Seksa ilgums

Tas nav tikai "iekšā un ārā" Atklāj jaunu pasauli
spaits20
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 27 Jun 1975
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Seksa ilgums

Post by spaits20 » Thu Jun 27, 2013 2:15 pm

Sveiki , gribētu jautāt pēc padoma seksa ilgumā, pareizāk kā paildzināt. Ar meiteni esmu kopā nu jau gadu un 6 mēnešus. Attiecības kā tādas viss ir ok, seks arī ir regulāri. Un problēma sākas ,kad ir seks vai arī man tikai liekas,ka tā varētu būt problēma. Seksa mums priekšspēle ir gara un nesteidzīga un tikmēr viss ir labi un feini. Bet sākoties pašam aktam paiet nu nez pārsvarā minūtes 2-3 un viss beidzas. Un man tas nepatīk , jo pa to laiku nevar neko izbaudīt galīgi. Esam mēģinājuši mainīt pozas , bet tas arī nelīdz. Esam pa to arī runājuši, viņa saka ir ok un tādā garā. Bet pašam iekšēji ir jau tā ziņa , ka tas nav normāli saprastu būtu 10min vismaz tad , jā. Un,ja ieteiksies ir vel otrā reize , ka var turpināt , tad man personīgi visa gribēšana pāriet un negribās vai turpināt. Varbūt tagad izklausos , ka gribu baudu sev tikai , bet ir otrādāk gribu to sniegt draudzenei. Nezinu vai tas palīdzēs sniegts jums kādu palīdzību , bet priekšspēle un tas īsais akts , bieži beidzās , kad draudzenei ir orgasms. A un mums seks sākumā pirmo gadu bija regulāri 2-4 reizes nedēļā , bet tagad ir daudz retāk un iemesls ir kād mācos citā pilsētā. Un vai problēma varētu būt tāda ,ka man ir ļoti bagātīga fantāzīja ar ,ko viegli sanāk sevi uzbudināt un samaitāt :D
Un šī meitene man ir pirmā ar kuru man ir bijis seks.

Ceru varēsiet man palīdzēt.

Goodless
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jul 1993

Re: Seksa ilgums

Post by Goodless » Thu Jun 27, 2013 4:22 pm

Sveiks!

Vairāk koncentrējies uz baudas sniegšanu meitenei. Ja par daudz fantazē, tad domāju, ka tu vienkārši "pārdedz" (pārāk uzbudinies), vajadzētu domāt vairāk kā iekurināt un iekvēlināt meiteni, izjūti viņu, koncentrējies uz viņu, koncentrē savas domas uz viņu, ka sniegsi neaizmirstamu baudu, nevis, ka tūlīt izšausi un par to vien domā, ka par ātru beigsi, kas arī tevi noved līdz tam. Ja jūti, ka beigsi, palēnini tempu, izvelc ārā, pakacini viņu, skūpsti un nomaini pozu.

Vispār šādas tēmas forumā ir aprunātas diezgan daudz, tev vajadzēja tikai pameklēt, tur bija ieteikti arī visādi risinājumi.

Ar iebāzt-izvilkt nekas jau nebeidzas, vēl pastāv orālais sekss ar kuru tu vari viņu iepriecināt un kam tad tev doti uz rokas pirksti - tos arī vari izmantot, ja saproti ko dari. Lai novestu meiteni līdz orgasmam, aprobežoties ar locekli nevajadzētu, ir daudz dažādu veidu kā sniegt viņai baudu, tev tas pašam jājūt!

P.S. Iesaku tev izlasīt grāmatu David Shade - Give woman wild screaming orgasm. Grāmatai ir tikai 111 lpp. un var atrast internetā pdf formātā par velti.

spaits20
Pieredzējis lietotājs

Post by spaits20 » Thu Jun 27, 2013 5:08 pm

Tur jau tā lieta tas viss jau ir priekšspēlē , rokas,pirksti un orālais šoreiz atkrīt , jo viņai tas ir nepieņemams. Un priekšspēle ir tāda , kad beigās varteikt viņa vienkār'ši uzklūp virsu kā traka :D un viss jau līdz tam ir ok , bet kad visi prieka beidzas fiksi , ne man prieks , ne viņai. Var teikt iekārdinu pamatīgi un čuš izpaliek :(
Un ir mēģināts mazināt tempu , apstāties , bet tas risinājums nav gandrīz nekāds.
Par pārdegšanu īstenībā neesmu aizdomājies. Esmu centies , atslābināties un domāt , lai viņai ir labi, itkā palīdz, bet minimāli. Ir arī mēģināts pirms seksa iedzert glāzi vīna , kur lasīju tas palīdzot, bet arī nop.
A un citreiz ir ,kad tiešām ļoti iekarst ,kad turpina otro reizi , bet tad atkal var minūtes 20+ citreiz pat vispār nevar beigt.

Un paldies par grāmatu noteikti atradīšu un izlasīšu, jo par sliktu jau nenāks :) Un pameklēšu citās diskusijās ieteikto.

P.S ir mēģināts arī ar tiem prezervatīviem kuri ir biezāki , bet man nepatīk viņi , jo tad sajūtas pilnīgi nekādas. Bet tā regulāri izmantojam tos Durex Pleasure Max rozā paciņa.

waarna
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 30 Apr 1991
Attiecību stāvoklis: Single

Post by waarna » Thu Jun 27, 2013 5:24 pm

Fufelis... Man arī ir tas pats, mainīt es nezinu kā! Akta laikā arī esmu izmēģinājis visu ko. Protams vēl neesmu ticis līdz "preparātiem". Esmu domājis gan par nesmukām sievietēm, gan par kaut ko pretīgu. Tas nepalīdz.
Brum brum brum!

sportists
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1993

Post by sportists » Thu Jun 27, 2013 5:42 pm

Esmu domājis gan par nesmukām sievietēm, gan par kaut ko pretīgu. Tas nepalīdz.
Nu bet protams ka nepalīdz! Lai kaut ko tādu iztēlotos tu noslogo savas loģiskās smadzenes, bet seksa laikā loģiskās smadzenes nespēj dot nekādu ieguldījumu. Seksa laikā visu varu ir pārņēmušas zīdītāja/rāpuļa smadzenes, un tās uzbudinājumu nosaka pēc tā ko jūt (saož), nevis ko tu iztēlojies. Zīdītāja/rāpuļa smadzenes vadās pēc izjūtām un tā ko redz savā priekša, šajā gadījumā sievieti ar "pussiju", tas nozīmē, ja ir "pussijs" tad ir pienākums apaugļot pēc iespējas ātrāk. Tāpat kā tu nevari kontrolēt spontāno erekciju. Šīs smadzenes daļas tu nevari kontrolēt ar apziņu vai iztēli, jo tās darbojas patstāvīgi.
Man up!

waarna
Pieredzējis lietotājs

Post by waarna » Thu Jun 27, 2013 5:59 pm

Nu ko tad darīt ar šito visu pasākumu???
Brum brum brum!

spaits20
Pieredzējis lietotājs

Post by spaits20 » Thu Jun 27, 2013 6:07 pm

Es jau to pasu gribētu uzzināt , jo ir izmēģinātas visādas metodes , bet nelīdz :?

ponce
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 20 Apr 1993

Post by ponce » Thu Jun 27, 2013 9:45 pm

spaits20 wrote:Es jau to pasu gribētu uzzināt , jo ir izmēģinātas visādas metodes , bet nelīdz :?
Nu tu taču viņu reti satiec un ej tikai uz vienu reizi :D
Taču saņemies uz otro un trešo...tev vienkārši nav izvēles

spaits20
Pieredzējis lietotājs

Post by spaits20 » Thu Jun 27, 2013 10:05 pm

Tur jau tā lieta , kad pienāk tā otrā reizes esmu dusmīgs,škrobīgs , ka tik ātri un otro reizi darot vairs nav tas. :( tpc jau mēģinu to kā labot , lai būtu viss ok :/ Tas īsais moments , kas ir pēc nobeiguma un atsākšanas ir tāds kurā jau visa dzirkstele un azarts tam pilnīgi nodoties pazūd. Ne vienmēr protams , bet pārsvarā un citreiz viss ir pat 4-5+ reizes , tad tiešām nevar sūdzēties :D Vienkāŗši tas .ka tik ātri beidzas personīgi man liekas , ka tā nav normāli un nevajadzētu būt , un tpc gribu to kā izlabot.

waarna
Pieredzējis lietotājs

Post by waarna » Thu Jun 27, 2013 10:27 pm

otrās un trešās reizes nav tik labas kā pirmās!!! :/
Brum brum brum!

Post Reply