Seksa ilgums

Tas nav tikai "iekšā un ārā" Atklāj jaunu pasauli
ponce
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 20 Apr 1993
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Re: Seksa ilgums

Post by ponce » Thu Jun 27, 2013 10:44 pm

spaits20 wrote:Vienkāŗši tas .ka tik ātri beidzas personīgi man liekas , ka tā nav normāli un nevajadzētu būt , un tpc gribu to kā izlabot.
Nu vecīt, tad ar mani arī nav kautkas kārtībā :D Vrb nodročī kādas 3h pirms seksa...

sportists
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1993
Attiecību stāvoklis: Single

Post by sportists » Thu Jun 27, 2013 11:14 pm

Image
Man up!

Cristofer
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1988
Attiecību stāvoklis: In a open relationship

Post by Cristofer » Fri Jun 28, 2013 7:30 am

Negribās jau ieteikt masturbēt, bet nu tas ir tas, kas šaujās galvā pirmais. Atceros agrākos tā saucamos nevis "treknos" gadus, bet "kulaka" gadus, kad negribējās to procesu tik ātri pabeigt, tad vienkārši līdz juti kad tulīt beigsi, tad apstājies vai nometi tempu un tādā veidā varēju darboties vairākas stundas un tā pagāja pubertitāte un tādā veidā iemācījos sevi laikam kontrolēt.. :D :D

Neko jau citu ieteikt nevarēs, kā tikai to, vai nu samazini tempu, vai arī tajā brīdī pārslēdz domas uz ko citu. Vai arī izvelc ārā un uzšauj ar knipi pa zalupu.. :D :D

P.S. ja pats saki, ka pēc pirmā parasti nākamie iet ilgāk, tad nu i skuju, meičai to apskaidro un viņa sapratīs, ka pirmais spraudiens būs kā no seriāla American Pie, tad nu vismaz nākamie būs baudāmi un viss būs ok. Nav jau Tava problēma pasaules gals. Galvenais ir komunikācija un viss būs ok.. ;)
Veni vidi vici

jaunais
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 08 Jul 2042
Pilsēta: Priekule
Attiecību stāvoklis: Multiple open relationships

Post by jaunais » Fri Jun 28, 2013 9:00 am

Cristofer wrote:Negribās jau ieteikt masturbēt, bet nu tas ir tas, kas šaujās galvā pirmais.
Dari to domājot par draudzeni un piespied sevi nebeigt stundu... vai visgrūtāk sevi trennēt tā - pie labas eksotiskas filmas :D (lai gan tādas filmas kā tā vispār neiesaku). uzliec 1 h garu filmu un skaties kā tur kliedz, iedomājies, ka Tu to pašu darīsi ar savu draudzeni.. šajā gadījumā nepastāv iespēja neizturēt 1 h, jo Tev vnk ir jāiztur tā stunda, trennējies, izproti, apstājies u.t.t. pēc šīs vienas stundas vari beigt un nākamajā dienā jau doties pie draudzenes ar domu, ka tūlīt Tu liksi viņai locīties un kliegt tā kā vēl nekad ;) jo Tu zināsi, ka Tu to vari!!!!! un punkts!

+aizmirsti par sevi , savām sajūtām vispār!!! Tu par tām vari atcerēties tikai tad, kad Tava meitene vairs nebūs spējīga neko pateikt!

LBRichY
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 10 Apr 1986
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Post by LBRichY » Sun Jun 30, 2013 10:39 am

Mans pirmais posts! Laikam jāpalīdz ar savu pieredzi!
Viens no variantiem ir nopirkt LifeStyle prezervatīvus un nolikt meiteni sūņa pozā, tad kad sajūtīsi to briesmīgo smako no LifeSt. prezervatīviem, tavas smadzenes ātri vien pateiks draudziņam, ka šitais nekam neder :lol:

Bet ja nopietni, protams palīdz alkohols mērenos daudzumos - šoreiz viena glāze vīna neko nedod, vajag divas, divas ar pus! Man parasti palīdz tīrs, silts visīts (Jim Beam) - aptuveni 80ml - 120ml. Lēnā garā pirms zini, ka būs seksiņš vakarā. Bet ja pāršausi pār strīpu, augšā savu draugu nedabūsi ar sišanu.

Neatradu kurš rakstīja, bet man tieši jātnieces poza liek samazināt uzbudinājumu, ja pats nekustos, jo meitenei azartiski lēkājot pa tevi, asinis visticamāk noplūst no tava draudziņa līdz ar to samazinās īpašās sajūtas. Kā arī dauzīšanās pret tavu iegurni nedaudz nosit to patīkamo, netraucēto slīdēšanu iekšā-ārā. Protams, noteikti vajadzētu domāt tikai un vienīgi par savu meiteni seksa laikā. Jātnieces pozā droši glāsti krūtis, piepacelies un sūc tās cik uziet, ja neberzējas gar degunu protams, dari visu, lai nedomātu par to, cik labi tavs draudziņš tagad jūtas. :)

Kā arī priekšspēle, raksti, ka jums ilga un bagātīga - tajā noteikti vajag koncentrēties tikai un vienīgi uz savu sievieti - neļauj viņai gramstīties gar savu dārgumu, jo tas noteikti apgriezīs smadzenes otrādāk, uzvilksies kā tās spridzeklis un beigšana būs strauja.

Tas ir grūti, bet iekšā-ārā kādā no brīžiem vienkārši piespied sevi apstāties un turpināt tikai ar maģiskajiem pirkstiem - uzvelc viņu līdz viņa kliedz, lai tu ienāc viņā, bet tad neaizmirsti turpināt ar pirkstiem spēlēties, kad esi iekšā!

Parasti man ir tā, ka zinot, ka ilgi nekas nesanāks - uzvelku sievieti ar orālo, pirkstiem, tad pievēršos seksam un pēc neilga brīža pieslēdzu roku viņas klitoram! Pirmām kārtām tev pašam būs visai neērti (sunīšu pozā), līdz ar to būs grūti ko darīt, bet jutīsi, ka koncentrējies tik savai sievietei - vienīgais ko neesmu iemācījies ir atturēties beigt tad, kad beidz sieviete, tā uzvaras sajūta vienkārši liek spļaudīties savam puisim kā nelabajam :twisted:

Kā pēdējais variants ir aktīvi mainīt pozas - tikko jūti kā paliek pārāk labi, met nost meiteni vai sevi un maini pozu! Ļoti labi ir no misionāra pāriet uz jātnieci, tad apgriez meiteni un noliec uz priekšu, tā lai redzi visu savu procesu - poza skatāma un patīkama, bet nedaudz neērta! Kā jūti, ka paliek labi - bams uz sunīšiem, pieslēdz rokas un kaut krampji kājās un rokās, neapstājies. Es vismaz vienmēr sagaidu kad meitene beidz un kad rauj roku nost no savas meitenes - izslejos varoņa pozā un drāžu kā nekad... paņem vēl matus un sagrāb kulakā un nedaudz parauj uz savu pusi!!

Nezinu vēl nevienu meiteni kurai nepatiktu, ka viņa tiek drāzta un pietam bargi drāzta! ;)

P.S. mana tagadējā sākumā bija galīgs dēlis gultā - tagad tā vien prasa, lai iepļaukāju dupsi un rauju aiz matiem vai viegli smacēju... ;) Reizēm pats nesaprotu, kur paliek tās vieglās, rozīgās un romantiskās būtnes, kad sāc viņas pareizi lietot...

t.r.
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 02 Jan 1990
Pilsēta: Jelgava

Post by t.r. » Sun Jun 30, 2013 3:16 pm

LBRichY wrote: Reizēm pats nesaprotu, kur paliek tās vieglās, rozīgās un romantiskās būtnes, kad sāc viņas pareizi lietot...
:) Taisnība jau vien ir. Bieži gadījies redzēt tās pārmaiņas.

Runājot par tēmu, man palīdz wankošana pāris stundas pirms seksa. Pašam nepatīk, bet nu. Agrāk, pēc operācijas, nevarēju ilgi beigt, nācās normāli piepūlēties, tagad gan kkā salīdzinoši ātri tā seksošanās sanāk un beidzas. Laikam tiešām pārāk uzbudinos pirms seksa.

Cristofer
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1988

Post by Cristofer » Mon Jul 01, 2013 7:42 am

LBRichY wrote:Es vismaz vienmēr sagaidu kad meitene beidz un kad rauj roku nost no savas meitenes - izslejos varoņa pozā un drāžu kā nekad... paņem vēl matus un sagrāb kulakā un nedaudz parauj uz savu pusi!!
Hmm... jautājums, kādēļ meitenes rauj nost rokas, mēli, burkānu vai nezin ko, kad beidz. Man jau kaut kā ir sapnis, ka tas notiek tādēļ, ka viņām tur tā meitene paliek pārāk jūtīga un, ja vēl ko stimulē ar pirkstiem vai vēl kaut ko, tad tas vairāk sagādā nepatīkamas emocijas. Tātad vai nav tā, ka, ja meiča beidz un Tu vēl tur ārdies kā Herkules pa ūdeni, tad nesanāk tā, ka meičai tās emocijas nav nepatīkamas?
Veni vidi vici

Goodless
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jul 1993

Post by Goodless » Mon Jul 01, 2013 9:31 am

Cristofer wrote:
LBRichY wrote:Es vismaz vienmēr sagaidu kad meitene beidz un kad rauj roku nost no savas meitenes - izslejos varoņa pozā un drāžu kā nekad... paņem vēl matus un sagrāb kulakā un nedaudz parauj uz savu pusi!!
Hmm... jautājums, kādēļ meitenes rauj nost rokas, mēli, burkānu vai nezin ko, kad beidz. Man jau kaut kā ir sapnis, ka tas notiek tādēļ, ka viņām tur tā meitene paliek pārāk jūtīga un, ja vēl ko stimulē ar pirkstiem vai vēl kaut ko, tad tas vairāk sagādā nepatīkamas emocijas. Tātad vai nav tā, ka, ja meiča beidz un Tu vēl tur ārdies kā Herkules pa ūdeni, tad nesanāk tā, ka meičai tās emocijas nav nepatīkamas?

Parasti jau pastiprināti jūtīgas lejā viņas paliek pēc klitorālā orgasma ne vaginālā, cik es esmu novērojis! Ja neesi sācis vienacaino draugu mērkt, kad meitene nav pietiekami mitra lejā, tad, protams, ka sagādās nepatīkamas sajūtas. Vajag dot atelpas brīdi arī viņai nevis uzreiz maukt kā pašam patīk.

LBRichY
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 10 Apr 1986

Post by LBRichY » Mon Jul 01, 2013 11:42 am

Jā jā, tieši tā - rauj roku nost, tāpēc, ka īsu momentu pēc orgasma sievietes klitoriālā daļā ir īpaši jūtīga un izraisa pārāk asas sajūtas, kuras, droši vien nevar izturēt. Man ir tāpat, kad mani apmierina orāli, pēc beigšanas varu pa visam īsu brīdi izturēt, ja meitene vēl turpina nobeigumu, parasti sanāk ar varu raut nost, a viņai tik prieks un turpina, sajūtas ir starp ļoti patīkamām un tik asām, ka nevar izturēt...
Savukārt kad meitenei bijis klitoriālais orgasms, vagīna tajā brīdī nav tik sevišķi jūtīga, tāpēc pagarinu viņas orgasmu un viņa kauc tā ka kaimiņi dauza pa sienām ;) Tāpēc neieteiktu mocīt meiteni un pierādīt kaut ko un neklausīt meiteni, ja viņa ņem roku nost - tas var sagādāt viņai nepatīkamas sajūtas!!

Un vēl - ja esi mačo un vari vēl ilgi turpināt - tā arī dari - tu nonāksi līdz momentam, kad meitenei visa vagīna normalizēsies (paralēli to lietojot) un viņai nākamie orgasmi nāks ar vien ātrāk - var atkal pieslēgt roku, bet tad gan pa visam vieglām kustībām, skatoties pēc viņas reakcijas ;)

Un to jums puiši iesaku - ja meitenei ir orgasms un jūs spējat turpināt - tad velns ar ārā - vālējat, kā nekad nebūtu vālējuši tās kucītes - viņas vienkārši dievinās jūs ;)

NEKAD NU NEKAD nedrīkst nedomāt par sievietes novešanu līdz orgasmam! Tas ir obligāti, ja ir normāls - standartizēts akts, vienalga kur! Izņēmums ir visi fiksie un ātrie un nežēlīgie, tur gan viņas grib, lai vienkārši ņemat viņas priekšā bez domāšanas un čakarēšanās.... Man pat ir bijis, ka fiksajā, meitene iekarsē mani un pēc tam aizvelk līdz gulta un uzreiz nostājas sunītī - gluži kā National Geografic kanālā lauvenes to dara :lol:

Vismaz tas ir tas, ko es uzskatu par trofeju - novest sievieti līdz orgasmam - pat ja pats jau sen esi beidzis - turpini ar abām rokām, imitējot savu locekli - neapstājies, kamēr viņa trīsās, kaucoša un aizelsusies nenokrīt ļengana gultā...
Neredzu jēgu izvālēt meiteni, tāpēc lai nolaistu sev tvaiku (izņēmums ir fiksie), tikpat labi var sētā izurbt caurumu un to izvālēt, līdz noiet...

Andzinsh
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 14 Jan 1979
Attiecību stāvoklis: Married

Post by Andzinsh » Thu Jul 18, 2013 6:50 pm

QUALITY NOT QUANTITY!
Rupigs un makuligs virietis mierigi savai sievietei var uzspet noraut jumtu pa paris minutem.;)

Post Reply