Prasme uzsākt sarunu ar nepazīstamu meiteni

Vēlies iemācīties forši savaldzināt sievieti? Uzdod savu jautājumu šeit!
pleasance
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 05 Mar 1990
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Prasme uzsākt sarunu ar nepazīstamu meiteni

Post by pleasance » Wed Mar 10, 2010 6:34 pm

Tikai prasme uzsākt sarunu ar meiteni ar kuru vēl neesi runājis - atšķirs tevi no 95% džeku. Un tas ir vienkārši.

1. Manā pieredzē pats galvenais ir atklājies - SMAIDS.

Ja tu nesmaidi un sāc runāt ar meiteni, pieņemsim, uz ielas vai klubā - vari sagaidīt, ka reakcija nebūs pozitīva. Atceries - SMAIDS...ir lipīgs. :) Ja tev sejā ir patiess smaids un tu runā ar meiteni - viņai tas patīk...tu liecies pozitīvs cilvēks un neesi bīstams.

2. Balss.

Kad runā - tev ir jāelpo no diafragmas, jo tas nozīme - komforts un dziļa, zema balss...un tas sievietes uzbudina.

3. Pieskāriens.

Pieskāriens liek cilvēkam justies KOMFORTABLI ar tevi. Kad ej klāt kādai jaukai dūdiņai ar smaidu uz sejas...atceries - pieskāriens liks viņai justies ērti ar tevi. Nevajag viņu sagrābt un turēt nepārtraukti. Pieskāriens nedaudz virs elkoņa ir pats labākais šādā gadījumā. Pieskaries un atvelc roku atpakaļ. (kā to dara sieviete šajā bildē(no labās puses) - http://4.bp.blogspot.com/_r1qfWTZA6uc/S ... +touch.jpg ).

----

Kad ar tiem esam tikuši skaidrībā...atliek vienīgi - ko pateikt? :)
Un atbilde ir....DAJEBKO.

Personīgi es izvēlos nerunāt aplinkus, jo man gluži vienkārši nepatīk vairāk tērēt savu laiku. Kādu laiku atpakaļ es runāju ilgi un gari un beigās saprotu, ka dūdiņas pamet klubu. Bet gaumes un mērķi atšķiras.

Bet ir dažādi veidi kā var uzsākt sarunu.

1. Atklātība.
Pavisam vienkārši. Esi atklāts! Ieraugi meiteni un saproti, ka tev viņa patīk? Tad tā arī pasaki! "Atvainojos jau iepriekš par atklātību, bet es tevi ieraudzīju no turienes un sapratu, ka izskaties tik labi, ka es vienkārši nespēju nepienākt tev klāt un neparunāties. Vai esi draudzīga?" Protams ar smaidu uz sejas. :)

2. Situācijas momenti.
Spontāni sarunu uzsācēji. Ieraudzīgi kaut ko interesantu viņas apģērbā? Tā arī pasaki! "Es nevarēju nepamanīt tavas kurpes. Baigi foršas. Var redzēt, ka tevi ir stila izjūta. Starpcitu, ja nav noslēpums, kur viņas dabūji?"

3. Sveiki.
Šo gan neieteiktu lietot uz ielas. Vienkārši sāc sarunu ar jautājumu. "Hei, kā tev iet?" Šis sarunas uzsākšanas veids pieprasa mazliet lielākas prasmes neverbālajā komunikācijā. Balsij un stājai ir jābūt lieliskā kondīcijā. :)

Ir vēl daži veidi...tikai man negribas viņus stāstīt. Kādreiz pats tā uzsāku sarunas un tas ir tikai laika kavēklis. :D

Turpmākajos postos uzrakstīšu, kā naturāli likt sarunai plūst. Vēlāk arī būs raksti kā attīstīt stāju, balsi un kā efektīvi turpināt pieskārienus.
"You have power over your mind--not outside events. Realize this, and you will find strength."
- Marcus Aurelius

basket
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 10 Feb 1993
Attiecību stāvoklis: Single

Re: Prasme uzsākt sarunu ar nepazīstamu meiteni

Post by basket » Tue Jun 12, 2012 10:34 am

Bet kā tieši ar vārdiem uzsākt sarunu???
:?:

Seducer
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Aug 1990
Attiecību stāvoklis: In a open relationship

Post by Seducer » Tue Jun 12, 2012 10:40 am

basket wrote:Bet kā tieši ar vārdiem uzsākt sarunu???
:?:
1. Atklātība.
Pavisam vienkārši. Esi atklāts! Ieraugi meiteni un saproti, ka tev viņa patīk? Tad tā arī pasaki! "Atvainojos jau iepriekš par atklātību, bet es tevi ieraudzīju no turienes un sapratu, ka izskaties tik labi, ka es vienkārši nespēju nepienākt tev klāt un neparunāties. Vai esi draudzīga?" Protams ar smaidu uz sejas. :)

2. Situācijas momenti.
Spontāni sarunu uzsācēji. Ieraudzīgi kaut ko interesantu viņas apģērbā? Tā arī pasaki! "Es nevarēju nepamanīt tavas kurpes. Baigi foršas. Var redzēt, ka tevi ir stila izjūta. Starpcitu, ja nav noslēpums, kur viņas dabūji?"

3. Sveiki.
Šo gan neieteiktu lietot uz ielas. Vienkārši sāc sarunu ar jautājumu. "Hei, kā tev iet?" Šis sarunas uzsākšanas veids pieprasa mazliet lielākas prasmes neverbālajā komunikācijā. Balsij un stājai ir jābūt lieliskā kondīcijā. :)

Mya
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Sieviete
Dzimšanas datums: 18 Sep 1989

Post by Mya » Tue Jun 12, 2012 2:34 pm

Ieraudzīgi kaut ko interesantu viņas apģērbā? Tā arī pasaki! "Es nevarēju nepamanīt tavas kurpes. Baigi foršas. Var redzēt, ka tevi ir stila izjūta. Starpcitu, ja nav noslēpums, kur viņas dabūji?"

Ja godigi, gribetos zinat, kada medz but meitenju reakcija uz kautko sadu :) Jo man piemeram tas liktos diezgan divaini, ka virietis pienak un jusminas par manam kurpem, sominju, utml...un ja vel pajautatu kur es vinjas dabuju, tad pirma doma, kas ienaktu prata, ka vinjsh ir no tiem, kas majas pa kluso uzvelk augstpapedenes, uzkrasojas, uzvelk svarkus un goras spogulja prieksa :D

Seducer
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Aug 1990
Attiecību stāvoklis: In a open relationship

Post by Seducer » Tue Jun 12, 2012 3:28 pm

Nu Mya, izskatās, ka tev ir jautras domas galvā kad iztēlojies ka viņš augstpapedenes uzvilcis vai uzkrāsojies. Šādā gadījumā, manuprāt, ļoti vienkārši tālāk aiziet no parastas sarunas uz flirta sarunu.

Ja man sieviete pavaicātu vai es tā daru, es atbildētu, ka jā un spēlētu līdzi :) :)

pleasance
Pieredzējis lietotājs

Post by pleasance » Wed Jun 13, 2012 12:37 am

Mya wrote: Ja godigi, gribetos zinat, kada medz but meitenju reakcija uz kautko sadu :)
Doma ir tikai, lai uzsāktu sarunu par jebko. Nav svarīgi par jebko. Vienīgi vajag ātri nomainīt sarunas tematu un abiem ir ātri skaidrs kādēļ vispār saruna tika uzsākta. Daudziem nav iekšās atklāti pateikt kādēļ uzsāka sarunu, tāpēc nepieciešams kāds cits teksts. Personīgi nekad neesmu jautājis sievietei jebko par kurpēm. Nu nav svarīgi par ko tiek uzsākta saruna. Galvenais ir nepalikt pirmajā tematā un viss būs labi.
"You have power over your mind--not outside events. Realize this, and you will find strength."
- Marcus Aurelius

Mya
Pieredzējis lietotājs

Post by Mya » Wed Jun 13, 2012 9:14 am

Doma ir tikai, lai uzsāktu sarunu par jebko. Nav svarīgi par jebko. Vienīgi vajag ātri nomainīt sarunas tematu un abiem ir ātri skaidrs kādēļ vispār saruna tika uzsākta. Daudziem nav iekšās atklāti pateikt kādēļ uzsāka sarunu, tāpēc nepieciešams kāds cits teksts. Personīgi nekad neesmu jautājis sievietei jebko par kurpēm. Nu nav svarīgi par ko tiek uzsākta saruna. Galvenais ir nepalikt pirmajā tematā un viss būs labi.
Nepiekritisu tam ka nav svarigi par ko un ka uzsakta saruna. Jo atminja parasti paliek tas ka saruna tiek uzsakta un ka pabeigta...viss parejais kas pa vidu ir - bla bla bla bla, kas galva ilgi neturas :)

Piemers - iedomajos, man pienak klat pusis un sak priecaties par manam kurpem un prasa kur es vinjas pirku utt...vinja nakamo tekstu (ka tu saki atri nomainits temats par kautko citu ) es nemaz nedzirdu, jo galva ir aiznjemta iztelojoties vinju augstpapedenes :D un neatkarigi no ta kas sekos pec tam, asociacijas par vinju pec tam paliks - puisis ar augstpapedenem.

egamons
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 29 Apr 1988
Pilsēta: Jelgava

Post by egamons » Wed Jun 13, 2012 12:32 pm

Jautājums Mya , Kā tieši Tu vēlētos, lai vīrietis Tevi uzrunā?

Kā pats rīkojos, kad esmu apņēmies kluba telpās veikt seducer prasmes, aplūkoju sievietes no malas, kuras ir pa vienai, skatos, kāda attiekse ar citiem, kāda viņa pozitīva vai nomākta, vai vēro mani, vai Es pats varu iztēloties ar šo cilvēku ko vairāk, kā tikai runāšanu, novērot un tad iesāktā saruna piemēram sākas ar to: Ka redzu, ka nav kas sastāda Tev kompāniju, vai atvainojos, nevarēju nepieiet klāt, jo likies draudzīga.. kā tamlīdzīgi iesākas, neaizmirst par smaidu un acu kontaktu..ja to izdarīsi pārliecinoši, tad jau var tuvāk pieiet vai piesēst, pēc tam jau pieskarties...un tad pēc situācijas, kas katram tuvāks :)
Nevis šaubies un vilcinies, bet riskē un uzdrīksties.:) `

Ja Tu nemēģināsi,nekad neuzzināsi,vai tas bija tā vērts.!

pleasance
Pieredzējis lietotājs

Post by pleasance » Wed Jun 13, 2012 10:27 pm

Mya wrote: Nepiekritisu tam ka nav svarigi par ko un ka uzsakta saruna.
Protams, ka to var izdarīt ar stilu. Bet sākumā tas NAV nepieciešams tik ļoti fokusēties uz to kā visveiksmīgāk uzsākt sarunu. Lielākajai daļai daudzsvarīgāk ir vispār uzsākt sarunu.
Jo atminja parasti paliek tas ka saruna tiek uzsakta un ka pabeigta...viss parejais kas pa vidu ir - bla bla bla bla, kas galva ilgi neturas :)
Tiešām zinu maz sievietes, kas atceras tikai sākumu un beigas. Sākumu, ok, jā, var atcerēties, bet ja uz to vīrietis neliek uzsvaru, tad viņa aizmirst to tik pat ātri cik atcerējās. Atkarīgi kā tas sākums tiek pasniegts. Šeit doma ir uzsākt pilnīgi par jebko un nomainīt sarunas tematu pēc iespējas ātrāk. Nu nepazīstu nevienu sievieti, kura mani atraidītu ar domu "nu jā, sarunas bija super un esi lielisks vīrietis. bet tāpēc, ka iekomentēji par X sākumā, nesatikšos ar Tevi." Man liekas Tu pārāk racionāli spried. Ja loģiski apdomā, jā Tev varētu būt taisnība. Uzsāk sarunu ar blablabla un sadomāsies sieviete sazinko sliktu par to. Esmu uzsācis sarunas ļoti daudz reižu un pieredze rāda, ka - jā, pirmais iespaids var rasties spēcīgs, pasakot attiecīgās lietas, bet pirmie vārdi nav tas, kas iznīcina komunikāciju. Tā ka nav vērts meklēt perfektos vārdus sarunas uzsākšanai.
Piemers - iedomajos, man pienak klat pusis un sak priecaties par manam kurpem un prasa kur es vinjas pirku utt...vinja nakamo tekstu (ka tu saki atri nomainits temats par kautko citu ) es nemaz nedzirdu, jo galva ir aiznjemta iztelojoties vinju augstpapedenes :D un neatkarigi no ta kas sekos pec tam, asociacijas par vinju pec tam paliks - puisis ar augstpapedenem.
haha, esmu uzsācis sarunas ar sliktākiem veidiem un ir nostrādājuši. Es saku no pieredzes...ir diezgan mazsvarīgi, kādi ir pirmie vārdi, kamēr tas nav tiešais sarunas uzsākšanas veids. Pārējie ir visi vienā maisā liekami. Sarunas par mazsvarīgām lietām, tā teikt.
- Marcus Aurelius

Mya
Pieredzējis lietotājs

Post by Mya » Thu Jun 14, 2012 10:29 am

Jautājums Mya , Kā tieši Tu vēlētos, lai vīrietis Tevi uzrunā?
Dodu prieksroku, ja pienak klat un skaidri un gaisi pasaka, ka pienacis klat, jo patiku. Tas uzreiz liek domat ka vinjsh ir pasparliecinats, pec rakstura specigs cilveks, kuram nav stundu jasez un jaskatas uz meiteni lai sanjemtos, izdomatu ko un ka uzsakt sarunu, lai beigu beigas nemaz nepienaktu, vai pienakot izspljautu kautko tadu ka, piemeram - sodien ara ir labs laiks, cau ka iet, un tada gara, tikai tapec lai kautka uzsaktu sarunu...Jo man ir diezgan svarigi redzet, ka virietis jutas erti, parliecinati par to ko runa un nebaidas no manis, ir gatavs tam ka es kautko teiksu preti :)

Post Reply