Kā uzbudināt sievieti līdz maksimumam.

Tas nav tikai "iekšā un ārā" Atklāj jaunu pasauli
Cristobal
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 08 Jul 1992
Pilsēta: Liepāja
Attiecību stāvoklis: In a open relationship

Re: Iesaku izlasīt

Post by Cristobal » Thu Dec 01, 2011 5:40 pm

Janka wrote: Ja vēl nēsi nodarbojies ar seksu, tad pirmajās reizēs nemēģini šo, dari tā kā porņikos ir, vai vienkārši vieglāk sakot drāz viņu, :D Ja mēģināsi uzreiz šo metodi tad nemācēsi pateikt vai meitene tikai tēlo orgasmu vai arī ir paties orgasms. Galvenais neprasi pēc seksa viņai, vai ir bijis viņai orgasms. Liela kļūda tā ir :)
ņemšu vērā tevis sacīto :D
Janka wrote: P.S.
Skatos ka esi no Liepājas ;) ja esi sakarīgs džeks tad varētu kādreiz aiziet kopā kādu dūdiņu nocopēt, ja nepieciešams varu arī pastāstīt kā rīkoties.
Jā, tiešam gribētos aiziet ar kādu, kurš pieprot šo lietu, labāk vienreiz izdarīt nekā simt reiz lasīt!
Gaidi tuvākajā laikā PM!
IT`S SUPPOSED TO BE HARD.
IF IT WASN`T HARD, EVERYONE WOULD DO IT.
THE HARD... IS WHAT IT MAKES IT GREAT.

Uldis
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Aug 1984
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Post by Uldis » Sun Dec 18, 2011 4:36 pm

Labs raksts,
tik cik es zinu daudziem vispār ir problēmas sagadat sievietem orgasmu, kur nu vel pēc ta, kad būs pārbudinājies pats, liela varbūtība, ka būs priekšlaicīga ejakulācija vai vnk ātri beigs, tiklīdz meitene sāks kuknstet un izradīt labpatiku.

Piekrītu viirieša teiktajam, par to, ka iesācejiem to nevajag pielietot, jo sekas var būt neparedzamas.

Mans variants un teorija šim variantam varētu būt šāds - viss tas pats kas tur, tik ta vieta, lai atturētos pats no seksa, vnk atstat gribot konkrēto sievieti un aizbraukt tajā vakara pie citas...

tadā veidā nebūsi kaitejis sev (Vīriešiem nav veselīgi uzbudināties tik daudz un nebeigt, stress utt) un nebūsi arī nenoturejies un sabojajis kacināšanu un kārdināšanu ar attiecīgo sievieti.

Bet jebkurā gadijumā, uzskatu ka ir vnk cilvēki kuriem ir iemaņas seksā un ir kuriem nekad, iepsejams, arī nebūs, un nelīdz tur gadi nedz mācīšanās.. Vai nu tu to izjūti vai neizjūti. punkts.

To varu droši apgalvot pēc visādiem sakariem ar dazāda vecuma sievietem, sākot no 19 gadiem un beidzot ar sievietem, kam ap 40. Vairākkārt pierādijies, ka ne visas vecākās sievietes ir labas seksā un ne visas jaunās ir garam dēļ šķietami mazās pieredzes...
Viela pārdomām..
Piedāvāju Privātas konsultācijas kā pilnveidot sevi un kļūt veiksmīgam ar sievietēm. Droši rakstiet privāti un rīt jau būs labāki laiki...

Ulda pieraksti - http://www.mensfaq.com/lv/iepazisanas/

derek
Pieredzējis lietotājs

Post by derek » Thu Dec 22, 2011 2:00 am

Jāņem priekšā viss kas liekas ņemams, un ar laiku radīsies normāla sapratne un pat stereotipi, kas no malas skatoties iespējams bija nepatiesi.

Raksts kopumā labs, domāju ka daudziem te noder idejām utml.

Cristofer
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1988

Post by Cristofer » Thu Dec 22, 2011 9:51 am

Uldis wrote:Mans variants un teorija šim variantam varētu būt šāds - viss tas pats kas tur, tik ta vieta, lai atturētos pats no seksa, vnk atstat gribot konkrēto sievieti un aizbraukt tajā vakara pie citas...

tadā veidā nebūsi kaitejis sev (Vīriešiem nav veselīgi uzbudināties tik daudz un nebeigt, stress utt) un nebūsi arī nenoturejies un sabojajis kacināšanu un kārdināšanu ar attiecīgo sievieti.
Nūū, vecīt, šeit atļaušos tomēr nedaudz nepiekrist (ja Tavu domu pareizi uztveru).
Proti, man cik ir bijuši gadījumi, tad nekad, labāk nav nostrādājis variants tikai parūpēties par sevi un neapmierināt sievieti, atstājot viņu guļot, kur nu vēl skriet prom. Iespējams, ka ar jaunākām meičam tas tā ir, nu līdz kādiem 24 gadiem (aptuveni), jo viņas tā īsti vēl nav nobriedušas par sevi un neciena sevi tā, kā ciena sievietes pēc 26 (arī ar izņēmumiem protams) un viņas tikai dēļ simpātijām pret Tevi varētu tomēr samierinaties, ka viens atskrēja uzbudināja viņas, pats nobeidza pasākumu un saģērbās, un aizgāja atstājot viņu pašu neapmierinātu.
Es tomēr pieturos pie sava varianta, ja reiz esmu tai gultā ielīdis tad arī turpinu to pasākumu, neskrienu prom un pirmo biļeti uz starpkontinentālo lidojumu augšup sniedzu meičai bez dzimumakta- ar kunilingu piemēram, un pēc tam tikai, kad zinu un jūtu (piekrītu par to jušanu, ka ir tādi, kam ir lemts sajust, kam nav), ka sievietei bija labi, protams, tas atkarīgs no sievietes, jo viņas arī ir dažādas un citreiz nokļūdies domājot, ka viņa sansiedza augstāko punktu, taču viņai vienkrārši bez orgasma bija fantastiskas sajūtas, tikai šo kopumu izdarot, tad es ķeros klāt pie sevis un varu uzsākt dzimumaktu, ko parasti arī mēģinu vadīt pēc sajūtām ar sievieti, lai mēģinātu apmēram vienā laikā beigt, taču tas ir ļoti sarežģīti un to vēl trenējos...
Un izdarot visu tā kā es to parasti mēdzu darīt, es vēl nekad neesmu nesaņēmis ielūgumu uz vēlvienu vakaru ar piedāvājumu atkārtot iepriekšējā vakara piedzīvojumu...
P.S. par to, ka autors raksta norādīja, ka vajag ar meiču pasākumu iekurināt līdz jau redzi baltās pelītes skraidām pa sienām, tad nepiekopju šo variantu tikai tā iemesla dēļ, ka neciešu braukt mājās vai iet gulēt ar sāpošām olām... :)
Veni vidi vici

Janka
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 13 Mar 1990

Post by Janka » Fri Dec 23, 2011 8:22 pm

Precīzi nemācēšu citēt tgd, jo grāmatu draugam iedevu.
Bet varu pateikt ka džekiem parasti vidējā izturība ir 5-10 min. Meitenēm vajag 15 min. Bet pēc šīs metodes meitene zaudē veselo saprātu jau pēc trešās minūtes, un katrs nākošais orgasms notiek aizvien ātrāk.
P.S.
Seksa monstriem atgādinu, ka meitenei var būt maximums 7 reizes orgasms pēc kārtas,
Your thoughts
and your feelings
create your life

pleasance
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 05 Mar 1990
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Post by pleasance » Fri Dec 23, 2011 9:38 pm

Seksa monstriem atgādinu, ka meitenei var būt maximums 7 reizes orgasms pēc kārtas
Uz ko balsti šo apgalvojumu? Un varbūt vari arī noprecizēt, kas īsti ir "pēc kārtas"?

Man personīgi, laika apzīmējumi orgasma sasniegšanai liekas ļoti slikta mērvienība. Sievietēm tas ir ĻOTI individuāli. Vīriešiem drīzāk varētu izrēķināt vidējo laiku. Bet sievietēm...citas pat vispār nespēj sasniegt orgasmu.

Sievietes orgasmi un uzbudināšanās spējas ir ļoooti individuāla lieta. Tāpēc atļaušos nepiekrist tavam apgalvojumam jau pirms tu sniedz pamatojumu.
"You have power over your mind--not outside events. Realize this, and you will find strength."
- Marcus Aurelius

Janka
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 13 Mar 1990

Post by Janka » Fri Dec 23, 2011 10:45 pm

"pēc kārtas" Ir domāts, ka vīrietis nēpārcrauc seksu, bet meitenei ir vairākas reizes orgasms, kamēr vīrietis aiziet līdz galam. Par to laiku ir tā, kas tas ir atkarīgs no tā cik bieži sievietēm ir seks, pēc pieredzes tas laiks ir kādas 10-20 min, arī vērā jāņem vecums.
Your thoughts
and your feelings
create your life

ausux
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 15 Feb 1988

Post by ausux » Fri Dec 23, 2011 11:15 pm

Sekss kā tāds ir individuāls un par to nevar runāt vispārināti. Tur ir n-tie faktori, kas visu spēj pagriest kājām gaisā gan pozitīvā gan negatīvā ziņā ;)
Ir protams vadlīnijas, bet ar ļoti lielām atkāpēm :) Labs sekss ir māksla :) Nekad Tu nebūsi ideāls...
---
Stokholma/Rīga

pleasance
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 05 Mar 1990
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Post by pleasance » Fri Dec 23, 2011 11:56 pm

Un kāpēc tieši 7 orgasmi?

Bet man vairāk interesē pamatojumi šiem apgalvojumiem. Neņem to kā personisku uzbrukumu. Kad jebkurš man teiktu, ka "seksā X un Y nav iespējams," pirmā lieta, kas man šaujas prātā ir - "Kāpēc ne?"
"You have power over your mind--not outside events. Realize this, and you will find strength."
- Marcus Aurelius

Viiirietis
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1985
Attiecību stāvoklis: Married

Post by Viiirietis » Sat Dec 24, 2011 2:05 am

Janka wrote:Seksa monstriem atgādinu, ka meitenei var būt maximums 7 reizes orgasms pēc kārtas,
Interesanti, pēc tava apgalvojuma rodas jautājums, squirts ir pieskaitāms pie orgasma vai pilnīgi atseviški tiek skaitīts no tām 7 reizēm? :roll:

Līdz ar to būs vien jāpalūdz tev kādu pārbaudāmu pamatojumu! Jo šobrīd mana prakse liecina par pretējo, ka var būt ne tikai 30x vien pa nakti bez apstājas... jau pēc 10x grūti saprast cik tad reizes beigusi un āptuveni pie 20x vispār nav nemazākās nojausmas cik tad īsti bijis... tāda sajūta, ka sieviete ik pēc mirkļa beidz!!!

Tajā pašā laikā citām atkal orgasms ir vesela problēma... tā kā situācijas dažādas!!!
Beat your own records EVERYDAY & you will surely find success!

Post Reply