Iepazišanās veikalos

Vēlies iemācīties forši savaldzināt sievieti? Uzdod savu jautājumu šeit!
Post Reply
financier
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 14 Jul 1993
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Iepazišanās veikalos

Post by financier » Sun Jan 26, 2014 1:03 am

Gan jau paši esiet pamanījuši, ka liela daļa pārdevēju apģērbu veikalos ir izskatīgas. Tieši tādēļ man radās doma, ka, iespējams, telefon numuru apmaiņa tur varētu būt pat vienkāršāka, kā bārā, vai klubā.
Daži iemesli kādēļ:
1. Meitene kuru tu esi noskatījis būs pārsteigta par šādu gājienu, viņa redzēs uzdrīkstēšanos un drosmi.
2. Ir temats par ko runāt, vari palūgt, lai viņa izsaka domas par šo apģērbu, vai tev piestāv, vai ne, var arī nedaudz ar humoru, atkarībā no pretimnākšanas.
3. Ja ejot uz Vecrīgu meitene zin, ka kāds viņu centīsies "nokoļīt" tad tur viņa nebūs to gaidījusi tādēļ viņa varētu nebūt noraidoša vai skarbā vērtētāja.

Pats vel neesmu mēģinājis, vēlētos dzirdēt Jūsu atsauksmes, vai pat pieredzi šādās situācijās.

Baller
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1991

Re: Iepazišanās veikalos

Post by Baller » Sun Jan 26, 2014 10:17 am

nebūs vieglāk

unknown
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jun 1983

Post by unknown » Mon Jan 27, 2014 4:10 pm

Iepazīšanās vietai nav tik liela nozīme, kā Tu domā.
Girls say yes to boys, who say no.

pleasance
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 05 Mar 1990
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Post by pleasance » Mon Jan 27, 2014 10:29 pm

financier, vispirms ietestē un tad veido tematu par to, kā tas jādara. Dot priekšlikumus nav īsti vērts, ja neesi to pats pamēģinājis. Ieteiktu pamēģināt un tad arī dot atsauksmes. Tas arī attiecās uz tiem, kas atbild ar noraidošu attieksmi(baller). Es personīgi mēģinājis neesmu, tāpēc arī nespēšu sniegt ieskatu, jo mans ieskats ir tikai tas, ko mana galva man saka priekšā, nevis tas, ko saka pieredze, kuras man dotajā jautājumā nav.

Personīgi gan nestaigātu apkārt pa veikaliem, meklējot sievietes-pārdevējas, jo pārāk maza mērķauditorija. Vienkāršāk ir uzrunāt pircējus, tie netrūkst gan veikalos gan arī arpus veikala.
"You have power over your mind--not outside events. Realize this, and you will find strength."
- Marcus Aurelius

Robis
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 14 Jan 1987

Post by Robis » Tue Feb 17, 2015 8:10 pm

Neesmu to darījis, bet pēc tā ko esi skatījies par šo tēmu un šis tas no mana domu plūduma:

Pārdevējām ir maz iespējas pamest situāciju. Viņas ir daudz iedzītas stūrī, ja tu iesi klāt ar direct pieeju.
Indirect pieeja(parunāt pērkot kafiju, runāt par drēbēm, bet ātri sarunā iemest kādu citu temu vai nedaudz paķircināt, lai ir iespēja rasties attraction. Tad uztaisīt nelielu pauzu(izdzer kafiju, piemēri drēbes, aizej uz citu veikalu utt) un tad jau nākt atpakaļ un tiešā pieējā ķerties pie "kafijas iedzeršanas", "numura" vai kā nu tev pašam patīk noslēgt procesu.

Cliff notes:
indirect
viegls flirts
pauze
close

Atkārtoju - materiālu, ko esmu pētījis par šo tēmu un manu zināšanu par social dynamics apvienojums. Neesmu testējis

friidomfaiters
Jauniņais
Dzimšanas datums: 02 Nov 1990

Post by friidomfaiters » Wed Nov 02, 2016 9:59 am

Noteikti piekrītu raksta autoram un varu apstiprināt ka vietai ir nozīme. Pats esmu sekmīgi iepazinies ar meitenēm tieši apģērbu veikalā.

Bet ko jūs teiktu par to, ka iet iepazīties uz grāmatnīcu. Un kokteiļa vietā nopirkt meitenei gramatu? :)

Post Reply