Prasme uzsākt sarunu ar nepazīstamu meiteni

Vēlies iemācīties forši savaldzināt sievieti? Uzdod savu jautājumu šeit!
Mya
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Sieviete
Dzimšanas datums: 18 Sep 1989
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Re: Prasme uzsākt sarunu ar nepazīstamu meiteni

Post by Mya » Thu Jun 14, 2012 10:29 am

Jautājums Mya , Kā tieši Tu vēlētos, lai vīrietis Tevi uzrunā?
Dodu prieksroku, ja pienak klat un skaidri un gaisi pasaka, ka pienacis klat, jo patiku. Tas uzreiz liek domat ka vinjsh ir pasparliecinats, pec rakstura specigs cilveks, kuram nav stundu jasez un jaskatas uz meiteni lai sanjemtos, izdomatu ko un ka uzsakt sarunu, lai beigu beigas nemaz nepienaktu, vai pienakot izspljautu kautko tadu ka, piemeram - sodien ara ir labs laiks, cau ka iet, un tada gara, tikai tapec lai kautka uzsaktu sarunu...Jo man ir diezgan svarigi redzet, ka virietis jutas erti, parliecinati par to ko runa un nebaidas no manis, ir gatavs tam ka es kautko teiksu preti :)

Mya
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Sieviete
Dzimšanas datums: 18 Sep 1989

Post by Mya » Thu Jun 14, 2012 10:40 am

haha, esmu uzsācis sarunas ar sliktākiem veidiem un ir nostrādājuši. Es saku no pieredzes...ir diezgan mazsvarīgi, kādi ir pirmie vārdi, kamēr tas nav tiešais sarunas uzsākšanas veids. Pārējie ir visi vienā maisā liekami. Sarunas par mazsvarīgām lietām, tā teikt.
Izskatas ka tev ir ljoti svarigi pieradit savu taisnibu... :) Bet nu nav tada vispariga varianta kas der attiecibas ar visiem cilvekiem. Es izteicu savas domas, viedokli, cita varbut teiks atkal kautko citu, tapec nevaig uzreiz ieciketies uz vienu variantu un to pienjemt ka vienu vienigo pareizo...

pleasance
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 05 Mar 1990

Post by pleasance » Thu Jun 14, 2012 11:45 am

Mya wrote: Izskatas ka tev ir ljoti svarigi pieradit savu taisnibu... :)
Es runāju no pieredzes. Par lietām, kurām nav pieredze, nemaz nerunāju.
Bet nu nav tada vispariga varianta kas der attiecibas ar visiem cilvekiem.
Piekrītu. Tādēļ mācīti ir pamatprincipi, nevis konkrēti teksti(ja nu vienīgi doti piemēri).
tapec nevaig uzreiz ieciketies uz vienu variantu un to pienjemt ka vienu vienigo pareizo...
Esmu palaidis garām kur būtu ieciklējies uz vienu variantu.

Tu nepiekriti tam, ko rakstīju iepriekš un no tā izvērtās diskusija. Es ticu tam, ko teicu iepriekš un arī esmu atvērts diskusijām, kurās tam kāds nepiekrīt un var pamatot kādēļ.
"You have power over your mind--not outside events. Realize this, and you will find strength."
- Marcus Aurelius

unknown
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jun 1983
Attiecību stāvoklis: Single

Post by unknown » Thu Jun 14, 2012 1:30 pm

Sievietēm nav tik svarīgi, ko saka, bet kas saka un kā saka.

No manas pieredzes, nostrādājuši ir vissmieklīgākie tekstiņi, nezinu par ko ir domājušas sievietes :D Un izgāzušās viskonstruktīvākās sarunas ;)

Tā ka es palieku pie savas teorijas un vados pēc izjūtām.
Girls say yes to boys, who say no.

ramedy
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 29 Jul 1985

Post by ramedy » Fri Jun 15, 2012 2:31 am

Es atkal padalīšos ar savu pieredzi. Esmu sapratis vienu, ja tu gribi iepazīties ar meiteni, kura tev tiešām patīk, tad jau pirmajos trijos teikumos tev ir skaidri jādod viņai saprast, ka viņa tevi interesē kā meitene. Kādā veidā tu uzsāc sarunu, tas nav svarīgi, bet dod viņai skaidri un gaiši noprast, ka tu esi tēviņš, kurš no visa meiteņu pūļa ir izcēlis tieši viņu. Nav jēgas pus vakara norunāt aplinkus par visādām tēmām, kas 70% gadījumos nenesīs nekādus augļus.
Bij man ne tik sen viens interesants atgadījums, ka sēžot vienā kafūzī es ievēroju vienu meiteni ar tiešām ļoti patīkamām un kārumiskām formām. Sen nebiju saticis meiteni ar tik lielām krūtīm. Un vispār meitene bij tiešām ļoti pievilcīga. Ilgi nedomājot nolēmu, ka ir jāiepazīstas. Un ziniet kā es uzsāku ar viņu sarunu? Es pienācu un izteicu komplimentu par viņas krūtīm, kā arī izteicu savu viedokli, ka varbūt tik lielus implantus nemaz nebij jāliek. Meitene izrādījās ar labu humora izjūtu. Pateica, ka esmu tikai otrs cilvēks, kurš netic, ka tās ir dabiskās krūtis un tā, tā saruna aizgāja tālāk, kas izvērtās ļoti patīkamā vakarā.
Atzinums. Galvenais būt pārliecinātam par sevi. Nekad nešaubīties un visu pasniegt pareizā tonī. Jo es labi apzinos, ja es to pasniegtu nedaudz ar citu intonāciju, kas izklausītos jau kā rupjība, tad tas vakars noteikti izvērstos jau pavisam savādāk.

Post Reply