Pēc ilgstoša seksa sāpes meitenei

Tas nav tikai "iekšā un ārā" Atklāj jaunu pasauli
Post Reply
eddy
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 27 Feb 1993
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Pēc ilgstoša seksa sāpes meitenei

Post by eddy » Mon Mar 11, 2013 3:36 pm

Kādēl, pēc ilgstoša seksa ,piemēram, 2 stundu neatlaidīgas mīlēšanās, meitenei (iekšējos orgānos) rodas sāpes, iespējams sava veida ižūšana? Agrāk tam nebiju pievērsis uzmanību, bet nevēlos nodarīt sāpes meitenei un līdz ar to sekss tiek pārtraukts dēļ sāpēm. Varbūt, litru ūdens pie gultas turēt, lai ik pa brīdim var padzerties ?

Vēlviens jautājums, Vai pēc ilgstoša seksa, nākamajā dienā, meitenei viņas dzimumorgānu iekšējā daļā var būt iespējamība tada kā kņudoņa vai dīvaina sajūta, iespējams ķermenis nav pieradis pie ilgstoša seksa ? Varbūt, kādam nebūs tas pieņemami, bet es nodarbojos ar seksu bez prezervatīva, un negribētu ticēt, ka ir kāda sēklas noplūde bijusi, jo es jūtu kontroli par sevi.

Janka
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 13 Mar 1990
Pilsēta: Liepāja

Re: Pēc ilgstoša seksa sāpes meitenei

Post by Janka » Mon Mar 11, 2013 3:54 pm

Viss ir atkarīgs no tā, kāds tu esi gultā, ja divu stundu garumā triec savu lauzni meitenei iekšā un ārā, tad sory vecīt, pie sāpēs esi vainīgs tu. Kas attiecas uz mitrumu, tad to tev pašam vajadzētu just, un vai pienācīgi esi sagatavojis meiteni seksam, kā arī viens no labākiem jautājumiem, vai sevi turi uzdevumu augstumos seksa laikā?? Bieži vien džeks ir profiņš savaldzināšanā, un priekšspēlē, bet kad ievada savu locekli meitenē, kļūst tāds pats lops un mežonis, kā vairums vīriešu, kuri nespēj sevi savākt un neizprot meitenes ķermeni.
Iesaku tev izlasīt grāmatu:
Nora Heidena: Kā apmierināt sievieti un likt viņai lūgt vēl.
Tur ir labi aprakstīts par to kāpēc rodas sāpes, un kā no viņām izbēgt. Šeit ir neliels raksts no šīs grāmatas. Ceru ka noderēs turpmākai dzīvei.
viewtopic.php?f=21&t=803
Your thoughts
and your feelings
create your life

Seducer
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Aug 1990
Attiecību stāvoklis: In a open relationship

Post by Seducer » Mon Mar 11, 2013 5:45 pm

Protams ka pēc tik ilga laika sāpēs! Ja tu esi iekšā sievietē divas stundas, tad tas ir mazliek par daudz.

Man liekas, ka tu domā, ka pats galvenais seksā ir fiziskais kontakts, tad tu maldies. Mentālais kontakts ir vēl svarīgāks. Ja tu spēj uzbudināt sievietes prātu, sievietes ķermenis pats uzbudināsies un sieviete var sasniegt orgasmu dažu minūšu laikā. (Runāju pēc pieredzes). Jo vairāk sievieti spēsi uzbudināt, jo vairāk baudu viņa iegūs.

Ir vērts izlasīt David Shade grāmatas,tās tu vari atrast šeit. viewtopic.php?f=26&t=555

Viiirietis
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1985
Attiecību stāvoklis: Married

Post by Viiirietis » Mon Mar 11, 2013 8:40 pm

Mana pieredze liecina, ka ļoti reti gadās arī tādas, kurām ir problēmas ar miklumu. Vajadzīgas ļoti spēcīgas emocijas, ka ģimenes dzīvē, tas pat nebūtu iespējams radīt, prasītu visu brīvo laiku. Uzbudināt nav grūti, bet noturēt ilgāk par 20min ikdienā pārāk nogurdinoši.
Bet lielākais izaicinājums ir radīt to kaisli katru reizi, jo fizioloģiski viņai negribas īpaši bieži, tāpēc katru reizi vajadzīgs veidot psiholoģisko uzbudinājumu.
Ņemot vērā, ka tādu sieviešu ir ļoti reti, tad labāk atstāt viņas kādam, kuram tik pat zems libido. Vismaz viņiem dabīgi saskanēs!!!
Beat your own records EVERYDAY & you will surely find success!

rowers
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 06 Jul 1989

Post by rowers » Mon Aug 12, 2013 3:50 pm

Kādēl, pēc ilgstoša seksa ,piemēram, 2 stundu neatlaidīgas mīlēšanās, meitenei (iekšējos orgānos) rodas sāpes
,

tu vnk esi trakākais mīlnieks kāds vinai bijis :D
man ar bijis ka meitene sūdzās ka zem vēdera sāk sāpēt iekša. es teiku, ka kas ir tas pats, kas večiem kad orgasma laikā pa daudz sasprindzini kaadu muskuli un tev vinu savelk krampī un pēc tam saap. un tā kā sieveites daudz vairāk nodarbina savus iekšējos muskuļus ( gadījumā ja pro challis :D ), tad nepieradušām ātri vien var dabūt pārslodzi.

schocoII
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Sieviete
Dzimšanas datums: 13 Oct 2013
Attiecību stāvoklis: In a open relationship

Post by schocoII » Sun Oct 13, 2013 6:21 am

Meitenei pie ginekologa jāaiziet vienkārši. Negribu jums bojāt seksuālo apetīti, bet mēdz gadīties, ka sievietēm tur iekšā izveidojas čūlas (tam iemesli var būt visdažādākie sākot ar infekcijas ievazāšanu, beidzot ar neveiklu seksuālo pieredzi agrā vecumā, seksa rotaļlietu izmantošanu, arī to pašu 2h ilgo seksu un pat imunitātes pazemināšanos), kas nav mirstamā kaite un ir teju katrai otrajai sievietei bijusi, tomēr ir jāārstē un jāpārbauda, jo var liecināt arī par nopietnākām kaitēm. Es to pati personīgi piedzīvoju - reiz pēc intensīviem gultas priekiem piecēlos kājās un no sāpēm noģību paspērusi 3 soļus, kaut gan paša procesa laikā nekas nesāpēja. 10 dienu antibiotiku kurss un lieta darīta. Tāpēc, vīrieši, esiet vērīgi un vismaz tām meitenēm, kas ir ar jums attiecībās, ja jums rūp viņu veselība, iesakiet doties pie ginekologa.

Vēl, protams, pastāv dažādas variācijas par to, kāpēc tas tā notiek, jo 2h seksa tomēr ir 2 h seksa, bet tomēr seksam normāli nevajadzētu sāpēt. Nekādus minētos krampjus neesmu izjutusi, tās ir drīzāk kā durošas sāpes orgānos, nevis muskuļu sāpes.

Layra
Jauniņais
Dzimums: Sieviete
Dzimšanas datums: 03 May 1986
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Post by Layra » Sat Jul 04, 2015 11:54 am

Man gan rodas jautājums, kāpēc nepieciešams sekss 2h :)? Meitene gūst ļoti labu apmierinājumu no 10-20 min.. :)

Post Reply