Kā uzbudināt sievieti līdz maksimumam.

Tas nav tikai "iekšā un ārā" Atklāj jaunu pasauli
Janka
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 13 Mar 1990
Pilsēta: Liepāja
Attiecību stāvoklis: Single

Re: Iesaku izlasīt

Post by Janka » Sat Dec 24, 2011 3:11 pm

Džeki, nevēlos ar Jums strīdēties. Iegādājaties grāmatu, tajā viss ir smalki aprakstīts.
Your thoughts
and your feelings
create your life

pleasance
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 05 Mar 1990
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Post by pleasance » Sat Dec 24, 2011 5:51 pm

Janka, nepārproti. Strīds ir kad ietiepīgi un pārsvarā neargumentēti turas pie sava uzskata. Šeit gan vairāk vilka uz diskusiju.

Pameklējot autori(Nora Hayden) var nonākt pie secinājuma, ka viņa ir modele, aktrise un dziedātāja. http://en.wikipedia.org/wiki/Naura_Hayden

Kas man liek apšaubīt viņas 7 orgasmu izteicienu.

Bet tas fragments, kuru iemeti no grāmatas ir ļoti labs.
"You have power over your mind--not outside events. Realize this, and you will find strength."
- Marcus Aurelius

Tekans
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 16 Sep 1986
Pilsēta: Saldus

Post by Tekans » Sun Jul 08, 2012 5:28 pm

Tiesam labs raksts, es esu meginajis un tas darbojas, bet tagad man ir pastavigas atiecibas, bet lieta tada ka kacinasana draudzenei nepatik, tad labak ir nesakt vinu kacinat, jeb tomer meginat?

Lakshmi
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 18 Aug 1990
Pilsēta: Jelgava
Attiecību stāvoklis: In a open relationship

Post by Lakshmi » Sun Jul 08, 2012 10:00 pm

Tekans wrote:Tiesam labs raksts, es esu meginajis un tas darbojas, bet tagad man ir pastavigas atiecibas, bet lieta tada ka kacinasana draudzenei nepatik, tad labak ir nesakt vinu kacinat, jeb tomer meginat?
Protams.. ir veselīgi darīt viņām tā, kā viņām nepatīk- runāju par attieksmi nevis seksu tagad.
Protams, zinot robežu.

anon
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 06 May 1992
Pilsēta: Valmiera

Post by anon » Tue Apr 02, 2013 2:10 am

Tekans wrote:Tiesam labs raksts, es esu meginajis un tas darbojas, bet tagad man ir pastavigas atiecibas, bet lieta tada ka kacinasana draudzenei nepatik, tad labak ir nesakt vinu kacinat, jeb tomer meginat?
Protams, mēģini līdz galam, skaties kas sanāks, ja reiz tas darbojas.
Kā tas ir , viņai nepatīk? Viņa var teikt, ka nepatīk, bet patiesība slēpjas sajūtās , kuras tu radi ar to processu.
Rakts gan tāds saturīgs, ar vienu lasīšanas reizi man nepietiek.

jaunais
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 08 Jul 2042
Pilsēta: Priekule
Attiecību stāvoklis: Multiple open relationships

Re: Kā uzbudināt sievieti līdz maksimumam.

Post by jaunais » Tue Apr 02, 2013 8:52 pm

šo fragmentu pirms kādiem 4 gadiem biju atradis internetā.. un tas pārmainīja pilnībā manu uztveri par seksu :)

Andzinsh
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 14 Jan 1979
Attiecību stāvoklis: Married

Post by Andzinsh » Fri May 24, 2013 12:50 pm

Rakstu/gramatu noteikti ir verts izlasit, jo taja tiesam, manuprat, tiek aprakstita ista pieeja sai lietai.:)

...tacu atcerieties, ka ..."dzive viss ir savadak.."!!! T.i., ja neieklausisies partnere un tik bliezisi punktu pec punkta, nekads Kazanova no tevis nesanaks.;)

Komplimenti man kaa virietim ir, kad sieviete klust slapja man pieglauzoties, jo zin, ka bus sasoditi labs sex; no uzbudinajuma izdala hormonu raditu savu unikalo aromatu no adas, kuru pati nemaz nejut; pec orgasma nodreb; pati velas man pasukat un, to darot, uzbudinas utml.

LBRichY
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 10 Apr 1986

Post by LBRichY » Sun Jun 30, 2013 1:13 pm

Esmu mēģinājis jau iepriekš neapzināti ar savu dārgumu kārdināt meiteni, maigi pieskaroties klitoram un "braukājot" pa to un lēnām ieiet un iziet no viņas - viņa tiešām bija ļoooti uzbudināta...
Bet par to apturēšanu pusceļā, hmm...
Cristofer wrote:
Uldis wrote: P.S. par to, ka autors raksta norādīja, ka vajag ar meiču pasākumu iekurināt līdz jau redzi baltās pelītes skraidām pa sienām, tad nepiekopju šo variantu tikai tā iemesla dēļ, ka neciešu braukt mājās vai iet gulēt ar sāpošām olām... :)
Tieši tas arī ir iemesls, kāpēc to varētu izmēģināt, bet rausta, ka olas sāpēs tā, ka paiet nevarēs! Tādi gadījumi jau ir bijuši... vienreiz pat 1h nogulēju gultā sagrābis ceļus pie krūtīm, paiet vispār nevarēja :D
Labi, ka ir reizes, ka žēlojoties meitenei var tikt vai nu pie orālā vai viena fiksā... :lol:

A ir kādam padoms vai zināms, kas tas par procesu, kāpēc sāp olas un vai tas ir apejams process... Izņemot wankošanu :D

ritvars24
Jauniņais
Dzimšanas datums: 23 Jul 1988

Post by ritvars24 » Thu Jul 23, 2015 12:16 pm

šito jau biju kkur lasījis. Pēc draudzeņu sniegtās info, daudziem džekiem derētu šito izlasiit

Post Reply