Bail no seksa

Tas nav tikai "iekšā un ārā" Atklāj jaunu pasauli
Post Reply
hipotenuza
Jauniņais
Posts: 4
Joined: Mon Mar 21, 2016 1:58 am
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 04 Feb 1993
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Bail no seksa

Post by hipotenuza » Mon Mar 21, 2016 2:30 am

Sveiki!

Labu laiku prātu nomoka sekojoša problēma, proti, man ir bail no seksa.

Pirms kāda laika iepazinos ar vienu ļoti foršu meiteni, pamatīgi pieķēros, un šķita, ka viss ir lieliski. Tomēr, kad nonācām līdz seksam, sākās problēmas. Brīdī, kad vajadzēja likt iekšā, zuda erekcija. Tā nebija ne viena, ne divas reizes. Protams, ka tā bija milzīga problēma un loģiski, ka abi pašķīrāmies, jo meitene jutās slikti, ka tā ir viņas vaina, kaut gan vairākas reizes teicu, ka vainīgs esmu es.

Pagātnē sekss ir bijis, bet šāda situācija ir gadījusies vēl vienā gadījumā. Dīvaini, bet abās reizēs otrā cilvēkā biju pamatīgi samīlējies. Kad nolēmām katrs iet savu ceļu, pēc neilga laika pārgulēju ar pilnīgi nepazīstamu meiteni, kuru satiku ballītē. Šoreiz viss bija ok.

Esmu vairāk kā pārliecināts, ka problēma ir galvā (nu tā kura augšpusē), tomēr nezinu, kā tālāk rīkoties, jo nevēlos, lai šada situācija atkārtotos. Šķiet, ka varu pārgulēt tikai ar tām, pret kurām man nav jūtu. Varbūt ir kādi ieteikumi, ko darīt, pie kā vērsties?

Paldies

User avatar
sportists
Pieredzējis lietotājs
Posts: 459
Joined: Sat Oct 13, 2012 1:14 am
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 01 Jan 1993
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Re: Bail no seksa

Post by sportists » Mon Mar 21, 2016 2:17 pm

Erekcija zūd seksa laikā, ja palielinās stresa hormonu līmenis asinīs. Pamats uztraukumam seksa laikā var būt visdažādākais. Varu tev dot 100% pareizu atbildi, bail no seksa tev NAV. Tu uztraucies par kaut ko konkrētāku, un tev ir jāatrod, kas tas ir. Piemēram tas var būt:
+ uztraukums par iznākumu un kvalitāti (ko meitene padomās par mani, vai es esmu pietiekami labs)
+ nepārliecinātība par "izmēru"
+ nevēlēšanās zaudēt meiteni
+ uztraukums par netīšu meitenes apaugļošanu
+ kreņķi par citām dzīves jomām (darbs, skola utt. bet tavā gadījumā nebūs)

Tu raksti, ka šāda problēma rodas tikai tad, kad esi "samīlējies" meitenē. Varam secināt, ka stresa iemesls ir diezgan obvious. Tev nav bail no seksa, bet nedaudz no pašas meitenes. Ja viņa tev ir ļoti vērtīga, tātad tev ir ko zaudēt. Tev ir jāmēģina noķert brīdis, kad organismā sāk uzdarboties stresa hormoni, un jāpiefiksē, kas notiek tava galvā. Tas, vai tu izjūti stresu un uztraucies par lietām, ir atkarīgs no kādas perspektīvas tu skaties uz situāciju. Nekoncentrējies uz to, ka esi "samīlējies" meitenē, bet gan uz to, cik seksīga viņa izskatās šovakar. Izslēdz savu prātu un loģisko domāšanu, jo tas šajā brīdī tev nav vajadzīgs. Nedomā par neko, kas varētu notikt pēc tam, nākamajā rītā utt. Atslābinies, un izbaudi brīdi. Koncentrējies uz viņas ķermeni, nevis uz viņas statusu - "meitene kurā esmu samīlējies". Nekam nav jānotiek perfekti, neuztraucies par viņas judgement. Viņai tu patīc un viņa ir tikpat daudz satraukusies kā tu, bet protams viņas stress nav tā uzreiz redzams, jo viņai jau nav jākļūst "cietai". Un pats galvenais, neuztarucies par to, ka zūd erekcija un nemēģini sasteigt lietas, jo tas ķēdes reakcijā situāciju padarīs vēl sliktāku.
Man up!

User avatar
MGTOW
Jaunietis
Posts: 249
Joined: Mon Jun 01, 2015 11:19 pm
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 01 Jun 1984
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Re: Bail no seksa

Post by MGTOW » Wed Mar 23, 2016 11:16 pm

Iespējams, ka palīdz tas ko džeks rakstīja augstāk, bet varbūt arī vajag vnk. mazliet iešmigot un tad jau būsi bravūrīgāks un gribošāks. Saprotams, nevajag pārspīlēt.

Var iet arī citu ceļu, kas ir sarežģītāks. Un tad ir jāsaprot vai stress ir problēma vispār vai tikai gultā ar vienu. Vai iespējams skaties par daudz porno?
Stresu var ietekmēt nepašpārliecinātība, neziņa/ neizpratne bailes vai, bieži vien, tāda lieta kā pārtika ( vai tas kā funkcionē vēders), minerālvielas. Stresu mazina fiziskas aktivitātes, veselīgs uzturs. Var lietot arī magniju un b vitamīnu un daudz šķidruma.

jakubs
Jauniņais
Posts: 6
Joined: Thu Sep 08, 2016 2:39 pm
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 02 Sep 1986
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single
Contact:

Re: Bail no seksa

Post by jakubs » Thu Sep 22, 2016 1:51 pm

par šmigu piekrītu, bet tā ar mēru domāju, ka ar pāris aliņiem varētu pietikt, lai tava problēma būtu atrisināta!
Aizdevumu kredītlīnija un jaunākie spēļu bonusi

Post Reply