Kā uzbudināt sievieti līdz maksimumam.

Tas nav tikai "iekšā un ārā" Atklāj jaunu pasauli
Janka
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 13 Mar 1990
Pilsēta: Liepāja
Attiecību stāvoklis: Single

Kā uzbudināt sievieti līdz maksimumam.

Post by Janka » Sun Nov 27, 2011 4:59 pm

Sveiki džeki, izveidoju šo topiku, lai pievērstu Jūsu uzmanību pašam galvenajam notikumam. Turpmāk tekstā būs citāts no vienas grāmatas, kuru esmu izlasījis jau 3 reizes. Būs aprastīts kā īsti apmierināt sievieti un lūgt viņam prasīt vēl, pēc pieredzes saku, ka tas strādā.
Ceru ka būs Jums noderīga informācija. Neiesaku šo lasīt tiem kam vēl nav bijis sekss.

Nora Heidena: Kā apmierināt sievieti un likt viņai lūgt vēl!

1. Kārdināšana

Brīdi padomā – kas tevi patīkami uzbudina? Brīnišķīgas smaržas uzvēdījums, kaviāra garša, samta pieskāriens tavai ādāi – dažādas maigas un gaisīgas lietas. Nav nemaz tik patīkami sajust pārāk stipru smaržu vai izrīt bundžiņu kaviāra, vai pavirši berzēties par ar samtu.

Pamēģini veikt citu eksperimentu. Atkal noliec sev priekšā kreiso roku, bet tagad ar labās rokas pirkstu galiņiem ļoti maigi slīdi pār otru roku. Taču dari to ļoti maigi, gandrīz nepieskaroties ādai. Iedomājies, ka tavi pirksti ir spalviņas, un kairini ar tām savu ādu. Mazliet kutina, un pēc dažām sekundēm tev gribēsies pakasīties. Maigais pieskāriens rada vieglu kutēšanu, kura ir patīkama un kuru vajag apmierināt, šajā gadījumā – pakasīt.

Tāds pats princisp ir spēkā mīlējoties. Vispirms maigi pieskaries viņas ādai – jebkurā vietā. Taču tas jādara maigi, ļoti viegli un kārdinoši. Pavadi tur minūti vai divas. Tad lēni, ļoti lēni dodies uz viņas krūtīm – maigi, ar pirkstu galiņiem un spilventiņiem. Taču nepieskaries viņas krūšu galiņiem – vēl ne!

Radi kārdinājumu! Liec viņai mocīties saldās ciešanās, ļoti vēloties kaut ko, bet nespējot gūt, kaut arī viņa tik ļoti grib. Liec viņai mocīties saldās ciešanās ar vēlēšanos, kuru tu viņai nesniegsi... pagaidām.

Ja tu viņu sagrāb vai izturies brutāli, tas viņu aizskar gluži kā pārāk stipra smarža. Apzināti dažas minūtes nepieskaries viņas krūšu galiņiem. Apzināti kārdini viņu. Un pēc dažām šādas kārināšanas minūtēm – virs galiņa, zem, visapkārt, taču nekad tieši uz tā – viņa būs sagatavota, ka tu tam pieskaries. Taču pieskaries vienīgi maigi, netver, nerausti un neknaibi to. Atkal tikai viegli, gandrīz nepieskaroties. Tas sāks viņu darīt traku. Tu viņu kaitini. Turpini to, apzinoties , ka kaitini viņu. Tu izsauc uguni uz sevi, un tas vien ir milzīgs kārdinājums. Un tavu pirkstu maigie pieskārieni liks viņai gribēt vairāk. Fakts, ka tu atturies un tikai viegli kairini viņu ar saviem maigajiem pirkstiem, rada dīvainu kņudoņu, neaptverami spēcīgu kņudoņu, un, jo vairāk viņai kņud, jo vairāk viņa vēlas, lai šī kņudoņa tiktu nomierināta. Atturoties tu radi milzīgu vēlēšanos viņas seksuālajos orgānos. Pēc dažām šādi pavadītām minūtēm (tikai nekļūsti vājš un nesagrāb vai nesatver viņu), kad tu jūti, ka viņa ir gatava (un, tici man, viņa tev to paziņos!), ja tu esi gatavas ar sacēlušos un stīvu peni, neliec to viņā! Tagad arī tuvojas GALVENAIS NOTIKUMS, un, tklīdz tu to aptversi, tevi nekad vairs nepiemeklēs neveiksmes.

2. Galvenais notikums

Tagad tu esi uzbudināts. Tavs penis ir uzbudināts. Un viņa ir uzbudināta.

NEIEEJ VIŅĀ!

Paņem savu peni rokā un maigi berzē ar to viņas klitoru. Maigi. Ļoti maigi. Ļoti viegli spēlējies ap viņu ar savu peni. Tu liec viņai noprast, ka varētu viņā ar to ieiet, bet esi nolēmis to nedarīt. Tu kaitināsi viņu ar to. Tu radīsi viņā vēlēšanos, līdz viņa lūgs tevi to ielikt. Tagad tu esi zirgā – savs un viņas pavēlnieks. Tu kaitināsi viņu, līdz viņa brutiski lūgsies tevi to ielikt.

Līdz tam brīdim vairs nav tālu. Tu maigi kairini viņas klitoru, un, jo vairāk tu to kairini, jo uzbudinātāk viņa kļūst. Tikai turpini viņu ļoti maigi kairināt ar savu peni. Tagad viņa mudina tevi to ielikt, bet tu atsakies, turpino kairināt viņu, maigi berzējot ar savu peni viņas klitoru. Vēlreiz viņa aicina tevi to ielikt, un atkal tu to nedari. Tu turpini kairināt viņu, un nu jau viņa saka:” Lūdzu, nāc iekšā,” – bet tu vēl neesi gatavs. Tu taču gribi, lai viņa tevi lūdzas, vai ne? Nu tad pagaidi vēl vienu vai divas minūtes, un viņa lūgsies. Tikai atceries, ka tu turi sevi rokās. Tas ir tavs penis, un tu vari turpināt viņu saldi mocīt, cik ilgi vien vēlies.

Un viņai tas patiks. Viņa zina, ka tu turi sevi rokās un pilnībā pārvaldi savu peni un savu ķermeni. Pirms tam tu to nespēji. Tu tikai to iepsraudi – bum, bum, un cauri bija. Nekādas paškontroles. Nekādas meistarības.

Labi, nu tu beidzot esi nonācis līdz brīdim, kad viņa lūdzas, lai tu to ieliec. Bet vai tu liec to iekšā?

Nē!

Tu ļoti maigi ieiesi apmēram puscollas dziļumā (gandrīž nemaz) un tad lēni to izņemsi, tad atkal lēni puscollas dziļumā iekšā un atkal lēni ārā. Tagad viņa kļūs pavisam traka – un tev tas patiks. Arī viņai. Galu galā viņa tā vēl nekad nav jutusies.

Ak Dievs, kā viņa tevi grib! Bet tu joprojām turi sevi rokās un turpini viņu kaitināt.

Tagad tu ieliec to collas dziļumā un lēni izvelc, un atkal colla, un atkal izvelc. Tad ieej nedaudz dziļāk, ļoti lēni. Varbūt pusotru collu. Un ļoti lēni ārā. Neej viņā pavisam iekšā, līdz viņai nesākas orgasms. Tikai turpini viņu kārdināt. Kad esi ticis gandrīž līdz pilnam sava peņa garumam, lēni izvelc to, un atkal iekša, un atkal ārā – ļoti lēni un ļoti maigi.

Nevajag bāzt iekšā visu peni, jo tad tas trieksies pret viņas klitoru, kamēr visas šīs darbošanās jēga ir viņas klitora kairināšāna – nevis sist to, bet radīt kārdinājumu, kurš dara viņu traku, līdz viņa sasniedz orgasmu.

Tagad tu joprojām lēni ej iekšā un ārā, bet nekad visā garumā, un tu jūti, kā viņa uzbudinās arvien vairāk. Tas uzbudina arī tevi, jo kairinot viņu, tu kairini arī pats sevi. Tu pilnīgi pārvaldi sevi, un jūs abi to zināt, un, jo vairāk jūst varat to novilcināt, jo neiedomājamākas un spēcīgāks būs jūsu abu orgasms.

Kairināšana ir saldu mocību paveids jums abiem. Un mūsos visos – gan vīriešos, gan sievietēs – ir daļiņa mazohisma. Atdošanās process, kurš ir orgasma brīnišķīgākā daļa ir atdošanās mīlestībā tam, kuru tu mīli.

Un tagad, ja tu vēlies izmēģināt kaut ko, kas ir seksuāli neiedomājami jauki, bet ko ir neiedomājami grūti īstenos, atgriezīsiemies tai brīdī, līdz kuram esam nonākuši, - brīdī, kad jums abie palikušas vairs tikai sekundes līdz orgasmam, un apstāsimies. Vienkārši apstājieties. Un atsāciet to pēc dažām stundām vai nākamajā rītā. Šāda atturēšanās trīskārši vairos jūsu sajūsmu, kad atsāksiet mīlēties, un jūs abi būsiet tik uzbudināt un gatavi, ka tad, kad jūst atsāksiet kairināšanu, jūs abus mocīs vēlēšanās, un tajā brīdī, kad tu maigi pieskaries ar savu peni viņas klitoram, viņa kliedzot lūgsies, lai tu ieej viņā, un, kad tu sāksi bīdīt savu peni viņā pa puscollai, viņa raudādama izmisīgi lūgs tevi iet tālāk. Un, kad jūs abi sasniegsiet orgasmu, eksplozija svaidīš jūs tā, kā jūs vēl nekad neesat mētāti un svaidīti.

Taču tam ir nepieciešama milzīga paškontrole. Un ļoti veselīgs ķermenis.

Nu labi, tu esi novedis viņu līdz atrošanās brīdim – viņa lūdz tevi sniegt viņai orgasmu, kuru viņās ķermenis tik izmisīgi vēlas, un tu ieej viņā vēl nedaudz tālāk un lēnām ārā, un turpini to līdz viņas ķermenis sāk trīcēt, un tu turpini iet iekšā un ārā, līdz viņa sasniedz orgasmu, kurš satricina visu viņas būtni. Viņa var vaidēt vai kliegt, vai nesakarīgi runāt, vai arī krampjaini elpto, taču šoreiz tu zināsi, ka viņa to netēlo. Tu esi panācis viņās orgasmu. Tā nav sagadīšanās. Tas nenotika tāpat vien. Tu brīvprātīgi un apzināti kairināji viņas ķermeni, līdz viņa vairs nespēja izturēt. Viņa atdevās tev pilnīgi un galīgi, jo tu to prasīji. Protams, ar mīlestību, taču tā bija apzināta prasība, kurai viņa pakļāvās. Viņa pilnībā tev atvērās.

Ja tu esi labā fiziskā stāvoklī, tu spēsi sniegt vēl vairākus orgasmus pēc šī pirmā. Nākamie būs ātrāk, un tev vairs nevajadzēs viņu kairināt. Protams, tev nevajag atgriezties pie LIELĀ SPRĀDZIENA, taču tu vari būt maziet agresīvāks. Tu redzēsi, kā viņa reaģēs, ja tu varēsi atturēties no beigšanas un turpināsi viņā ieiet. Parasti jau minūtes laikā viņai būs vēl viens, pēc tam vēl viens orgasms – tik ilgi, cik tu spēsi izturēt. Parasti no trim līdz pieciem – dažām sievietēm tikai divi, dažām vairāk par pieciem.

Taču varbūt tu pēc viņas pirmās eksplozijas esi tik uzbudināts, ka nespēj vairs atturēties un arī tev sākas orgasms. Tas būs dziļākais un pilnīgākais, kāds vien tev jebkad ir bijis, jo tu esi spējis to vadīt līdz pat šim brīdim, tu esi kārdinājis pats sevi, un nu tu izlādējies.

Cerams, ka esi spējis sniegt viņai divus vai trīs orgasmus, taču, ja āri tikai vienu, viss ir kārtībām, jo šis, bez šaubām, ir labākais, kāds vien viņai ir bijis, varbūt pat pirmais. Un nākamo reizi tu vari mēģināt sasniegt vairāk nekā tikai vienu.

Tu redzēsi, cik viņa būs atslābināta un cik mīloša pret tevi. Galu galā tu viņai esi sniedzis dzīves lielāko piedzīvojumu. Un viņa nekad to neaizmirsīs. Vai arī tevi.

P.S.
Šeit var iegādāties pašu grāmatu http://www.ibook.lv/BD_ka-apmierinat-si ... afb3a4b8a3
Your thoughts
and your feelings
create your life

Viiirietis
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1985
Attiecību stāvoklis: Married

Re: Iesaku izlasīt

Post by Viiirietis » Sun Nov 27, 2011 6:22 pm

Ļoti labs un kvalitatīvs padoms!!!
Šī man mīļākā lieta, ko pielietoju un tā pat atradu dažas niases ko pamācīties...
Paldies!
Beat your own records EVERYDAY & you will surely find success!

Aiveens
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 08 Mar 1988

Post by Aiveens » Sun Nov 27, 2011 9:02 pm

Speecigs citāts, jasak treneties

bomba :)

supersexers
TROLL
Dzimšanas datums: 01 May 1983
Attiecību stāvoklis: In a open relationship

Post by supersexers » Sun Nov 27, 2011 11:18 pm

Totālas muļķības uz beigām. Ja pēkšņi pārtrauc, tad nākamajā dienā nav pilnīgi nekāda vēlme. Un pat ja sāk, tad nekādas atšķirības nav.

Viiirietis
Pieredzējis lietotājs

Post by Viiirietis » Mon Nov 28, 2011 12:28 am

supersexers wrote:Totālas muļķības uz beigām. Ja pēkšņi pārtrauc, tad nākamajā dienā nav pilnīgi nekāda vēlme. Un pat ja sāk, tad nekādas atšķirības nav.
Pašā raksta sākumā bija teikums!!!
Neiesaku šo lasīt tiem kam vēl nav bijis sekss.

Pašam ar roku neskaitās :D

Aiveens
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 08 Mar 1988

Post by Aiveens » Mon Nov 28, 2011 12:45 pm

:D :D :D Viiirietis norava

Sis citaats baigi lidziga vienam video, neceros kurs to bija ielicis filminas nosaukums manliekas bija "New Sex"

Janka
Pieredzējis lietotājs

Post by Janka » Tue Nov 29, 2011 8:10 am

Grāmatu vajadzētu izlasīt, tajā ir vēl daudzi citi labi padomi, gan par veselību, utt. Grāmata nav liela un ikviens to var izlasīt, lasāmviela viegla ir un pats galvenais, ka ir interesanti to lasīt.
Lai veicas treniņā :)
Your thoughts
and your feelings
create your life

Cristobal
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 08 Jul 1992
Attiecību stāvoklis: In a open relationship

Post by Cristobal » Tue Nov 29, 2011 5:49 pm

Tas ka es esmu izlasījis šo rakstu un man nav bijis sekss, tas kkādā ziņā man sabojās manu tālāko rīcību?
Es gan tā nedomāju, man šis raksts tikai apgaismoja kā rikoties ;)
IT`S SUPPOSED TO BE HARD.
IF IT WASN`T HARD, EVERYONE WOULD DO IT.
THE HARD... IS WHAT IT MAKES IT GREAT.

Viiirietis
Pieredzējis lietotājs

Post by Viiirietis » Tue Nov 29, 2011 6:54 pm

iistaiss wrote:Tas ka es esmu izlasījis šo rakstu un man nav bijis sekss, tas kkādā ziņā man sabojās manu tālāko rīcību?
Jauniņajiem sākumā ieteiktu iemācities pēc iespējas ātrāk tikt līdz seksam, jo vilcināšanās ir tikai problēma un pēc tam rodas sekas, ka kļūst par draugu nevis mīļāko...

Tāpēc šī informācija var radīt nepareiz rezultātu... tik pat labi 1h meiteni ķircināsi, bet beigās viņa pateiks, ka es pārdomāju, neesmu gatava... un būs ļoti neveikla situācija... un šaubos, ka izdosies tik viegli pārvarēt.

Janka
Pieredzējis lietotājs

Post by Janka » Wed Nov 30, 2011 7:28 pm

iistaiss wrote:Tas ka es esmu izlasījis šo rakstu un man nav bijis sekss, tas kkādā ziņā man sabojās manu tālāko rīcību?
Ja vēl nēsi nodarbojies ar seksu, tad pirmajās reizēs nemēģini šo, dari tā kā porņikos ir, vai vienkārši vieglāk sakot drāz viņu, :D Ja mēģināsi uzreiz šo metodi tad nemācēsi pateikt vai meitene tikai tēlo orgasmu vai arī ir paties orgasms. Galvenais neprasi pēc seksa viņai, vai ir bijis viņai orgasms. Liela kļūda tā ir :)
P.S.
Skatos ka esi no Liepājas ;) ja esi sakarīgs džeks tad varētu kādreiz aiziet kopā kādu dūdiņu nocopēt, ja nepieciešams varu arī pastāstīt kā rīkoties.
Your thoughts
and your feelings
create your life

Post Reply