sievietes seksuāla apmierināšana

Tas nav tikai "iekšā un ārā" Atklāj jaunu pasauli
Post Reply
janoss
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 28 Jul 1989
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: In a relationship

sievietes seksuāla apmierināšana

Post by janoss » Fri Dec 07, 2012 8:47 am

Sveiki!
Varbūt daži atceras mani un manus muļīgos jautājumus. Tad nu lūk esmu atgriezies.
Sākšu ar to, ka gribu izteikt pateicību visiem, kas man deva padomus sieviešu savaldzināšanā.
Otrkārt, man viss izdevās, un nu jau vairāk kā 8 mēnešus esmu attiecībās ar skaistu un seksīgu meiteni.

Pastāstīšu par situāciju.
Tātad sasmēlies zināšanās šajā portālā gāju sevi pārbaudīt ielās un protams sasniegumi nebija ilgi jāgaida. Tā laiciņš gāja, ar meitenēm bija ok, bet te pēkšņi atcerējos par kādu meiteni, kura kādreiz ļoti patika, bet zināmu iemeslu pēc, arī manas stulbības pēc nekas vairāk par paskūpstīšanos nebija sanācis.
Tā nu izdomāju palūkoties un apvaicāties, kā viņai iet un ja nav drauga vilināt uz tikšanos. Uzzinot ka drauga nav un redzot, ka meitene man labprāt atbild, uzaicināju uz dažiem randiņiem un saprotot, ka vēlos būt kopā ar šo meiteni veicu attiecīgus soļus, pēc kuriem arī abpusēji vienojāmies, ka esam pāris.
Nu jau, kā norādīju kopā esam 8 mēnešus un ceru turpināt tādā pašā garā. Esam laimīgi un attiecībās viss ir perfekti, bet ir viena problēma.
Tātad problēma ir tā, ka mans dzimumloceklis ir zem vidējā izmēra. Tas mani tomēr emocionāli ietekmē un esmu neapmierināts ar sevi. Meitene mani ļoti mīl un es viņu arī. Šeit arī ir problēma, jo es viņu gribu seksuāli apmierināt, bet to es varu izdarīt tikai kairinot klitoru, tas ir vai nu ar rociņām, vai ar mēli. Meietene saka, ka manam locekļa izmēram nav nozīmes, jo klitorālo orgasmu viņa sasniedz katru reizi, dažreiz pat divus. Tomēr zinu, ka vaginālais orgasms un klitorālais orgasms ir divi dažādi orgamsi, tāpēc nejūtos pietiekami vīrišķīgs, ja nevaru savu otro pusīti apmierināt ''penetration'' laikā.
Mīlēšanās laikā meitene no dažādām pozām gūst patīkamas sajūtas, bet neatkarīgi no tā, cik ilgi viņu mīlēju, vaginālais orgasms nekad nav sasniegts. Vaginālais orgasms viņai nekad nav bijis un vispār pirmais orgasms, ja neskaita pašapmierināšanos viņai bija ar mani.
Ja godīgi nezinu kur ir problēma, jo maksts pietiekami cieši pieguļ loceklim un jātnieces pozā viņai pat dažreiz ir sāpīgi, ja locekli ievada pilnībā, bet tikai vienā leņķī, citos brīvi ievadot sāpju nav, un pie ievadīšanas, ja ātrāk sanāk to izdarīt, arī ir sāpīgi, tāpēc domāju, ka ar berzi viss ir kārtībā. Misionāra pozā, kad viņa uzliek man kājas uz pleciem viņai ir ļoti patīkami, bet bieži vien parādās spēcīga vēlme čurāt - pieņemu, ka notiek aktīva g spota stimulācija, bet līdz galam nekad tā lieta nav novesta.
Kā jau teicu, ar mani viņa vispār sasniedza pirmo orgasmu un vagināls orgasms nekad nav bijis, cik liela iespēja, ka vaina nav manī, bet ka viņa vienkārši nav spējīga tikt līdz vaginālajam orgasmam?
Kādas pozas labākas salīdzinoši mazam loceklim, kā labāk sagatavot meiteni? Vai kāds zina kādus knifus trikus, kas var palīdzēt man šajā manis izvirzītajā questā uz sievietes vaginālu aplaimošanu?

Cristofer
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1988
Attiecību stāvoklis: In a open relationship

Re: sievietes seksuāla apmierināšana

Post by Cristofer » Fri Dec 07, 2012 12:00 pm

janoss wrote:Misionāra pozā, kad viņa uzliek man kājas uz pleciem viņai ir ļoti patīkami, bet bieži vien parādās spēcīga vēlme čurāt - pieņemu, ka notiek aktīva g spota stimulācija, bet līdz galam nekad tā lieta nav novesta.
Nu kādēļ lieta nav līdz galam novesta, sarunājiet, ka vienreiz, lai viņa atslābinās un izmēģina to, kas notiks, Jūs taču esiet kopā, tādēļ, lai sasniegtu lielisku seksuālo dzīvi ir jāeksperimentē, tad nu lūk. Iespējams, ka meiča, ja izbaudīs G punkta stimulācijas rezultātu (tautā sauktu par skvirtu (neciešu šo vārdu)), tad iespējams, ka viāni nemaz nebūs vajadzīgs vaginālais orgasms. Tāpat, kādēļ domā, ka viņa tik ļoti alkst pēc vaginālā orgasma? Man liekas, ka tas ir tikai Tev galvā un Tu vairāk par to pārdzīvo. Ja meičai ir labi, tad viņai ir labi. Tāpat redz, ja meiča jājot uz Tava rodeo kādā leņķī jūt sāpes, tad jau nemaz tik mazs Tev viņš nav- mazs nenozīmē to, ka, ja neatduries pret aknām, tad Tev mazs :twisted: . Izmēģini doggy, tur sievietēm rodas sajūtas, ka loceklis ir lielāks. Tāpat, nevajag sevi uzreiz iemest, ka Tev ir mazāks zem vidējā- jo'vidēji ir no 14-16, kad ir stienis, tad, ja Tev ir piemēram 13 tad jau nav nekā traģiska, skaties uz to no otras puses, iespējams, ka Tev apkārtmērā ir virs vidējā un tas jau ir krietni lielāks plus kā tievs, bet 17cm.
Tā, kā ver tik māti google vaļā un nebaidies eksperimentēt.. ;)
Veni vidi vici

jaunais
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 08 Jul 2042
Pilsēta: Priekule
Attiecību stāvoklis: Multiple open relationships

Post by jaunais » Fri Dec 07, 2012 11:39 pm

bitiit pincishos :D izklausas, ka Tev iet vairak ka labi... Vnk pasaki vinjaii pirms vakara nodarbem.. Shovakar Tu misionaru pozaa vairs no manis neizspruksi!
Pamilee nosakuma citaas pozaas un beigam atstaj misionara pozu.. Esi nedaudz skarbaks un pamegini novest visu lidz galam... Vina pudele ari nenaks par sliktu un meitene ssaprotot, ka neapstasies, ari visdrizak ljausies sajutam lidz galam!

Seducer
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Aug 1990

Post by Seducer » Sat Dec 08, 2012 5:26 pm

Iegūsti šo grāmatu savā īpašumā. - David Shade - Give Women Wild Screaming Orgasms

janoss
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 28 Jul 1989

Post by janoss » Fri Dec 14, 2012 8:51 am

paldies par atbildēm. šo grāmatu var dabūt grāmatnīcās Latvijā? vai tas ir pieejams kā audio book internetā?

Seducer
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Aug 1990

Post by Seducer » Fri Dec 14, 2012 9:17 pm

Nedomāju, ka Latvijā tu to atradīsi. Es ietiektu tev pameklēt internetā egrāmatu.

Cristofer
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1988

Post by Cristofer » Sat Dec 15, 2012 10:12 am

I am sorry about my english language, but i am drunk today, so I will trolling today on this topic.
Nekas nenāk prātā- skumji. :D
Veni vidi vici

Andzinsh
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 14 Jan 1979
Attiecību stāvoklis: Married

Post by Andzinsh » Wed Apr 24, 2013 1:15 pm

PROBLEMA IR TIKAI GALVAS!!!

Sievieti var diezgan atri apmierinat pat ar ikski.;) ...Tadel aizmirstieties! Lauj vinai iekartoties pec prieksspeles. Iekurini vairakkartigi ieturot pauzites, tad, piemeram, ienemat misionara pozu, bet lauj vinai saspiest kajas kopa.
Slapjums, galvenais ir slapjums... nu, un pec tam ir jabut pietiekosam "vecim", lai lietu novestu lid galam!;)

Tērauds
Zēns
Dzimšanas datums: 29 Jul 1990

Post by Tērauds » Tue Jan 12, 2016 11:33 pm

Vecīt, ja tavējais krāns nav 6cm, tad vaina pa 90% nebūs tevī. Vaina ir tavā skuķī.
No pieredzes - biju 7 mēnešus ilgās attiecībās. No iepazīšanās līdz seksam bija apmēram nedēļa. Un tikai pēc kādiem 5 ar pus mēnešiem sieviete sasniedza vaginālo orgasmu. Viņai vajadzēja šo laiku, lai spētu savā galvā man atdoties pa visiem 100%
Redzi, sievietēm orgasms ir ārkārtīgi smalka un komplicēta lieta. Viss viņām ir galvā. Un tikai tad, ja viņa savā galvā spēs Tev atdoties pa 100%, tad viņa arī sasniegs orgasmu (varbūt ne vienu vien seksa laikā). Un tas periods katrai sievietei ir individuāls. Vienai ir pie kājas ar ko gulēt un viņa sasniegs 4 orgasmus ar da jeb kuru vīrieti, atkal citām ir nepieciešams pat gads, lai viņa spētu savā apziņā tev pilnīgi atdoties.
Kā jau džeki teica, pamēģini kaislīgaku priekšspēli - pirksti, mēle, arī krūtis sievietēm ir jūtīgā zona.
Ja vēl pēc pusgada nekas nemainās, tad gan ir ko padomāt. Tas var nozīmēt to, ka viņa savā zemapziņā nav tevi akceptējusi un sākt (ne apziņas līmenī) lūkoties kkur citur...

Post Reply