Post by Kapteinis » Mon Jan 19, 2015 12:01 am

Es nezinu ko īsti ieteikt 43 gadus vecam vīrietim.

I have some bad news for you...
Vīrietis ir kā akmens, nelokas kā drāts un nav gumija, ko var staipīt pēc iegribām. Redzēsi, sievietēm tu sāksi patikt, bet ne visām, jo daudzas jaunībā meklē aunus, kas skrien pakaļ, bet gadiem ejot tava popularitāte pieaugs dramatiski. © Viiirietis

ponce
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 20 Apr 1993
Attiecību stāvoklis: Single

Post by ponce » Mon Jan 19, 2015 12:29 am

Tas, manuprāt, ir atkarīgs no to cik ļoti tu apgrozies cilvēkos, runā, raksties ...Ja tu pavadi vairākas dienas nesaskaroties ar cilvēkiem, nerunājot tad neko labu tur nevar gaidīt...pēc manas pieredzes sāku pārāk daudz domāt ko runāju un pat balss mainās :idea:
Sliktākais jau ir tas brīdis ka apzinies, ka īsti nezini par ko runāt un tad sākas bezjēdzīgas sarunas par laikapstākļiem. Noskaties youtube ''How to Hold Conversation Like a Man | Nick Sparks'' varbūt noderēs ;)
Runāšanas prasmes var attīstīt tikai runājot :)

JanisT
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 24 Jun 1980

Post by JanisT » Mon Jan 19, 2015 12:29 pm

Vienkārši un prasti - izlīst ārā no skapja un nelīst tur atpakaļ, pat tad, ja tur ir baigi komfortabli. Savādāk nekā. Tad, kad uznāk "aktīvais" noskaņojums, piebremzē mazliet, Tu noteikti pārsāli un tajā brīdī esi hiperaktīvs, kas nav labi, klauni nevienu neinteresē, atskaitot jautrības uzturēšanai pie galda.

Kas vainas laika apstākļiem kā pļāpai? Ideāls kickstarteris, pie nosacījuma, ka pats neesi bremze un spēj lavierēt tālāk ;) Cita starpā, šito ir jādresē līdz instinktu līmenim, kamēr galvā rīkosies pēc kaut kāda plāna vai "metodes", tas vairāk atgādinās stostīšanos mutiskā eksāmenā. Improvizēt, diemžēl ir jāiemācās pašam, tur nekādas metodes nepalīdzēs. Tas būs tik pat glupi kā jautāt "pareizās" sarunas "ievadfrāzes". Iesākumam labi noder bezmaksas izmēģinājumu trusīši, kas ir pieejami katru vakaru un nevar runāt pretī :D Proti - lielveikalu personāls :D

Par tiem pašiem laika apstākļiem, jā, tipiski, tas norāda, ka diviem indivīdiem nav par ko parunāt. Bet to var ļoti labi vērst par labu, ievērojot prastu noteikumu - uzturēt sarunu lietojot "laipas".

Piemērs:

- Brrrrr, šodien gan slikts , paskat kā līst.
- Jā, nav forši.
- Labi, ka es šodien neaizgāju uz tenisa nodarbībām, cita starpā, Tu kādreiz kaut ko tādu dari? (laipa)
- Nē, es tenisu nespēlēju. (šeit ļoti labi ir, ja sarunu biedrs mazliet tomēr izrāda iniciatīvu un atzīstās, ko dara no aktivitātēm, ja nē, tad jāturpina pratināt, bet nu, ne jau izmeklētāja stilā).
- Ok, kas tādā gadījumā ir tenisa vietā?

Respektīvi, vienkārši un prasti pārspēlēt tēmu izejot no iepriekšējās, kas ir tikai nedaudz saistīta. Nekā sarežģīta, un tur pat nav jābūt dāmai pretī, tas lieti noder arī ikdienā.

Piemērus var saģenerēt daudz, bet nu, neba Tev kāds pļāpas scenāriju rokā ieliks. Lien ārā no skapja, pārējais pats aizies.

fegots
Pieredzējis lietotājs

Post by fegots » Mon Jan 19, 2015 4:48 pm

Ļoti atvainojos par paviršību un nepareizi norādīto vecumu, kļūda izlabota.

Hmm, nu jā, muļķīgi cerēju uz kādu slepeno noslēpumu. :D
''Lien ārā no skapja'' - tas būtu kā? Es katru weekendu kautko daru, noteikti neesmu tas, kurs sēž mājās, man arī ir pietiekoši plašs paziņu un draugu loks, bet tas man palīdz tikai tādā mērā, ka varu mierīgi atrast ko darīt brīvdienās..
bet ne par to ir tēma, runa vairāk bija par sarunas uzturēšanu.. Paldies, par atsauci uz kādu materiālu, noteikti noskatīšos.

Zuljeens
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jul 1996
Pilsēta: Cēsis

Post by Zuljeens » Mon Jan 19, 2015 7:43 pm

No skapja izlīst- iziet ārā no savas komforta zonas.
Your eyes look amazing with this moon light

JanisT
Pieredzējis lietotājs

Post by JanisT » Mon Jan 19, 2015 8:29 pm

Izlīst no skapja = beigt stostīties un sākt darīt ;)

fegots
Pieredzējis lietotājs

Post by fegots » Mon Jan 19, 2015 8:39 pm

Domāju, ka katru weekendu doties ''medībās'' ir pietiekoši liela iziešana no skapja. Vienu reizi, ne abas dienas ,bet tomēr. Kā arī, protams, ikdienā sanāk satikties, parunāt un tā, bet nu, tas vairs nav tā.

Par meitenēm nesūdzos, es tiešām ļoti bieži dabūnu tieši to, kuru gribu, bet man liekas, ka 90% gadījumos, tas ir nevis dēļ manis, bet dēļ vienkāršas sagadīšanās - vizuāli piesaistu un viss. :D

Vienkārši pēdejo gadu īsti neesmu jutis nekādu progresu savā ''sarunas uzturēšanas'' lietā, tāpēc arī vispār izveidoju šo topiku..

Cristofer
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1988
Attiecību stāvoklis: In a open relationship

Post by Cristofer » Tue Jan 20, 2015 10:49 am

Izlīst no skapja = atzīt, ka esi homoseksuālis / Edžiņa #proudtobegay
Veni vidi vici

JanisT
Pieredzējis lietotājs

Post by JanisT » Tue Jan 20, 2015 1:15 pm

Kuš, kuš, kuš, šoreiz par "krāsainajiem" nebija runa.

Post Reply