Ko patiesībā vēlas sievietes?

Tas nav tikai "iekšā un ārā" Atklāj jaunu pasauli
flatrone
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Sieviete
Dzimšanas datums: 07 Mar 1992
Pilsēta: Liepāja
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Re: Ko patiesībā vēlas sievietes?

Post by flatrone » Sun Mar 31, 2013 9:15 pm

Diezgan patīkama literatūra gan, lai iedvesmotu sev ko jaunu pamēģināt, gan lai atsauktu patīkamas atmiņas.. Diemžēl, nav jēgas lasīt tālāk par pirmo grāmatu, jo otrajā un trešajā nekā jauna nav, ne pozu ziņā ne saturiskā..
Bet kā pārrunu temats diezgan labi varētu nospēlēt

derek
Pieredzējis lietotājs

Post by derek » Tue Apr 16, 2013 4:05 pm

Ideāla mērķauditorija.

Tās sievietes, kas ir izlasījusas gramatu, atļausies daudz vairāk ar jums.

Man kontā trīs lasītājas... pēdejo 8 mēn. laikā gadījusās. Viena trakāka par otru.

Andzinsh
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 14 Jan 1979
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Married

Post by Andzinsh » Wed Apr 24, 2013 12:38 pm

Ir sievietes, kuram vajag regulari, tapat ka viriesiem, un citam pat vajag nepartraukti, bet parasti ir ta, ka sievietes tieksme pec seksa ir atkariga no noskanojuma un kopejas sexualas aktivitates. Tas nozime, ka, ja tu vinai norausi jumtu un padarisi slapju lidz nabai, kas ir viegli panakams patiesiba, tad atsuties nemaz nevaresi, kas biezi ir merkis.:D

rowers
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 06 Jul 1989
Attiecību stāvoklis: Single

Post by rowers » Mon Aug 12, 2013 3:27 pm

Rotiform wrote: Ar meiteni, kura ari ir izlasijusi so gramatu, varetu izversties pat ljoti interesanta saruna, kuru buutu viegli virzit seksuala gultnee. Atvainojos par garumzimju trukumu- rakstu no telefona.:)
Rotiformm saņēmu tavu ziņu bet nevaru atbildēt, jo nav atļauts man sūtīt PM. bet jā, vajag tikties un party kopaa! :D atsūti savu skipe

LBRichY
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 10 Apr 1986

Post by LBRichY » Sun Oct 13, 2013 6:33 pm

Padalīšos ar savu vakardienas piedzīvojumu saistībā ar šo grāmatu un to ko patiesībā vēlas sievietes (nosacīti, jo neesmu vēl līdz galam sapratis, ko tad viņas īsti vēlas)!

Nesen nopostoju par savām supersarežģītajām attiecībām! Bet neskatoties uz to ir tā, ka mana sieviete tūlīt jau būs izlasījusi trešo grāmatu (tātad visas trīs daļas). Pats esmu izlasījis pirmo gandrīz līdz beigām. Saprotot, ka mums pagaidām ir tādas, kā retas fuckbuddy attiecības, bet sievieti zinu jau ilgu laiku, nonācu pie secinājuma, ka jāmācās no šī portāla un jāparāda sevi kā vīrieti un sievietes sapņu (fantāziju) izpildītāju.
Vienu dienu iepriekš viņai uzrakstīju, ka nākamās dienas vakarā viņai būs iemesls, kāpēc es varētu būt labākais, kas viņai ir (mans Ego). Kā īsti to panākšu neatklāju, pat pie tā, ka viņai radās pastiprināta interese un jautājumi, uz kuriem atbildēju, ka to viņa noskaidros noteiktās dienas vakarā!
Tad nu noteiktās dienas laikā ar viņu padauzījāmies kā mazi bērni - pabakstījām viens otru, pasmējāmies utt.
Vakarā LIKU viņai uzvilkt sevis izvēlētas biksītes, garās zeķes un "klubu" kleitiņu! Viņa kaut ko atcirta, bet beigās piekrita, tik teica, ka viņai ir auksts un kleitu nevilks, bet beigās uzvilka manu džemperi, kas viņu piesedza līdz gandrīz pusdupsim - bļe (atvainojos) viņa izskatījās cērtama turpat uz līdzenas vietas!
Tālāk iedzērām alkoholu pie ūdenspīpes. Tā kā bijām pēc darba, tad uzreiz noreaģēju, ka nedrīkst pasēdēšanu ievilkt garumā, citādi tās ļoti ātri viņai var uzdzīt nogurumu, tad arī vakars ir norakstīts (parasti).
Pasēdējām - (no tā ko esmu mācījies šeit) centos uzturēt seksa tēmas, bet pa starpai ļāvu izpausties viņas citām lietām, bet atkal un atkal novirzījos uz pikantām lietām!

Scenārijs - pateicu, ka pietiks sēdēt, jo tūlīt nāks virsū nogurums, paņemu aiz rokas un no virtuves vedu pa taisno uz guļam istabu. Liku apstāties pie gultas! Pateicu, ka tā nedrīkst atstāt lietas - ja reiz viņa lasa šādu grāmatu, tad noteikti viņai to lasot rodas fantāzijas un interese: kā tas ir?! kā jūtas grāmatas varone?! Un ka es vēlos piepildīt viņas fantāzijas, lai viņas zin, kā tas ir. Ka viņa to ir pelnījusi!
Tālāk teicu, ka es sasiešu viņai rokas - to arī izdarīju un pateicu, ka tagad par katru reizi, ka viņa neklausīs manis teiktajam saņems pērienu ar lecamauklu (ne gumijas, kaut gan tam nav nozīmes). Tālāk uzliku viņai nakts acu aizsegu un vēl pa virsu aizsēju šalli, lai neko neredz!
Liku viņai iekāpt gultā un nogulties uz vēdera!
Pats biju sagatavojis, iepriekš minētās lietas, kā arī divus dvieļus, ja nu būs ķēpāšanās, lecamauklu, divu veidu lubrikantus, no kuriem viens bija ar pinakolada garšu, dildo (bumbiņu formā), prezervatīvu ar paildzinošo efektu (mēs piekopjam prezervatīvus, tāda ir viņas un mana nostāja un punkts).
Tad uzsildīju viņu ar glāstiem un lecamauklas viegliem pieskārieniem pār visu ķermeni un teicu, ka tagad viņu nopēršu par to, ka šodien ir slikti uzvedusies, jo atļāvās bakstīt manu riepu (itkā neeksistējošu - neesmu es resns :D ). Viegliem vēzieniem, tā lai tikai jūt, nevis sāp, iepēru. Gan pa dupsi, pa augšstilbiem, sāniem un muguru. Turpināju viņu karsēt un sāku pāriet uz nedaudz agresīvākiem un sāpīgākiem sitieniem (bet ne tā, lai sarkani pleķi paliek, tik daudz lai iekunkstās). Papildus ārpus pērienu perioda, glāstīju visu, tai skaitā īsti nepieskaroties, kājstarpei.
Tad liku apgriezties uz muguras. Tad sākās īstais šovs - kārtīgie ieķērieni krūtīs, tā ka patiešām iekunkstās. Prasīju vai viņa vēl kādreiz uzdrošināsies tā izrīkoties ar mani. Kad viņa pakratīja galvu es sapiedu krūtis vēl stiprāk vai iepēru un teicu, lai saka skaļi - varēja redzēt kā viņa uzbudinās no tā visa! Pēc brīža novilku biksītes un viegli pieskaroties sapratu, ka daiļā būtne JAU ir uzvilkta, es pat ne reizi pa īstam nepieskāros viņas meitenei tur lejā. Turpinot, ik palaikam (viņa ir nedaudz kautrīga) viņa vēra kājas kopā, par to viņa saņēma pērienu, teicu, lai kājas ver vaļā, citādi saņems vēl pērienus un viņai tas sāpēs - protams, ka kājas atvērās, kā zelta piepildīti vārti! (pats vispār kaifoju pilnīgā eiforijā, jo tas likās kaut kas "wow", katrā ziņā ko tādu bieži nenākas redzēt).
Tad nāca laiks dildo - ieziedu ar pinakoladu :D un aidā, nelienot iekšā, sāku stimulēt visu vagīnu un klitoru - "Ak, mans dievs, kā viņa locījās". Likās, ka viņas te nemaz nav!
Tālāk jau viss aizveda līdz brutālām izdarībām ar manu locekli un lūgumiem, lai es viņā ieeju, par ko atkal saņēma pērienu, jo nebiju devis viņai atļauju runāt!
Beidzās viss ar kārtīgu drāzienu un, manuprāt, labāko un garāko viņas orgasmu, kas viņai jebkad bija bijis.
Pēc visa notikuma, (vieglā formā, vairs netēlojot) ka ja vēlreiz atkārtosies, manis bakstīšana, ķeršanās riepā or something, tad katru reizi par to sodīšu viņu šādā veidā...

Rezumā - Jā, sievietes grib būt pakļautas, sasietas, izvarotas, sistas, mocītas ar dzimulocekli, dildo, nenormālu orgasmu. BET ne jau vienmēr un katru reizi - kā mēs puiši zinām, tad seksam jābūt daudzpusīgam, dažādam, negaidītam, ašam (īsam, fiksajam), garam, romantiskam, asam utt. Bet lielāko tiess, sievietēm patīk būt zem vīrieša kontroles, lai cik baisas darbības ar viņām tiktu darītas. Un galvenais (to es vienmēr sev atkārtoju un iesaku citiem) - seksā vienīgais par ko ir jādomā ir par sievietes apmierināšanu - izņemot gadījumus, kad ir fiksais. Citādi nav jēgas no sievietes iegūšanas. Nekas nesagādā man lielāku baudu, kā sievieti novest līdz orgasmam! Atzīšos, ka pats pēc šīs nelielās izrādes es nebūt nedabūju savu labāko orgasmu vai afigenākās sajūtas fiziski, drīzāk nomocījos, roka krampī no klitora stimulēšanas, kājas no pastāvīgas tupēšanas uz ceļiem, pilnīgā lupatā, ka nevar līdz vannasistabai aiziet - bet tas "doesn't metters", jo es paveicu savu vīrieša būtību...

Pēc seksa es pats dabūju vienu pērienu :D Laikam tas bija žest, ka viņai patika :twisted:

P.S. nezinu, cik daudz tas ir Jums svarīgi vai interesanti, es vienkārši gribēju padalīties tieši zem šīs tēmas par šo grāmatu un to, ka sievietei tomēr ir apakšā tās vēlmes, ko viņa ir izlasījusi šajā grāmatā!

Tāpēc less talking, more fucking :mrgreen:

sportists
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1993

Post by sportists » Sun Oct 13, 2013 7:02 pm

Bet lielāko tiess, sievietēm patīk būt zem vīrieša kontroles
Welcome to real world.

Labs raksts. Sasmējos par to lecamauklu, bet nu jā, jāizmanto tie resursi kas pieejami :D.

Tiešām šīs sieviešu vēlmes ir pilnīgi savādākas, nekā sabiedrība pieņemts uzskatīt.Tieši tāpēc, daudziem čaļiem ir problēmas. Vērtīgas grāmatas par savaldzināšanu nav populāras jauniešu vidū. Auditorija ir pieauguši 30+ gadnieki, kuriem seksuāla dzīve ir pilnīgi garām, un tāpēc tiek piedāvāts risinājums. A ko darīt tīņiem, kuriem jau kopš bērnības tiek skalotas smadzenes caur Holivudas filmām, kur katrs čouds kvadratā dabū 10nieka meiteni. Neviens jau tīņiem neliks šādas grāmatas rokās, tā vietā iedos izlasīt kādu "max boring" latviešu pasaciņu vai noveli.(tas tā vairāk par skolu runājot) Bet no vecāku puses atbalsts vispār ir kritisks, ja viņi paši neko nesaprot, ko tad var iemācīt atvasēm? Jā, ok man bija bērnībā pāris grāmatas kas domātas tīņu čaliem, bet nekas vairāk par to, kā pareizi masturbēt nesavainojot locekli tur nebija rakstīts. :D
Man up!

LowInhibitionSlayer
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 24 Jul 1980

Post by LowInhibitionSlayer » Thu Jul 24, 2014 10:49 pm

Patiesiba sievietes veelas staltu, gara auguma (190 cm+), izskatigu veci ar Bentley un lielu daiktu. Ja jus uz to netiecaties, tad znachit ejat nepareizu celu dziivee.

Seducer
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Aug 1990
Attiecību stāvoklis: In a open relationship

Post by Seducer » Fri Jul 25, 2014 4:01 pm

Piekrītu LowInhibitionSlayer, bet nu sievietes pēc tādām lietām tiecas, tad kad viņas sasniedz vecumu sākot ar 26, tad kad ir izmēģinājušas dažādus daiktus, vīriešus un mašīnas. Lielā mērā vecums un cik cilvēks ļoti ir nobriedis ietekmē viņa vēlmes. (īstermiņa un ilgtermiņa)

sportists
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1993

Post by sportists » Fri Jul 25, 2014 4:13 pm

Patiesiba sievietes veelas staltu, gara auguma (190 cm+), izskatigu veci ar Bentley un lielu daiktu. Ja jus uz to netiecaties, tad znachit ejat nepareizu celu dziivee.
YOU SAY? Protams ka viņas vēlas tādus. Bet tāds čalis nekad nedabūs normālu meiteni (kas nav vieglas uzvedības), ja viņas galvā būs tukšums un pilnīgs čoudisms. 190cm + bentley jau nenāk komplektā ar alfa male rakstura iezīmēm.
Man up!

LowInhibitionSlayer
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 24 Jul 1980

Post by LowInhibitionSlayer » Fri Jul 25, 2014 4:35 pm

Parasti, virieshi kas tadi ir, viniem ar pasparliecinatibu VISS ir kartiba, jo ir labs pamats but pasparliecinatiem.

Post Reply