Sievietei bija regulārs orgasms, bet pēkšņi viss mainījās 180°

Tas nav tikai "iekšā un ārā" Atklāj jaunu pasauli
Post Reply
Boņdziks
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 24 Mar 1990
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Sievietei bija regulārs orgasms, bet pēkšņi viss mainījās 180°

Post by Boņdziks » Fri Mar 03, 2017 1:32 am

Situācija sekojoša:
Bakstamies un šļakstamies jau gadiem. No sākuma biju noobs apmierināt varēju viņu līdz orgasmam retu reizi (jo viņai tas nākas grūti sasniedzams). Bet ar laiku uzgāju visus knifus kas, kur un kad ir jādara lai viņai būtu orgasms. Citreiz viņai bija pat divi vai trīs un man tikai viens. (Tajos brīžos jutos kā kalnietis).
Bet tagad veselības apstākļu dēļ sāka (3 mēn. atpakaļ) sāka dzert hormunālās tabletes un nu jau kā mēnesi vālē kā gribi, bet viņai nav. Pēc sajūtām nu tūlīt tulīt būs un NAV :? Un nē, manī priekšlaicīgā beigšanā, problēmas nav. Varu aktīvi vingrināt 30 min līdz 60 min vienā setā (nu protams ja varenie šavēji nav kolekcionēti mēnesi).
Un jā zinu tas būtu viņai kādam jāprasa (ģinekologam, psihologam un nedod dievs draudzenēm. Tās tik vairāk prātu sapistu.)
Mainīt arī negribu, jo tomēr bērni sazīmēti, sakas kaklā un viss ir baigi zašibis ja neskaita tagadējo orgasma problēmu.
Plus tai problēmai es vairs nejūtos kā baigais varenais ērzelis pa pagalmu stūmējs. Pašlepnums krītas. :cry: Un nē pašlepnumu man nepacelt ar kādu šļurbu, jo man ir tā tautā sauktais "šļurbu mīkstinātājs"
Nezinātājiem fyi cēlais caurduris turas lepni līdz ielkšanai šļurbai, bet pirms kontakta.. HERAKS kā ar sirpi nopļauj un no cēlā caurdura paliek par maigo vaigu glaudi

Varbūt ir kādi ieteikumi ko varētu pamēģināt un laizings šajā situācijā neder, jo tas ir cits daudz zemāks orgasma līmenis ko sasniegt nav problēmu. Runa ir par to, kad uzmetas drebeklis un sāk lūgt grēku piedošanu. ;)

MaukuMaklers
Zēns
Dzimšanas datums: 20 May 1986

Re: Sievietei bija regulārs orgasms, bet pēkšņi viss mainījās 180°

Post by MaukuMaklers » Fri Mar 03, 2017 9:36 am

Boņdziks wrote: Bet tagad veselības apstākļu dēļ sāka (3 mēn. atpakaļ) sāka dzert hormunālās tabletes un nu jau kā mēnesi vālē kā gribi, bet viņai nav.
Man liekas ka šis pie visa tā ir vainīgs. Papēti sīkāk kas par tabletēm un kādas blaknes viņām. Ar hormoniem joki mazi (itsevišķi sievietēm).

Otrs, tu pārāk streso un uztraucies par sieviešu orgasmu (un saisti to ar savu vīrišķību), tāpēc arī karoga masts noplok tieši pirms seksa ar jaunām vāvērēm.
Tev jāparokās savā galvā, kāpēc tu tās abas lietas saisti kopā (Tava vīrišķība - sievietes orgasms)
"Waste no more time arguing about what a good man should be. Be one." Marcus Aurelius

Boņdziks
Pieredzējis lietotājs

Post by Boņdziks » Fri Mar 03, 2017 10:22 am

MaukuMaklers wrote:
Boņdziks wrote: Bet tagad veselības apstākļu dēļ sāka (3 mēn. atpakaļ) sāka dzert hormunālās tabletes un nu jau kā mēnesi vālē kā gribi, bet viņai nav.
Man liekas ka šis pie visa tā ir vainīgs. Papēti sīkāk kas par tabletēm un kādas blaknes viņām. Ar hormoniem joki mazi (itsevišķi sievietēm).

Otrs, tu pārāk streso un uztraucies par sieviešu orgasmu (un saisti to ar savu vīrišķību), tāpēc arī karoga masts noplok tieši pirms seksa ar jaunām vāvērēm.
Tev jāparokās savā galvā, kāpēc tu tās abas lietas saisti kopā (Tava vīrišķība - sievietes orgasms)
Tur jau tā lieta kad pašlepnums ir no tā kad es esmu vienigais kas ko tādu ir vispār spējis. Un lidz ar to ar seksa biežumu pat nevar žēloties. Bet tagad tāda nojausma māc kad dzerot tabletes jau tā viņai ir mazāka kontaktgriba plus orgasma trūkums. Beigās man būs aprāviens. :cry: Viss sex dungen būs jāaprok ābeļdārzā.

MaukuMaklers
Zēns
Dzimšanas datums: 20 May 1986

Post by MaukuMaklers » Fri Mar 03, 2017 10:34 am

Boņdziks wrote: Viss sex dungen būs jāaprok ābeļdārzā.
Nevajag jau uzreiz tik traki, labāk izveido kā tūrisma objektu un taisi ekskursijas 8-)

Viņai tās tabletes uz laiku jādzer vai visu mūžu?
"Waste no more time arguing about what a good man should be. Be one." Marcus Aurelius

MGTOW
Jaunietis
Dzimšanas datums: 01 Jun 1984

Post by MGTOW » Fri Mar 03, 2017 1:22 pm

Ko te streso. Ja nav, tad ņem pakaļā. Būs gana trauksmaini. :lol:

Boņdziks
Pieredzējis lietotājs

Post by Boņdziks » Fri Mar 03, 2017 4:26 pm

MGTOW wrote:Ko te streso. Ja nav, tad ņem pakaļā. Būs gana trauksmaini. :lol:
Ideja laba šoka terapijai. :D esmu vairāk aiz vaiga barotājs ja ar to varētu visu izlidzināt tad tas būtu jeckpot.

Post Reply