Interese pirms kontaktēšanās

Vēlies iemācīties forši savaldzināt sievieti? Uzdod savu jautājumu šeit!
Post Reply
pleasance
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 05 Mar 1990
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Interese pirms kontaktēšanās

Post by pleasance » Sun Jul 22, 2012 11:11 am

Mazliet pastāstīšu par to, kā atpazīt to, ka sieviete vēlas, lai ar viņu uzsāc sarunu.

Atrodoties klubā, noteikti vēlamies atsijāt tās sievietes, kuras ir atvērtas sarunas uzsākšanai no tām, kuras nav diez ko atvērtas. Bieži vien to var noskaidrot tikai uzsākot sarunu un pārliecinoties pašam.

Pastāstīšu ar piemēru no vakardienas. Stāvot ar darba kolēģi kādā bārā/klubā, pamanīju, ka sieviete no vienas grupas skatās manā virzienā ik pa laikam. Viņa atradās ar muguru pret mani bet viņa mēdza pagriezt galvu pa 90-180 grādiem, lai pačekotu mani un paskatīties vai skatos viņas virzienā. Un tad viņa atkāpās lēni lēni no grupas līdz bija ļoti tuvu man. Un tad kontakts izveidojās ļoti viegli un naturāli.

Ja pamani, ka sieviete(pēc tam, kad redzējusi Tevi) atkāpjas, lai nonāktu tuvāk Tev, tas nozīmē, ka ir īstais laiks uzsākt sarunu. Bieži vien sieviete pavirzīs savu ķermeni tuvu Tev, lai tikai būtu lielāka iespēja tam, ka uzsāc ar viņu sarunu. Pašas viņas reti uzsāk sarunu bet viņas ļoti labi prot sevi fiziski nopozicionēt, lai būtu vieglāk pieejamas kontaktam. Viņas var pat pienākt tik tuvu, ka notiek fizisks kontakts jūsu ķermeniem beržoties vienam gar otru.

Ķermeņa novietojums ir lieta, kuru vajadzētu paturēt galvā, kad mēģini noteikt ar ko uzsākt sarunu. Ne vienmēr tās sievietes, kuras pavērsušās pret pūli. vēlēsies, lai kāds uzsāk ar viņām sarunu. To var bieži novērot klubos/bāros, kad sievietes būs pavērsušās pret pūli bet, ja kāds uzsāk ar viņām sarunu, tad viņas nereaģē pozitīvi. Jāskatās pēc konteksta un jāskatās arī uz to vai viņām ir jautri/labi. Es nekad nevēlos uzsākt sarunu ar sievieti, kurai sejas izteiksmes rāda, ka viņa neizbauda vakaru un viņai ir garlaicīgi. Es neesmu princis zirgā, kas upurēs sevi, lai tikai kādai uzlabotos garastāvoklis. Uzsākot sarunu ar tādu, kura izskatās, ka atnākusi no bērēm, ir liela problēma, jo tas nozīmē, ka jāmaina viņas garastāvoklis, lai savaldzinātu. Turpretim, uzsākot sarunu ar sievieti, kura jau jūtas labā omā, lietas notiek daudz ātrāk un nav nepieciešams vilkt savu garastāvokli.

Ja sievietei ir bezizteiksmes seja pie bāra, kad viņa pasūta dzērienu, tad tas gan nenozīmē, ka nevēlas, lai kāds uzsāk ar viņu sarunu.

Tātad, sieviete ne tikai atkāpsies, ja vēlēsies, lai uzsāc sarunu, bet viņa var arī vienkārši pavērst savu ķermeni mazliet uz Tavu pusi. Ja ķermenis ir noslēgts, tad tas mazliet situāciju sarežģī jāskatās pēc pārējiem signāliem.

Īsumā, ja viena no šīm lietām atbilst situācijai, tad nepieciešams pēc iespējas ātrāk uzsākt sarunu:
1. viņas ķermenis kaut nedaudz pavērsts Tavā virzienā.
2. viņa ik pa laikam skatās Tavā virzienā.
3. viņa nopozicionējusi sevi tuvu Tev. Bieži vien tas notiek atkāpjoties.
4. acu kontakts, matu aiztikšana utt.

Bieži grupā var novērot sievieti, kura ir vienīgā, kas skatās apkārt. Pat ja neskatās Tavā virzienā, viņa noteikti būs ieinteresēta, ja uzsāksi sarunu. Ja visas skatās apkārt, tad visbiežāk viņām ir garlaicīgi un tādas es ar garu koku pat neaiztieku. Ja nu vienīgi reizēm, lai paeksperimentētu.

Ja viņa ir viena pati, tad saruna jāuzsāk uzreiz. Pieņemot, ka viņa ir izskatīga.

Neiesaku paļauties tikai uz šo intereses izrādīšanu bet, pamanot ieinteresētības signālus, var bieži atpazīt ļoti ieinteresētās. Nav nekāds ļoti advancēts temats. Noteikti tie, kuri patiesībā arī kaut ko dara ir novērojuši šīs parādības. Vēlējos tikai pateikt tiem, kuri nezin, ka viņa var interesi izrādīt arī pirms sarunas uzsākšanas.
"You have power over your mind--not outside events. Realize this, and you will find strength."
- Marcus Aurelius

Seducer
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Aug 1990
Attiecību stāvoklis: In a open relationship

Re: Interese pirms kontaktēšanās

Post by Seducer » Sun Jul 22, 2012 10:14 pm

Piekrītu!!! Noteikti lai izprastu šādus neverbālus signālus labāk, ieteicams pastudēt Ķermeņa Valodu. Alana Pīza grāmatā ir vesela nodaļa tieši par šo tēmu:)

egamons
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 29 Apr 1988
Pilsēta: Jelgava

Post by egamons » Mon Jul 23, 2012 1:57 pm

Seducer wrote:Piekrītu!!! Noteikti lai izprastu šādus neverbālus signālus labāk, ieteicams pastudēt Ķermeņa Valodu. Alana Pīza grāmatā ir vesela nodaļa tieši par šo tēmu:)

Šeit būs tā grāmata lejuplādējama pilnā apjomā, ja kāds protams vēl nav lasījis.
http://uploadingit.com/file/u2ymnfwikmt ... valoda.zip

Vēl cik zināms, nozīmīgi ir ne tikai skatiena ilgums, tikpat svarīgi ir arī tā cilvēja sejas un ķermeņa daļa, uz kuru Jūs vēršat savu skatienu, jo arī tas iespaido sarunas iznākumu.
Šie signāli tiek nosūtīti un saņemti bez vārdiem un ja saņēmējs to precīzi pārtulko, tad ir lielas cerības uz ko vairāk, tapēc ir nepieciešams vingrināties patstāvīgi un lasīt teoriju,pats tagat cenšos izprast un lietot skatienu dažādus paveidus, kā piemēram : Lietišķais skatiens, intīmais skatiens, sāniskais skatiens, sabiedriskais skatiens.

Par sievietēm runājot, ka viņas pielieto lielu daļu vīrieši dižošanās zestus, piemēram pieskārienus matiem, vienas vai abu roku turēšana uz gurniem, apģērba noglaušana, pret vīrieti pagriestu ķermeni, dziļu intīmu skatienu vai paildzinātu acu kontaktu, un ja jūs to ievērojat, tad cenšieties spēlēt līdzi, jo tad Tev būs lielāka interese pirms kontaktēšanās, jo būs izrādīta jau interese pirms tam.
Nevis šaubies un vilcinies, bet riskē un uzdrīksties.:) `

Ja Tu nemēģināsi,nekad neuzzināsi,vai tas bija tā vērts.!

Saywhat
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 03 Aug 1987
Attiecību stāvoklis: Single

Post by Saywhat » Mon Jul 23, 2012 8:10 pm

pleasance wrote: Es nekad nevēlos uzsākt sarunu ar sievieti, kurai sejas izteiksmes rāda, ka viņa neizbauda vakaru un viņai ir garlaicīgi. Es neesmu princis zirgā, kas upurēs sevi, lai tikai kādai uzlabotos garastāvoklis. Uzsākot sarunu ar tādu, kura izskatās, ka atnākusi no bērēm, ir liela problēma, jo tas nozīmē, ka jāmaina viņas garastāvoklis, lai savaldzinātu. Turpretim, uzsākot sarunu ar sievieti, kura jau jūtas labā omā, lietas notiek daudz ātrāk un nav nepieciešams vilkt savu garastāvokli.
Daudz kas jau zināms, bet nu ne vienmēr viss zināmais ir iestrādās uzvedībā. Šī citētā daļa man lika atvērt acis un atcerēties reizes, kad esmu centies to panākt. Principā tā ir lose-lose situācija, kur tu centies kādu iepriecināt. Tu viņai ziedo savu laiku, tu viņu izklaidē ar stāstiem, jokiem, pretī kaut ko sagaidot un paliec par klaunu. Pārāk mehāniski un nedabīgi. Atpakaļ gaitā analizējot savu uzvedību, man rodas sajūta, ka esmu vēlējies kādam kaut ko pierādīt. "Es esmu gana labs un ja pietiekami daudz centīšos, tad man izdosies viņu savaldzināt" un jo vairāk tu to dari, jo aizvien mazāk tu viņai patīc. Apslēptas bailes iet iepazīties ar citām, kad ir atvērta viena grupa, spītīgi turies pie tās un censties to mainīt. Negribi? Nevajag, ir citas, ar kurām būs pa ceļam. Turklāt procesā tu drošvien pazaudēsi savu garastāvokli.

Ne visām un visiem tu patiksi, ne visas spēsi savaldzināt. Abundance Mentality. Don't chase, replace. Paldies Pleasance

kadabadze
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Nov 1919
Pilsēta: Ainaži
Attiecību stāvoklis: Married

Post by kadabadze » Thu Jul 26, 2012 5:05 pm

Ja dāma nesāk smaidīt pēc pirmajām 2 minūtēm sarunas, tad netērē laiku. Dāmu ir daudz, bet TU esi viens. Var būt pat tā, ka Tu sāc runāt, pajokojies, dāma nereaģē pozitīvi, Tu viņai apvaicājies vai viss ir ok un nav noticis nekas slikts? Atvainojies un pasaki, ka Tev ir jāatiet. Paej tālāk un pasmejies kopā ar citu dāmu. Pirmā to ieraudzīs, piefiksēs. Iespējams, ka pirmā dāma pat pieies pie Tevis pati vēlāk un paturpinās sarunu, šoreiz jau pozitīvi. :)

Cristofer
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1988
Attiecību stāvoklis: In a open relationship

Post by Cristofer » Thu Jul 26, 2012 8:15 pm

kadabadze wrote:Ja dāma nesāk smaidīt pēc pirmajām 2 minūtēm sarunas, tad netērē laiku.
Zin kā ir, ir dāmas, kas atnāk uz klubu un ir nogribejušās vai arī tādas, kas ir vienas un kurām vajag kompāniju, lai neizskatītos kā pēdējais pamestais kāposts uz lauka un tādēļ viņa jau sāks ķiķināties ar Tevi jau pēc 2 min. Taču tad rēķinies ar to, ka pie pirmās izdevības viņa pārlēks pie cita, kas viņu vairāk ieinteresēs. Ar to gribēju pateikt, ka nevajag ieciklēties uz to, ja meiča smaida, ka viņas špagata refleks jau tiek ar grūtībām valdīts.
Kas ir nepieciešams, tas ir mācēt lasīt sievietes, par to ir tik milzum daudz info šeit. Līdz ko sapratīs cilvēks, kā tas ir lasīt sievieti tā arī viņš zinās kuriem burtiem likt garumzīmes kuriem mīkstinājumus, kā arī kurai vnk daudzpunkti.
Rezumē, ne vienmēr, ja sieviete Tev sarunas laikā pasmaidīs tas kaut ko nozīmēs. Protams, pēc ilgāka laika, ja jūti, ka sieviete atplaukst, kā Mijagi skolnieka meklētais zieds, tad saproti, ka, ja tas vēl kombinējas ar pieskārieniem no viņas puses, tad esi uz pareizā ceļa, kaut vai tas ir parastais pieskāriens pie elkoņa ar salkano tekstu: Nu ko Tu te muļķības runā.. :)
Tāpat nevajag aizmirst sievietes skatienu, tas bieži izsaka vairāk kā smaids, jo to ir grūtāk viltot. Ja redzi, ka bieži skatiens virzās uz leju uz Tava kumeļa pusi, tad tas izsaka krietni vairāk kā: Vot smaida šī saulīte.

Eju uz bāru dzert.. The End.
P.S.
kadabadze wrote:Tu viņai apvaicājies vai viss ir ok un nav noticis nekas slikts? Atvainojies un pasaki, ka Tev ir jāatiet.
Garām, es tā vismaz nekad nedaru. Nevajag atvainoties, priekš kam, par ko viņai tas gods, neesi viņai neko sliktu nodarījis, lai viņa Tev atvainojas par to, ka nav garastāvoklī, vai sieviešu special days, vai vienkārši nepatīc.
Veni vidi vici

kadabadze
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Nov 1919
Pilsēta: Ainaži
Attiecību stāvoklis: Married

Post by kadabadze » Thu Jul 26, 2012 9:15 pm

Cristofer wrote:Zin kā ir, ir dāmas, kas atnāk uz klubu un ir nogribejušās vai arī tādas, kas ir vienas un kurām vajag kompāniju, lai neizskatītos kā pēdējais pamestais kāposts uz lauka un tādēļ viņa jau sāks ķiķināties ar Tevi jau pēc 2 min. Taču tad rēķinies ar to, ka pie pirmās izdevības viņa pārlēks pie cita, kas viņu vairāk ieinteresēs. Ar to gribēju pateikt, ka nevajag ieciklēties uz to, ja meiča smaida, ka viņas špagata refleks jau tiek ar grūtībām valdīts.
Visas meičas pārleks pie tā, kurš viņu vairāk interesēs :) Nezinu, kāpēc Tu citēji manu postu, bet ja meitene pēc 2minūšu garās iepazīšanas frāzes stāv ar akmens sejiņu, tad diez vai viss beigsies pozitīvi un nav ko lieki laiku tērēt.
Cristofer wrote:Garām, es tā vismaz nekad nedaru. Nevajag atvainoties, priekš kam, par ko viņai tas gods, neesi viņai neko sliktu nodarījis, lai viņa Tev atvainojas par to, ka nav garastāvoklī, vai sieviešu special days, vai vienkārši nepatīc.
Pareizi vien ir, nevajag atvainoties, tomēr labāk ir atsveicināties korekti, nevis izspļaut: "aij, ej tak tu dirst :x ", jo pēc kāda laiciņa meičas noskaņojums var uzlaboties un viss var apgriezties citā virzienā un viņai pašai var sagribēties atkal iet uz kontaktu. Tur jāskatās kāda meitene.

egamons
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 29 Apr 1988
Pilsēta: Jelgava

Post by egamons » Thu Jul 26, 2012 9:49 pm

Cristofer wrote:Nevajag atvainoties, priekš kam, par ko viņai tas gods, neesi viņai neko sliktu nodarījis.
Vai īsāk sakot : Netērē dārgus vārdus, lētiem cilvēkiem!
kadabadze-
Vieglāk ir pateikt, līdz vēlākam vai gan jau, ka vēl redzēsimies.Ja nebūsi atstājis iespaidu viņā, tad viņai tiešām nesagribēsies uz kontaktu, ja nu vienīgi nebūs no tām "lētajām" pakaļ skrējēkjām...

Pārējo jau Cristofer pateica :)
Nevis šaubies un vilcinies, bet riskē un uzdrīksties.:) `

Ja Tu nemēģināsi,nekad neuzzināsi,vai tas bija tā vērts.!

Post Reply