Prasme uzturēt fokusu

Vēlies iemācīties forši savaldzināt sievieti? Uzdod savu jautājumu šeit!
Post Reply
User avatar
pleasance
Pieredzējis lietotājs
Posts: 1232
Joined: Thu Mar 04, 2010 5:29 pm
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 05 Mar 1990
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Prasme uzturēt fokusu

Post by pleasance » Tue Aug 12, 2014 11:17 pm

Šis raksts ir īss un kodolīgs.

Uz ko tu fokusēsies sarunās ar sievieti - tā lieta taps lielāka.

1. Fokusējies uz to, ko patiešām gribi.

2. Ignorē lietas, kuras negribi.

Ja tu runāsi ar viņu par lietām, kurām nevēlies runāt - tu iegūsi no sarunas ar vien vairāk un vairāk lietas, kuras negribi.

Piemēri: Kad sieviete ieminas par savu draugu. Un tu sāc uzdot jautājumus: "Kāpēc tu runā ar mani ja tev ir draugs?" Tagad viņa sāks domāt par to savu draugu...ja viņai tāds vispār ir...un domās ar vien mazāk un mazāk par tevi. Kad sieviete pasaka kaut ko negatīvu. Piem. "Tu esi garlaicīgs". Nekad nesāc jautāt: "Kāpec tev tā liekas? Kā es varētu būt interesantāks?" Ja runāsi par šīm lietām, tad tu viņai patiešām liksies garlaicīgs.

Kad sieviete saka, ka nepārgulēs ar tevi. Ignorē. Viņas to saka bieži un beigās gadās otrādi. Būtībā visas lietas, kuras dzirdi no meitenes un viņas nesaskan ar taviem plāniem(piem. pārgulēt)...ignorē. :) Fokusējies uz ko tu gribi. Gribi pārgulēt ar viņu? Runā par seksu...un virzies tam ar vien tuvāk un tuvāk fiziski. Tas nenozīmē, ka jaignorē vienmēr...jāskatās protams pēc konteksta. Bet vairums gadījumos, ja dzirdi no sievietes, kaut ko tev nevēlamu...vienkārši neiedziļinies tajā un maini tematu, kurš tevi virzītu tuvāk tavam mērķim.

Ir vēl veidi, kā var pārvērst viņas teikto, bet sākumam pietiek tikai ar ignorēšanu. Derētu arī ATCERĒTIES...ka pirms spēj uzturēt fokusu ir jāizdomā uz ko tu fokusēsies. Bieži vīrieši uzsāk sarunu bez jebkāda mērķa un tad brīnās kāpēc pēc pāris vārdiem saruna izjuka. Ja vēlies paflirtēt...tad fokusējies uz to. Ja vēlies vienas nakts sakaru....tad fokusējies uz to. Ja nevēlies neko...nu tad neko darīt. Palīdzēt nevaru.
"You have power over your mind--not outside events. Realize this, and you will find strength."
- Marcus Aurelius

stenitis
Jauniņais
Posts: 3
Joined: Thu Jan 26, 2017 9:53 am
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 12 May 1994
Pilsēta: Valmiera
Attiecību stāvoklis: Single
Contact:

Re: Prasme uzturēt fokusu

Post by stenitis » Wed Feb 01, 2017 4:46 pm

tik tiešām, šis strādā!

Tepikjis
Jauniņais
Posts: 1
Joined: Sun Apr 22, 2018 10:16 pm
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 22 Apr 1973
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single
Contact:

Re: Prasme uzturēt fokusu

Post by Tepikjis » Sun Apr 22, 2018 10:19 pm

Itkā vienkāršs, bet patiesībā ļoti praktisks padoms, paldies! ;)

User avatar
Uldis
Pieredzējis lietotājs
Posts: 302
Joined: Tue Jan 25, 2011 3:46 pm
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 01 Aug 1984
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Re: Prasme uzturēt fokusu

Post by Uldis » Sat Jan 19, 2019 4:46 am

Fokuss ir laba lieta!
Es esmu vienmēr centies uzturēt sarunās erotisku noskaņu. Nav svarīgi vai sarunas ir par attiecībām vai par trauku mazgāšanu. It visā ir jābūt kādām divdomībām, mājieniem par seksuālu interesi utt... protams, katram gadījumam mēģinot pareizi izvēlēties pareizo "smagumu" un laiku kad par to var runāt.

Par to variantu, kad Tev saka, ka esi garlaicīgs, es visdrīzāk pārspēlētu otrādi, ka: "hmm.. savādi, Tu gluži vai vārdus man no mutes izrāvi, es tieši gribēju teikt, ka paliek ar Tevi garlaicīgi un Tu nemaz mani neizklaidē..."

Par pašu tēmu par sievietēm - tas ko viņas saka vispār nav svarīgi... ir jāskatās uz viņu ķermeņa valodu un to kā viņa reaģē uz Taviem pieskārieniem vai pakāpenisku tuvināšanos un iekļūšanu viņas komforta zonā...
Tā pat kā sievietes skatās kā vīrietis runā, kādā tembrā, kādā tempā, kāda ir ķermeņa valoda utt...
Iemācīties kontrolēt ķermeņa valodu un tas jau būs 50% no panākuma.

Sievietes nereti jau 20 sekunžu laikā ir spējīgas pieņemt lēmumu, kas Tu viņai būsi - draugs, mīļākais vai nekas...
T.i. Tu ieej bārā un kamēr no ieejas ej līdz bāra letei, ja Tevi vēro, visticamāk jau kādai ir savs viedoklis par Tevi. Un šajā momenta Tu vēl neesi pateicis neko, pat neesi mēģinājis vai pat neesi pamanījis tieši viņu.
Bet, ja Tev ir stalta stāja, pārliecināta gaita un skatiens. Normālas kurpes un apģērbs, labi smaržo... iespējams tieši Tev viņa vakara gaitā "nejauši" uzgrūdīsies vai pieskarsies vai vienkārši parādīsies tuvumā un tad tālākais jau būs atkarīgs no Tavām iemaņām un prasmēm.
Piedāvāju Privātas konsultācijas kā pilnveidot sevi un kļūt veiksmīgam ar sievietēm. Droši rakstiet privāti un rīt jau būs labāki laiki...

Ulda pieraksti - http://www.mensfaq.com/lv/iepazisanas/

Post Reply