12 padomi pāriem!

Tas nav tikai "iekšā un ārā" Atklāj jaunu pasauli
Post Reply
User avatar
Janka
Pieredzējis lietotājs
Posts: 305
Joined: Sat Nov 12, 2011 10:57 am
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 13 Mar 1990
Pilsēta: Liepāja
Attiecību stāvoklis: Single

12 padomi pāriem!

Post by Janka » Sat Jan 12, 2013 11:51 pm

6 kvēlākās vēlmes viņai - 6 viņam
Image

Ikviens vēlas būt partnera dzīvē neaizvietojams – vienīgais, labākais un mīļākais. Sieviete mīl ar ausīm, tādēļ vēlas to dzirdēt vēl un vēl. Vīrietim svarīgi, lai partnere savu pieķeršanos ne tikai apliecinātu vārdos, bet arī izrādītu seksā. Kā likt otram pēc sevis kaislīgi ilgoties?
Katrs mīlestību un baudu grib saņemt mazliet atšķirīgā veidā. Kādas vēlmes abu dzimumu pārstāvjus vieno, kādas – šķir, vaicāju ginekoloģei, psihoterapeitei un seksologam.

Sievietes sešas vēlmes

1. Aizved līdz septītajām debesīm! Pastāv mīts, ka sievietei katra dzimumakta laikā noteikti jāsasniedz orgasms. Vīrietim aplami šķiet: Ja esmu kārtīgs vecis, viņai ar mani būs labi tāpat un tūlīt. Tomēr ar vīrišķo spēku un varēšanu vien nepietiek. ASV Kinsija institūtā veiktie pētījumi liecina, ka liela daļa sieviešu līdz visaugstākajai baudai nenonāk bez klitora kairināšanas.

Ne visām sievietēm diemžēl ir skaidrs, kā sasniegt orgasmu. ja viņa pati to nezina, kā gan lai pamudina vīrieti rīkoties sev tīkami?

Ja partnere par savu vajadzību klusē, jo domā, ka ar viņu kaut kas nav kārtībā, vai arī kautrējas par to runāt, neapmierināti paliek abi. Sievietei negūstot labsajūtu, cieš vīrieša pašapziņa.
”Kāda mana paciente tēloja orgasmu gan pirmajā, gan otrajā laulībā,” stāsta ginekoloģe, psihoterapeite privātpraksē Gunta Frīdenberga. ”Viņa sāka bažīties, ka otrais vīrs, sajūtot izlikšanos, varētu viņu pamest, taču, juzdamās vainīga, ka nespēj sasniegt orgasmu bez papildu kairinājuma, baidījās atklāt patiesību.
Pēc izrunāšanās pāra intīmā dzīve uzlabojās. Tiesa, laulība izira citu iemeslu dēļ. Ar trešo vīru seksuālā dzīve sniedz lielu baudu, jo attiecībās no paša sākuma valdījusi atklātība.”

2. Skūpsti mani! Jauns vīrietis ātri uzbudinās un vēlas tikt pieņemts uzreiz, taču sievietei vēlme mīlēties parasti nerodas bez priekšspēles.
Gandrīz visām patīk skūpstīties, ko var uzskatīt par īpašu intimitātes veidu un dzimumakta imitāciju. Ja sieviete pieņem vīrieša mēli savā mutē, viņš to uztver kā gatavību turpinājumam. Taču atšķirībā no partnera, kas to atzīst kā pirmo tuvības soli, dažkārt gadās, ka viņa neko vairāk nevēlas. Piemēram, jaunu meiteni no dzimumakta uzsākšanas var atturēt bailes zaudēt nevainību vai bažas par nevēlamas grūtniecības iestāšanos.
Jaunībā puiši bučojas stundām ilgi, bet tas ir pieredzes trūkuma un nedrošības dēļ – vai maz drīkst iet tālāk? Pierodot pie partneres, viņi šādām maiguma izpausmēm vairs nepiešķir pārāk lielu nozīmi.
Vīrietim vairāk nekā skūpsti seksuālas vēlmes rosina sievietes uzvedība, piemēram, staigāšana ar atsegtu plecu, ik pa brīdim nometot kādu apģērba gabalu. Šādi var tikt modinātas fantāzijas par relišeriem, kas tūlīt, tūlīt atklāsies – dibenu, piebriedušiem krūtsgaliem un valgām kaunuma lūpām.

3. Mīli ilgāk! Sieviete vēlas, lai dzimumakts turpinātos, kamēr viņa sasniegusi orgasmu. Līdz pat 20 procentiem auglīgā vecuma daiļā dzimuma pārstāvju sūdzas par mitruma trūkumu makstī, kas visbiežāk liecina par nepietiekami ilgu priekšspēli vai pastāvīgu vilšanos intīmajā dzīvē. Vajadzētu meklēt kompromisu – vienreiz tuvības brīdis varētu notikt ātri, bet otru vīrietis veltītu partnerei. Protams, te visu izšķir vīrieša potence. Jaunībā erekcija atkārtoti var iestāties jau pēc desmit minūtēm, taču mūža otrajā pusē būs vajadzīgs ilgāks laiks.
Sieviete vēlētos, lai priekšspēle būtu trīsreiz garāka par pašu dzimumaktu. Protams, izņemot atsevišķus gadījumus, kad iekāre ir tik liela, ka arī viņa gatava ļauties kaislei tūlīt.
”Var gadīties, ka mīlas brīdis ilgst piecpadsmit minūtes, taču sievietei vienalga šķiet, ka tam jābūt ilgākam, jo viņa nav sasniegusi orgasmu. Šajā gadījumā nebūtu pareizi runāt par priekšlaicīgu sēklas noplūdi,” domā dakteris Artūrs Vāvere.

Sieviete vēlētos, lai priekšspēle būtu trīsreiz garāka par pašu dzimumaktu. Protams, izņemot atsevišķus gadījumus, kad iekāre ir tik liela, ka arī viņa gatava ļauties kaislei tūlīt.

Ja dzimumakts sākts bez jebkāda ievada, protams, ar šādu laiku nepietiek, jo partnere būs tikko sākusi just uzbudinājumu. Taču pārāk ilgā priekšspēlē jauns vīrietis var pārdegt un tuvību vairs negribēt.
Seksologs dzimumakta prelūdijas pagarināšanai iesaka mācīties erotisko masāžu, ko var apgūt pēc grāmatu un interneta materiāliem.
Ja vīrietis ir bijis aktīvs priekšspēles un seksa laikā, pēc ejakulācijas iestājas atslābums. Sievieti pēc orgasma sasniegšanas tas pārņem pakāpeniskāk, tāpēc ir vēlme pēc saskarsmes. Glāsti vai citas mīļuma izpausmes liecina par vīrieša jūtām pret partneri.

4. Dod man sevi visu! Vīrietis bieži vien pārprot sievietes vēlmi pēc intimitātes. Viņam šķiet, ka tā ir saistīta ar iekāri, tādēļ noteikti jāseko seksam. Taču viņai sajūta, ka ar šo cilvēku vieno kādas īpašas saites, pastāv ārpus fiziskajām attiecībām. Tā nozīmē tieksmi pēc sarunām, acu kontakta, īpaša skatiena, maigiem pieskārieniem, mīļām īsziņām vai negaidīta telefona zvana, kas ļauj sajust tuvību. Tikai to visu saņemot, rodas patiesa vēlme ielaist vīrieti sevī.
Jo cilvēki vairāk tuvinās viens otram, jo iegūst lielāku brīvību, atzinis amerikāņu psihoanalītiķis Eriks Berne. Tad ir mazāk aizspriedumu un greizsirdības, toties lielāka uzticēšanās. Intimitāte līdzinās attiecībām starp bērniem, jo tad esam ar mieru atklāt otram savu pasauli ar visiem tās noslēpumiem.
Lai veicinātu tās rašanos, partneriem vajadzētu vairāk skatīties otram acīs. Pētījumi liecina, ka, nosēdinot pretim pat divus svešus cilvēkus, jau pēc piecpadsmit minūtēm starp abiem būs izveidojusies zināma tuvība.

5. Aplido mani! Iespējams, sievietes alkas pēc romantikas nāk no Anglijas karalienes Viktorijas laikiem, kad daiļā dzimuma pārstāves tika pielūgtas un apbrīnotas, taču viss, kas saistījās ar dzimumdzīvi, bija tabu.
Daudzām joprojām tīk iedomāties, ka vīrietis dzied serenādes un mīlestības dēļ gatavs iet nāvē. Taču ideālam partnerim jāspēj piepildīt arī viņas seksuālās vēlmes.

Sievietei ir ļoti svarīgi, lai vīrieti interesētu, kā viņa jūtas. Taču, vaicājot to ik pa brīdim dzimumakta laikā, visticamāk bauda izpaliks abiem. Par vēlmēm un to, kas nepatīk, jārunā pirms vai pēc mīlēšanās.

Ikdienā romantiku grūti saglabāt. ”Kādas manas pacientes vīrs bieži dodas komandējumos, kuru laikā abi sūta viens otram dzejoļus, taču, viņam pārrodoties mājās, valda sadzīves rutīna un strīdi,” stāsta Gunta Frīdenberga.
”Vīrietis attiecībās ir praktiskāks nekā sieviete un labāk par neskaitāmām aizdegtām svecēm pratīs novērtēt garšīgas vakariņas,” atzīst Artūrs Vāvere.

6. Kad esam tuvi, neprasi, vai man ir labi! Sievietei ir ļoti svarīgi, lai vīrieti interesētu, kā viņa jūtas. Taču, vaicājot to ik pa brīdim dzimumakta laikā, visticamāk bauda izpaliks abiem. Par vēlmēm un to, kas nepatīk, jārunā pirms vai pēc mīlēšanās.Labāk pat nesaistīti ar to, lai sacītais neizskanētu kā pārmetums – tu atkal nespēji mani apmierināt.
Partneres labsajūtu var daļēji novērtēt pēc ķermeņa reakcijas. Ja viņa orgasmu tēlo, tad, protams, uz šo jautājumu atbildēs pozitīvi.


Vīrieša sešas vēlmes
1. Atbalsti un nepārmet! Vīrietis gaida, lai sieviete neceltu traci par neveiksmīgu mīlas brīdi. ”Nereti uz konsultāciju atnāk nobažījies puisis ar pārliecību: Ja man vēl nākamreiz nesanāks, viņa mani pametīs,” stāsta Artūrs Vāvere.

”Daudzas sievietes uzskata: ja viņam nestāv, tātad mani nemīl. Partnerei vajadzētu saprast, ka tā nav viņas vaina.
Lielākajā daļā gadījumu potences traucējumus un pāragru sēklas noplūdi izraisa vēlme sevi apliecināt kā labu mīlētāju un uztraukums.”
Tā kā jauni puiši pieraduši masturbēt, beidzot šo nodarbi pēc iespējas ātrāk, nav nekāds brīnums, ka arī mīlas brīdis nav ilgs, jo partneres tuvumā rodas lielāks uzbudinājums. Viņš jau tāpat jūtas vainīgs un nokaunējies, tādēļ sievietei nevajadzētu viņu satriekt vēl vairāk.

Daudzas sievietes uzskata: ja viņam nestāv, tātad mani nemīl. Partnerei vajadzētu saprast, ka tā nav viņas vaina. 
Lielākajā daļā gadījumu potences traucējumus un pāragru sēklas noplūdi izraisa vēlme sevi apliecināt kā labu mīlētāju un uztraukums.

Negatīva vērtējuma izteikšana situāciju tikai pasliktinās, un dzimumakts var neizdoties arī nākamajās reizēs. Tādas frāzes kā tev atkal nestāv, atkal tik ātri beidzi! var viegli nogalināt viņa pašapziņu.

2. Neesi vēsa! Tā kā vīrietis pēc savas būtības ir mednieks, viņš parasti ir aktīvs, taču dažkārt labprāt ieņem pasīvu lomu. Viņam ir svarīgi, lai sieviete nebūtu auksta un mīlējoties negulētu kā dēlis. Vīrieši bez lielas seksuālās pieredzes ir vēl kautrīgāki un nedrošāki nekā sievietes, tādēļ visu atbildību par intīmā brīža norisi nevajadzētu uzvelt viņiem.
Iespējams, partneres pasivitāte mīlējoties nāk mantojumā no pagātnes, kad seksuālas aktivitātes izrādīšanu uzskatīja par vienīgi prostitūtām piedienīgu rīcību.

Sievietei ir trīs varas ieroči. Pirmais – maksts mitrināšanās, kas liecina par uzbudinājumu. Otrais – neapzinātas kustības, lai sasniegtu orgasmu. Trešais – orgastiskā aploce, kad, tuvojoties kulminācijai, maksts ārējā trešdaļa saspringst, lai maksimāli saspiestu dzimumlocekli ejakulācijas brīdī.

Sievietes uzvedība intīmajā dzīvē atkarīga no audzināšanas.Viņai ir trīs varas ieroči. Pirmais – maksts mitrināšanās, kas liecina par uzbudinājumu. Otrais – neapzinātas kustības, lai sasniegtu orgasmu. Trešais – orgastiskā aploce, kad, tuvojoties kulminācijai, maksts ārējā trešdaļa saspringst, lai maksimāli saspiestu dzimumlocekli ejakulācijas brīdī.
Sieviete bez aizspriedumiem ir mitra, kustas vienā ritmā ar partneri un viņai veidojas šī aploce. Pretējais variants – viņa ir sausa, guļ nekustīgi, nejūt baudu un cieš. Šīs sievietes attiecībās ar vīriešiem ir neveiklākas un nedrošākas. Katra pati var apdomāt, kā raksturotu sevi.
”Nereti vīriešiem aizspriedumi liedz runāt par savām vēlmēm ar sievu,” atzīst daktere Gunta Frīdenberga. ”Dažkārt precēti kungi izmanto prostitūtu pakalpojumus, jo nez kāpēc pieņem, ka laulātā draudzene viņu iegribas nesapratīs un noraidīs. Taču, ļoti iespējams, ka arī viņa būtu gatava eksperimentiem un tie abus saistītu ciešāk.”

3. Samīļo manu draudziņu! Vīrieša galvenā erogēnā zona ir dzimumloceklis, tādēļ viņš vēlas, lai sieviete tam pieskartos – glāstītu, skūpstītu. Jo mazāk viņš šādas maiguma izpausmes saņem, jo vairāk pēc tām alkst.
”Kāda mana paciente sūdzējās par pastāvīgiem vīra sānsoļiem,” Gunta Frīdenberga min piemēru. ”Kad vaicāju, kā viņai šķiet, kas vīram liek meklēt citu, samulsusi atzina: tas laikam ir viņai nepieņemamais orālais sekss. Iedrošināju, lai pajautā, kā dzīvesbiedram patīk, un pamēģina. Kad viņa atnāca pēc pusgada, izrādījās, ka laulības dzīve bija uzlabojusies. Pat dēls vaicājis, kāpēc tētis kļuvis tik laimīgs.”
Vīrietim šķiet, ka labākais, ko viņš var dot, ir sperma, un mēdz apvainoties, ja partnere to izspļauj. Tās aromāts atkarīgs no vīrieša ēdienkartes, un ne vienmēr ir tīkams. Rūgta šā šķidruma garša var būt kafijas cienītājiem, smēķētājiem un hroniska prostatīta slimniekiem.

Daudziem vīriešiem tīk ar mēli kairināt arī sievietes dzimumorgānus. Tiesa, ne katra spēj izbaudīt šādu partnera sniegto tuvību, jo baidās, ka viņš tur varētu saost ko nelāgu. Ja vīrietim tas nepatiktu, viņš taču to nedarītu.

”Ja ar partneri pirms tam vienojas: Piedod, bet es negribu to norīt, varbūt aizvainojums izpaliks,” domā speciāliste. ”Taču, ja viņš gaidīs, ka viss notiks kā pornofilmā, noteikti piedzīvos vilšanos.”
Daudziem vīriešiem tīk ar mēli kairināt arī sievietes dzimumorgānus. Tiesa, ne katra spēj izbaudīt šādu partnera sniegto tuvību, jo baidās, ka viņš tur varētu saost ko nelāgu. ”Ja vīrietim tas nepatiktu, viņš taču to nedarītu,” iedrošina dakteris Vāvere.
”Varbūt kādam šķiet nepiedienīgi, taču ne vienu vien uzbudina pat savalkātu biksīšu aromāts. Ja atminamies vēsturi, Napoleons savai mīļotajai Žozefīnei mēdzis sūtīt ziņu – būšu mājās pēc nedēļas, nemazgājies!”

4. Gribu tevi redzēt! Mīlas brīža laikā darbojas visi pieci uztveres kanāli: redze, dzirde, garša, tauste un oža, taču kāds no tiem ir dominējošais. Vīrietim vadošais maņas orgāns ir redze, tādēļ viņš dod priekšroku seksam gaismā. Sievietes ķermeņa aplūkošana rada papildu uzbudinājumu. Viņš mīlējoties nevērtē liekos kilogramus un celulītu. Turklāt ir pietiekami daudz vīriešu, kam patīk miesās kuplas partneres.
”Kāda mana paciente visu mūžu bija izģērbusies, vīram neredzot, mīlas brīdis notika naktskreklā un tumsā. Viņa bija skaista, ar ideālu augumu, taču par sevi ļoti nepārliecināta,” atceras daktere Frīdenberga.
Daudzi, lai rastos uzbudinājums, vēlas redzēt sievietes krūtis. Var iztikt bez prožektoriem, taču vismaz krēsla, lai saskatītu par
tneres ķermeni, būtu vēlama.
Tā kā kailums nav ļoti erotisks, vīrietim, it īpaši vecākam kungam, patiks, ja partnere būs tērpta skaistā apakšveļā, kas raisīs lielāku iekāri.

5. Zini, ko vēlies, un pasaki! Vīrietis nevar uzminēt, kā sniegt sievietei labsajūtu, ja viņa pati nedod mājienus, kā to darīt. Katrai ir savs īpašais kods, kā gūt visaugstāko baudu.
Taču, ja pati nepazīst savas erogēnās zonas, vīrietis, it īpaši tāds, kuram ir neliela seksuālā pieredze, nepratīs viņu apmierināt. Ne katrs vēlas eksperimentēt stundām ilgi.

Nekādā ziņā nevajadzētu nosodīt otru par ierosinājumiem, piemēram, eksperimentēt ar vibratoru vai mīlēties ar mežģīņu zeķēm kājās. Vīrietis būtu priecīgs, ja arī partnere intīmajā dzīvē mudinātu pamēģināt ko jaunu.

Lai gan arī stiprā dzimuma pārstāvji dažkārt seksa laikā gūst jaunas atklāsmes, tomēr savu ķermeni pazīst labāk. Nereti sieviete gaida, ka partneris sagādās viņai visaugstāko baudu, kaut gan orgasmu jau piedzīvojusi.
Nekādā ziņā nevajadzētu nosodīt otru par ierosinājumiem, piemēram, eksperimentēt ar vibratoru vai mīlēties ar mežģīņu zeķēm kājās. Vīrietis būtu priecīgs, ja arī partnere intīmajā dzīvē mudinātu pamēģināt ko jaunu.

6. Pamīlē mani tur! Vīrietim pastiprināt erekciju un paspilgtināt baudas sajūtu var anālais kairinājums. Tiek uzskatīts, ka uz prostatas jeb priekšdziedzera, kas novietots starp urīnpūsli un taisno zarnu, atrodas īpaši jutīgais G punkts, kuru iespējams stimulēt caur anālo atveri.
Arī sievietēm ap to sakopoti daudzi jutīgi receptori, taču lielākajai daļai šāds seksa veids šķiet nepiedienīgs. Reizēm viņas niezi vai citas sūdzības tūpļa apvidū saista ar notikušo anālo seksu. Daudzām, kuras to izmēģinājušas, nebūdamas atbilstoši sagatavojušās, radušās sāpes. Viņas jūtas drošāk, vispirms to realizējot ar intīmo rotaļlietu palīdzību. Tomēr, kaut daudziem šķiet uzbudinošs, tas kā aizliegtais auglis lielākajai daļai pāru paliek tabu.
Teksts ir ņemts no cita portāla!!!
Your thoughts
and your feelings
create your life

sopracorona
Jauniņais
Posts: 1
Joined: Fri Mar 31, 2017 9:21 am
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 31 Mar 1986
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Re: 12 padomi pāriem!

Post by sopracorona » Fri Mar 31, 2017 9:25 am

Šis arguments ir interesanti, bet mums ir jāatceras, ka cilvēks ir Womanizer, tad tas ir jādara ļoti bieži seksu ar dažādām sievietēm. Ja ir escort a firenze per sesso occasionale mums nevajadzētu būt pārsteigts. Man mēģina seksu kā viņa meklē mīlestību un jūtām.

lareliins
Jauniņais
Posts: 1
Joined: Sat May 06, 2017 2:48 pm
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 06 Jun 2017
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Re: 12 padomi pāriem!

Post by lareliins » Sat May 06, 2017 3:07 pm

Pirmajiem punktiem abiem dzimumiem es gan nepiekrītu, protams esam cilvēki ar vidažādākajām vēlmēm. p.s. reizēm maksts sausums nenosaka gribuļa pakāpi. :D :) Runājot par anālo atveri, ats liek daudzām lietām būt pretstā ar rakstīto, es domāju, ka 80% cilvēkiem tas nepartīk, runāju par abiem dzimumiem.
Janka wrote:6 kvēlākās vēlmes viņai - 6 viņam
Image

Ikviens vēlas būt partnera dzīvē neaizvietojams – vienīgais, labākais un mīļākais. Sieviete mīl ar ausīm, tādēļ vēlas to dzirdēt vēl un vēl. Vīrietim svarīgi, lai partnere savu pieķeršanos ne tikai apliecinātu vārdos, bet arī izrādītu seksā. Kā likt otram pēc sevis kaislīgi ilgoties?
Katrs mīlestību un baudu grib saņemt mazliet atšķirīgā veidā. Kādas vēlmes abu dzimumu pārstāvjus vieno, kādas – šķir, vaicāju ginekoloģei, psihoterapeitei un seksologam.

Sievietes sešas vēlmes

1. Aizved līdz septītajām debesīm! Pastāv mīts, ka sievietei katra dzimumakta laikā noteikti jāsasniedz orgasms. Vīrietim aplami šķiet: Ja esmu kārtīgs vecis, viņai ar mani būs labi tāpat un tūlīt. Tomēr ar vīrišķo spēku un varēšanu vien nepietiek. ASV Kinsija institūtā veiktie pētījumi liecina, ka liela daļa sieviešu līdz visaugstākajai baudai nenonāk bez klitora kairināšanas.

Ne visām sievietēm diemžēl ir skaidrs, kā sasniegt orgasmu. ja viņa pati to nezina, kā gan lai pamudina vīrieti rīkoties sev tīkami?

Ja partnere par savu vajadzību klusē, jo domā, ka ar viņu kaut kas nav kārtībā, vai arī kautrējas par to runāt, neapmierināti paliek abi. Sievietei negūstot labsajūtu, cieš vīrieša pašapziņa.
”Kāda mana paciente tēloja orgasmu gan pirmajā, gan otrajā laulībā,” stāsta ginekoloģe, psihoterapeite privātpraksē Gunta Frīdenberga. Netcredit ”Viņa sāka bažīties, ka otrais vīrs, sajūtot izlikšanos, varētu viņu pamest, taču, juzdamās vainīga, ka nespēj sasniegt orgasmu bez papildu kairinājuma, baidījās atklāt patiesību.
Pēc izrunāšanās pāra intīmā dzīve uzlabojās. Tiesa, laulība izira citu iemeslu dēļ. Ar trešo vīru seksuālā dzīve sniedz lielu baudu, jo attiecībās no paša sākuma valdījusi atklātība.”

2. Skūpsti mani! Jauns vīrietis ātri uzbudinās un vēlas tikt pieņemts uzreiz, taču sievietei vēlme mīlēties parasti nerodas bez priekšspēles.
Gandrīz visām patīk skūpstīties, ko var uzskatīt par īpašu intimitātes veidu un dzimumakta imitāciju. Ja sieviete pieņem vīrieša mēli savā mutē, viņš to uztver kā gatavību turpinājumam. Taču atšķirībā no partnera, kas to atzīst kā pirmo tuvības soli, dažkārt gadās, ka viņa neko vairāk nevēlas. Piemēram, jaunu meiteni no dzimumakta uzsākšanas var atturēt bailes zaudēt nevainību vai bažas par nevēlamas grūtniecības iestāšanos.
Jaunībā puiši bučojas stundām ilgi, bet tas ir pieredzes trūkuma un nedrošības dēļ – vai maz drīkst iet tālāk? Pierodot pie partneres, viņi šādām maiguma izpausmēm vairs nepiešķir pārāk lielu nozīmi.
Vīrietim vairāk nekā skūpsti seksuālas vēlmes rosina sievietes uzvedība, piemēram, staigāšana ar atsegtu plecu, ik pa brīdim nometot kādu apģērba gabalu. Šādi var tikt modinātas fantāzijas par relišeriem, kas tūlīt, tūlīt atklāsies – dibenu, piebriedušiem krūtsgaliem un valgām kaunuma lūpām.

3. Mīli ilgāk! Sieviete vēlas, lai dzimumakts turpinātos, kamēr viņa sasniegusi orgasmu. Līdz pat 20 procentiem auglīgā vecuma daiļā dzimuma pārstāvju sūdzas par mitruma trūkumu makstī, kas visbiežāk liecina par nepietiekami ilgu priekšspēli vai pastāvīgu vilšanos intīmajā dzīvē. Vajadzētu meklēt kompromisu – vienreiz tuvības brīdis varētu notikt ātri, bet otru vīrietis veltītu partnerei. Protams, te visu izšķir vīrieša potence. Jaunībā erekcija atkārtoti var iestāties jau pēc desmit minūtēm, taču mūža otrajā pusē būs vajadzīgs ilgāks laiks.
Sieviete vēlētos, lai priekšspēle būtu trīsreiz garāka par pašu dzimumaktu. Protams, izņemot atsevišķus gadījumus, kad iekāre ir tik liela, ka arī viņa gatava ļauties kaislei tūlīt.
”Var gadīties, ka mīlas brīdis ilgst piecpadsmit minūtes, taču sievietei vienalga šķiet, ka tam jābūt ilgākam, jo viņa nav sasniegusi orgasmu. Šajā gadījumā nebūtu pareizi runāt par priekšlaicīgu sēklas noplūdi,” domā dakteris Artūrs Vāvere.

Sieviete vēlētos, lai priekšspēle būtu trīsreiz garāka par pašu dzimumaktu. Protams, izņemot atsevišķus gadījumus, kad iekāre ir tik liela, ka arī viņa gatava ļauties kaislei tūlīt.

Ja dzimumakts sākts bez jebkāda ievada, protams, ar šādu laiku nepietiek, jo partnere būs tikko sākusi just uzbudinājumu. Taču pārāk ilgā priekšspēlē jauns vīrietis var pārdegt un tuvību vairs negribēt.
Seksologs dzimumakta prelūdijas pagarināšanai iesaka mācīties erotisko masāžu, ko var apgūt pēc grāmatu un interneta materiāliem.
Ja vīrietis ir bijis aktīvs priekšspēles un seksa laikā, pēc ejakulācijas iestājas atslābums. Sievieti pēc orgasma sasniegšanas tas pārņem pakāpeniskāk, tāpēc ir vēlme pēc saskarsmes. Glāsti vai citas mīļuma izpausmes liecina par vīrieša jūtām pret partneri.

4. Dod man sevi visu! Vīrietis bieži vien pārprot sievietes vēlmi pēc intimitātes. Viņam šķiet, ka tā ir saistīta ar iekāri, tādēļ noteikti jāseko seksam. Taču viņai sajūta, ka ar šo cilvēku vieno kādas īpašas saites, pastāv ārpus fiziskajām attiecībām. Tā nozīmē tieksmi pēc sarunām, acu kontakta, īpaša skatiena, maigiem pieskārieniem, mīļām īsziņām vai negaidīta telefona zvana, kas ļauj sajust tuvību. Tikai to visu saņemot, rodas patiesa vēlme ielaist vīrieti sevī.
Jo cilvēki vairāk tuvinās viens otram, jo iegūst lielāku brīvību, atzinis amerikāņu psihoanalītiķis Eriks Berne. Tad ir mazāk aizspriedumu un greizsirdības, toties lielāka uzticēšanās. Intimitāte līdzinās attiecībām starp bērniem, jo tad esam ar mieru atklāt otram savu pasauli ar visiem tās noslēpumiem.
Lai veicinātu tās rašanos, partneriem vajadzētu vairāk skatīties otram acīs. Pētījumi liecina, ka, nosēdinot pretim pat divus svešus cilvēkus, jau pēc piecpadsmit minūtēm starp abiem būs izveidojusies zināma tuvība.

5. Aplido mani! Iespējams, sievietes alkas pēc romantikas nāk no Anglijas karalienes Viktorijas laikiem, kad daiļā dzimuma pārstāves tika pielūgtas un apbrīnotas, taču viss, kas saistījās ar dzimumdzīvi, bija tabu.
Daudzām joprojām tīk iedomāties, ka vīrietis dzied serenādes un mīlestības dēļ gatavs iet nāvē. Taču ideālam partnerim jāspēj piepildīt arī viņas seksuālās vēlmes.

Sievietei ir ļoti svarīgi, lai vīrieti interesētu, kā viņa jūtas. Taču, vaicājot to ik pa brīdim dzimumakta laikā, visticamāk bauda izpaliks abiem. Par vēlmēm un to, kas nepatīk, jārunā pirms vai pēc mīlēšanās.

Ikdienā romantiku grūti saglabāt. ”Kādas manas pacientes vīrs bieži dodas komandējumos, kuru laikā abi sūta viens otram dzejoļus, taču, viņam pārrodoties mājās, valda sadzīves rutīna un strīdi,” stāsta Gunta Frīdenberga.
”Vīrietis attiecībās ir praktiskāks nekā sieviete un labāk par neskaitāmām aizdegtām svecēm pratīs novērtēt garšīgas vakariņas,” atzīst Artūrs Vāvere.

6. Kad esam tuvi, neprasi, vai man ir labi! Sievietei ir ļoti svarīgi, lai vīrieti interesētu, kā viņa jūtas. Taču, vaicājot to ik pa brīdim dzimumakta laikā, visticamāk bauda izpaliks abiem. Par vēlmēm un to, kas nepatīk, jārunā pirms vai pēc mīlēšanās.Labāk pat nesaistīti ar to, lai sacītais neizskanētu kā pārmetums – tu atkal nespēji mani apmierināt.
Partneres labsajūtu var daļēji novērtēt pēc ķermeņa reakcijas. Ja viņa orgasmu tēlo, tad, protams, uz šo jautājumu atbildēs pozitīvi.


Vīrieša sešas vēlmes
1. Atbalsti un nepārmet! Vīrietis gaida, lai sieviete neceltu traci par neveiksmīgu mīlas brīdi. ”Nereti uz konsultāciju atnāk nobažījies puisis ar pārliecību: Ja man vēl nākamreiz nesanāks, viņa mani pametīs,” stāsta Artūrs Vāvere.

”Daudzas sievietes uzskata: ja viņam nestāv, tātad mani nemīl. Partnerei vajadzētu saprast, ka tā nav viņas vaina.
Lielākajā daļā gadījumu potences traucējumus un pāragru sēklas noplūdi izraisa vēlme sevi apliecināt kā labu mīlētāju un uztraukums.”
Tā kā jauni puiši pieraduši masturbēt, beidzot šo nodarbi pēc iespējas ātrāk, nav nekāds brīnums, ka arī mīlas brīdis nav ilgs, jo partneres tuvumā rodas lielāks uzbudinājums. Viņš jau tāpat jūtas vainīgs un nokaunējies, tādēļ sievietei nevajadzētu viņu satriekt vēl vairāk.

Daudzas sievietes uzskata: ja viņam nestāv, tātad mani nemīl. Partnerei vajadzētu saprast, ka tā nav viņas vaina. 
Lielākajā daļā gadījumu potences traucējumus un pāragru sēklas noplūdi izraisa vēlme sevi apliecināt kā labu mīlētāju un uztraukums.

Negatīva vērtējuma izteikšana situāciju tikai pasliktinās, un dzimumakts var neizdoties arī nākamajās reizēs. Tādas frāzes kā tev atkal nestāv, atkal tik ātri beidzi! var viegli nogalināt viņa pašapziņu.

2. Neesi vēsa! Tā kā vīrietis pēc savas būtības ir mednieks, viņš parasti ir aktīvs, taču dažkārt labprāt ieņem pasīvu lomu. Viņam ir svarīgi, lai sieviete nebūtu auksta un mīlējoties negulētu kā dēlis. Vīrieši bez lielas seksuālās pieredzes ir vēl kautrīgāki un nedrošāki nekā sievietes, tādēļ visu atbildību par intīmā brīža norisi nevajadzētu uzvelt viņiem.
Iespējams, partneres pasivitāte mīlējoties nāk mantojumā no pagātnes, kad seksuālas aktivitātes izrādīšanu uzskatīja par vienīgi prostitūtām piedienīgu rīcību.

Sievietei ir trīs varas ieroči. Pirmais – maksts mitrināšanās, kas liecina par uzbudinājumu. Otrais – neapzinātas kustības, lai sasniegtu orgasmu. Trešais – orgastiskā aploce, kad, tuvojoties kulminācijai, maksts ārējā trešdaļa saspringst, lai maksimāli saspiestu dzimumlocekli ejakulācijas brīdī.

Sievietes uzvedība intīmajā dzīvē atkarīga no audzināšanas.Viņai ir trīs varas ieroči. Pirmais – maksts mitrināšanās, kas liecina par uzbudinājumu. Otrais – neapzinātas kustības, lai sasniegtu orgasmu. Trešais – orgastiskā aploce, kad, tuvojoties kulminācijai, maksts ārējā trešdaļa saspringst, lai maksimāli saspiestu dzimumlocekli ejakulācijas brīdī.
Sieviete bez aizspriedumiem ir mitra, kustas vienā ritmā ar partneri un viņai veidojas šī aploce. Pretējais variants – viņa ir sausa, guļ nekustīgi, nejūt baudu un cieš. Šīs sievietes attiecībās ar vīriešiem ir neveiklākas un nedrošākas. Katra pati var apdomāt, kā raksturotu sevi.
”Nereti vīriešiem aizspriedumi liedz runāt par savām vēlmēm ar sievu,” atzīst daktere Gunta Frīdenberga. ”Dažkārt precēti kungi izmanto prostitūtu pakalpojumus, jo nez kāpēc pieņem, ka laulātā draudzene viņu iegribas nesapratīs un noraidīs. Taču, ļoti iespējams, ka arī viņa būtu gatava eksperimentiem un tie abus saistītu ciešāk.”

3. Samīļo manu draudziņu! Vīrieša galvenā erogēnā zona ir dzimumloceklis, tādēļ viņš vēlas, lai sieviete tam pieskartos – glāstītu, skūpstītu. Jo mazāk viņš šādas maiguma izpausmes saņem, jo vairāk pēc tām alkst.
”Kāda mana paciente sūdzējās par pastāvīgiem vīra sānsoļiem,” Gunta Frīdenberga min piemēru. ”Kad vaicāju, kā viņai šķiet, kas vīram liek meklēt citu, samulsusi atzina: tas laikam ir viņai nepieņemamais orālais sekss. Iedrošināju, lai pajautā, kā dzīvesbiedram patīk, un pamēģina. Kad viņa atnāca pēc pusgada, izrādījās, ka laulības dzīve bija uzlabojusies. Pat dēls vaicājis, kāpēc tētis kļuvis tik laimīgs.”
Vīrietim šķiet, ka labākais, ko viņš var dot, ir sperma, un mēdz apvainoties, ja partnere to izspļauj. Tās aromāts atkarīgs no vīrieša ēdienkartes, un ne vienmēr ir tīkams. Rūgta šā šķidruma garša var būt kafijas cienītājiem, smēķētājiem un hroniska prostatīta slimniekiem.

Daudziem vīriešiem tīk ar mēli kairināt arī sievietes dzimumorgānus. Tiesa, ne katra spēj izbaudīt šādu partnera sniegto tuvību, jo baidās, ka viņš tur varētu saost ko nelāgu. Ja vīrietim tas nepatiktu, viņš taču to nedarītu.

”Ja ar partneri pirms tam vienojas: Piedod, bet es negribu to norīt, varbūt aizvainojums izpaliks,” domā speciāliste. ”Taču, ja viņš gaidīs, ka viss notiks kā pornofilmā, noteikti piedzīvos vilšanos.”
Daudziem vīriešiem tīk ar mēli kairināt arī sievietes dzimumorgānus. Tiesa, ne katra spēj izbaudīt šādu partnera sniegto tuvību, jo baidās, ka viņš tur varētu saost ko nelāgu. ”Ja vīrietim tas nepatiktu, viņš taču to nedarītu,” iedrošina dakteris Vāvere.
”Varbūt kādam šķiet nepiedienīgi, taču ne vienu vien uzbudina pat savalkātu biksīšu aromāts. Ja atminamies vēsturi, Napoleons savai mīļotajai Žozefīnei mēdzis sūtīt ziņu – būšu mājās pēc nedēļas, nemazgājies!”

4. Gribu tevi redzēt! Mīlas brīža laikā darbojas visi pieci uztveres kanāli: redze, dzirde, garša, tauste un oža, taču kāds no tiem ir dominējošais. Vīrietim vadošais maņas orgāns ir redze, tādēļ viņš dod priekšroku seksam gaismā. Sievietes ķermeņa aplūkošana rada papildu uzbudinājumu. Viņš mīlējoties nevērtē liekos kilogramus un celulītu. Turklāt ir pietiekami daudz vīriešu, kam patīk miesās kuplas partneres.
”Kāda mana paciente visu mūžu bija izģērbusies, vīram neredzot, mīlas brīdis notika naktskreklā un tumsā. Viņa bija skaista, ar ideālu augumu, taču par sevi ļoti nepārliecināta,” atceras daktere Frīdenberga.
Daudzi, lai rastos uzbudinājums, vēlas redzēt sievietes krūtis. Var iztikt bez prožektoriem, taču vismaz krēsla, lai saskatītu par
tneres ķermeni, būtu vēlama.
Tā kā kailums nav ļoti erotisks, vīrietim, it īpaši vecākam kungam, patiks, ja partnere būs tērpta skaistā apakšveļā, kas raisīs lielāku iekāri.

5. Zini, ko vēlies, un pasaki! Vīrietis nevar uzminēt, kā sniegt sievietei labsajūtu, ja viņa pati nedod mājienus, kā to darīt. Katrai ir savs īpašais kods, kā gūt visaugstāko baudu.
Taču, ja pati nepazīst savas erogēnās zonas, vīrietis, it īpaši tāds, kuram ir neliela seksuālā pieredze, nepratīs viņu apmierināt. Ne katrs vēlas eksperimentēt stundām ilgi.

Nekādā ziņā nevajadzētu nosodīt otru par ierosinājumiem, piemēram, eksperimentēt ar vibratoru vai mīlēties ar mežģīņu zeķēm kājās. Vīrietis būtu priecīgs, ja arī partnere intīmajā dzīvē mudinātu pamēģināt ko jaunu.

Lai gan arī stiprā dzimuma pārstāvji dažkārt seksa laikā gūst jaunas atklāsmes, tomēr savu ķermeni pazīst labāk. Nereti sieviete gaida, ka partneris sagādās viņai visaugstāko baudu, kaut gan orgasmu jau piedzīvojusi.
Nekādā ziņā nevajadzētu nosodīt otru par ierosinājumiem, piemēram, eksperimentēt ar vibratoru vai mīlēties ar mežģīņu zeķēm kājās. Vīrietis būtu priecīgs, ja arī partnere intīmajā dzīvē mudinātu pamēģināt ko jaunu.

6. Pamīlē mani tur! Vīrietim pastiprināt erekciju un paspilgtināt baudas sajūtu var anālais kairinājums. Tiek uzskatīts, ka uz prostatas jeb priekšdziedzera, kas novietots starp urīnpūsli un taisno zarnu, atrodas īpaši jutīgais G punkts, kuru iespējams stimulēt caur anālo atveri.
Arī sievietēm ap to sakopoti daudzi jutīgi receptori, taču lielākajai daļai šāds seksa veids šķiet nepiedienīgs. Reizēm viņas niezi vai citas sūdzības tūpļa apvidū saista ar notikušo anālo seksu. Daudzām, kuras to izmēģinājušas, nebūdamas atbilstoši sagatavojušās, radušās sāpes. Viņas jūtas drošāk, vispirms to realizējot ar intīmo rotaļlietu palīdzību. Tomēr, kaut daudziem šķiet uzbudinošs, tas kā aizliegtais auglis lielākajai daļai pāru paliek tabu.
Teksts ir ņemts no cita portāla!!!


Pirmajiem punktiem abiem dzimumiem es gan nepiekrītu, protams esam cilvēki ar vidažādākajām vēlmēm. p.s. reizēm maksts sausums nenosaka gribuļa pakāpi. :D :) Runājot par anālo atveri, ats liek daudzām lietām būt ptetstā ar rakstīto, es domāju, ka 80% cilvēkiem tas nepartīk, runāju par abiem dzimumiem.

Post Reply