Page 1 of 3

Iepazīšanās uz ielas

Posted: Tue Jul 09, 2013 8:43 am
by jaunais
Nav kaut kur kāds labs video vai varbūt no savas pieredzes par prasmēm iepazīties uz ielas..?

Klubs - ir ok, pasākumi - ir ok,

bet uz ielas pagaidām nav mēģināts, nav nojausmas, tāpēc drosmei varbūt kādi ierosinājumi..

Re: Iepazīšanās uz ielas

Posted: Tue Jul 09, 2013 4:45 pm
by Baller

Re: Iepazīšanās uz ielas

Posted: Wed Jul 10, 2013 7:50 am
by Cristofer
Nevaru saprast vienu - ejot pa ielu skaties meičai acīs un piemēram no 10 kādas 4 arī izskatās pārliecinātas par sevi un nekautrējās ilgāk noturēt skatienu, taču liela daļa ir tādas, kas paskatās un uzreiz nodur skatienu zemē vai arī vispār ejot garām skatās kaut kur mākoņos. Tad rodas jautājums vai liela daļa no tām, kas nodur skatienus vai neskatās virsū ir nepārliecinātas par sevi, vai arī iedomīgas? Iedomīgas varētu varbūt būt tādas, kas sākot uz 27 un patiešām izskatās labi.

Tad nu tiem, kas ir ārpus LV daudz uzturējušies, varbūt padalās. Vai citur arī tā ir, vai tā mūsu mentalitāte tāda šeit iekš LV!

Kas attiecas vispār uz ielas iepazīties, tad tā klāt gājis neesmu, vismaz skaidrā - neskaitot tās klīšanas pa Vecrīgām, bet tas jau cits stāsts, taču uzsākt sarunu ar meiču gaidot autobusu pieturā vai lielveikalā rindā nav nekādu problēmu, galvenais, lai abi kaut ko gaidītu un viens otram laiku pakavētu un tad jau tikai jāvada saruna pareizā virzienā.

Re: Iepazīšanās uz ielas

Posted: Wed Jul 10, 2013 8:50 am
by pleasance
Varbūt vari precizēt, ko vēlies zināt.

Pieredze rāda, ka uz ielas ir mazāks numbers game kā klubā, jo daudz vieglāk atstāt iespaidu uz sievieti. Uz ielas neviens neiet sievietēm klāt, jo tas nav tā pieņemts. Ja kāds tā dara, tad tas vienīgi var liecināt par augstu pašpārliecinātību ar sievietēm.

Mans viss geims uz ielas sastāvēja no diviem trim teikumiem "Sveika, es Tevi pamanīju no turienes un nespēju atraut acis, jo izskaties ļoti seksīgi. Izlēmu pieiet un noskaidrot vai esi arī draudzīga. Mani sauc pleasance". Izstiepju roku, sasveicinos un sāku runāt par random tēmām. Nav tas vārds vārdā katru reizi tā bet lielākoties tāda uzbūve ir teikumam ar dažādām variācijām. Ar to parasti pietiek, jo, pasakot tikai tos teikumus neraustoties, viņa automātiski atzīmē Tevi kā pašpārliecinātu un tādu, kurš visticamāk ir babņiks, jo tic, ka nav pirmās kam Tu esi tā darījis. Tālāk ir viegli.

Uz ielas esmu mēģinājus gan netieši un aplinkus savaldzināt gan arī tieši. Uz ielas nekas nestrādā labāk, kā tiešs sarunas uzsākšanas veids.

Re: Iepazīšanās uz ielas

Posted: Wed Jul 10, 2013 1:45 pm
by Zuljeens
Jaunais- Uzrakstīšu postu par Daygame uz ielas, ceru ka šodien pabeigšu.

Re: Iepazīšanās uz ielas

Posted: Wed Jul 10, 2013 2:18 pm
by Janka
"pleasance" Ļoti labi visu apstāstīja, pilnībā piekrītu arī tam, ka uz ielas tu (Jūs) atstājat lielāku iespaidu nekā klubā vai kādā pasākumā. Piebildīšu tikai to, ka pieiet pie meitenes uz ielas, sākt sarunu, virzīt to sev vēlamā gaisotnē, bez alkohola asinīs. Ir jābūt drosmei, daudzi to nespēj un raustās, līdz ar to arī bals intonācijā meitene to ļoti labi jūt. Ka esi bailīgs, bet ja saņemas un piejiet pie meičas klāt kā krutākais čalis pilsētā vai pat visā valstī, tad jau viss sanāks un būsi viens no favorītiem meiteņu blociņā.
Pats neesmu vēl tā mēģinājis, (neskaitu tos brīžus kad darba vajadzībām tas ir nepieciešams). Būs jāizmēģina lai ir arī kaut kāda maziņa pieredzīte arī šajā jautājumā.
Jāatzīst ka šī tēma mani sāka tgd pašu ieinteresēt.
Vēlu veiksi un lai drosme tevi nepamet kad esi piegājis pie dūdiņas ;)

Re: Iepazīšanās uz ielas

Posted: Wed Jul 10, 2013 2:41 pm
by jaunais
Manā kvartālā ik pa laikam sanāk uzskriet vienai dāmītei, nu aptuveni uz 30, izskatās, ka viņa ir viena pati ar sīko.. tad nu tajās reizēs (parasti kādu vienu reizi divās nedēļās sanāk šo redzēt), kad sanāk noiet garām, vai vismaz attāli redzēt, tad vēroju viņu.. viņa arī neizskatās, ka kautrētos... bet nu uz ielas kā jau te daži teica nav pieņemts iet klāt un iepazīties.. protams, var mēģināt, bet tai pat laikā negribās aplauzties.. tad nu ja vismaz mēģina, tad vajag to darīt tā, lai iespēja aplauzties būtu minimāla :D

Tādēl prasīju pēc padoma.. :)

Re: Iepazīšanās uz ielas

Posted: Wed Jul 10, 2013 2:46 pm
by Janka
jaunais wrote:Manā kvartālā ik pa laikam sanāk uzskriet vienai dāmītei, nu aptuveni uz 30, izskatās, ka viņa ir viena pati ar sīko.. tad nu tajās reizēs (parasti kādu vienu reizi divās nedēļās sanāk šo redzēt), kad sanāk noiet garām, vai vismaz attāli redzēt, tad vēroju viņu.. viņa arī neizskatās, ka kautrētos... bet nu uz ielas kā jau te daži teica nav pieņemts iet klāt un iepazīties.. protams, var mēģināt, bet tai pat laikā negribās aplauzties.. tad nu ja vismaz mēģina, tad vajag to darīt tā, lai iespēja aplauzties būtu minimāla :D

Tādēl prasīju pēc padoma.. :)
Pamato man, kas ir aplauziens.
Šo vārdu uztver tā, kā eksāmena kārtošanu, jo vairāk reizes kārtosi jo labāks būs rezultāts. Kad sāku apgūt sievietes un visu, kas ar viņām saistīts ir. Nostādīju sev tādus mērķus kā, klubā dabūt 10 kurvīšus. (aplauzienus) līdz ar to, katra nākošā reize ir aiz vien labāka, jo no kļūdām jau mācās.
Taka, nākošā reizē eji klāt pie šīs sievietes un dari tas kas tev jādara, nedomā, bet dari.

Re: Iepazīšanās uz ielas

Posted: Wed Jul 10, 2013 2:55 pm
by jaunais
Janka wrote:Pamato man, kas ir aplauziens.
Šo vārdu uztver tā, kā eksāmena kārtošanu, jo vairāk reizes kārtosi jo labāks būs rezultāts. Kad sāku apgūt sievietes un visu, kas ar viņām saistīts ir. Nostādīju sev tādus mērķus kā, klubā dabūt 10 kurvīšus. (aplauzienus) līdz ar to, katra nākošā reize ir aiz vien labāka, jo no kļūdām jau mācās.
Taka, nākošā reizē eji klāt pie šīs sievietes un dari tas kas tev jādara, nedomā, bet dari.

tieši tā kā daži to te minēja.. uz ielas ir nedaudz savādāk, gaišs dienas laiks, alkahols asinīs nav.. tikai nedaudz noraustoties, kaut vai ja balss intonācija nedaudz aiziet šķībi, tad viss var izčebēt.. vēl jo vairāk, jo man pretiniekos ir labs Milf'iņš, kura izskatās pietiekoši pārliecināta, arī ar labu auto parasti braukājas.. un, protams, labi izskatās...

tātad, vajag pārliecinātību.. būs kaut kā jāmēģina nobriest, varbūt kaut kur jāpatrennējas :D Bet neesmu arī tāds, kas tagad staigās pa ielu un katrai otrajai teiks "Čau" :)

eksāmens - ir ok, bet šoreiz ir tā, ka negribu to nenokārtot..

ok, nedarot, nekas nemainīsies :)

Re: Iepazīšanās uz ielas

Posted: Wed Jul 10, 2013 3:52 pm
by sportists
pleasance wrote:Uz ielas nekas nestrādā labāk, kā tiešs sarunas uzsākšanas veids.
VSkurš izšķirs strīdu?

Protams es uzskatu, ja čalis parāda, ka viņš ir pārliecināts par to ko dara, tad arī direct game strādās + ja ir labs outter game, tad vispār meitene būs laimīga ka tāds čalis viņai pienāk klāt un pasaka ka ir ievērojis viņu.