ko man darīt?

Par sieviešu un vīriešu savstarpējām attiecībām
Post Reply
davy1992
Jauniņais
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 07 Dec 1992
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

ko man darīt?

Post by davy1992 » Thu Feb 02, 2017 4:23 am

Sveiki visiem. :) Esmu nonācis situācijā, kad vairs nezinu ko darīt.Situācija diezgan sarežģīta, tapec rakstīšu īsi.
Biju kopā ar meiteni 6 mēnešus.Vis bija ļoti labi, mīlējām viens otru, daudz kopā pavadijām laiku un pat 1 mēnesi nodzīvojām kopā.
Ar laiku sāka parādīties problēmas.Viņa sūdzējās par to ka pārāk bieži palieku greizsirdīgs un nedodu viņai pietiekoši daudz brīvības.Nevaru noliegt, ka tā bija.Šo problēmu dēļ vina mani pameta un teica, ka vairs mani nemīl, bet mīl kādu citu...(Vņa izvedoja attiecības ar kādu citu) Tas protams mani sagrāva jo nevarēju viņu palaist vaļā un vejoprojām nevaru. :cry:
Pagāja 3 mēneši un viņa man uzrakstija...viņa vēlējās satikties un parunāt(par attiecību atsākšanu)
Saruna bija dīvaina jo viņa likās ļoti noslēgta un nerunīga.Pēc sarunas viņa teica, ka tomēr nevēlas neko
atsākt jo vairs neko nejūt pret mani.
Pagāja velviens mēnesis un viņa atkal man uzrakstija, bet šoreiz jau bija pārdomājusi un teica ka patiesībā
vel mīl mani un es viņai ļoti pietrūkstu.Viņa jutās vainīga dēl tā ka pameta mani.Nevarēja sev piedot to, ka bija kopā ar kādu citu.Es viņai piedevu, un mēs atkal sagājām kopā, bet uz ļoti neilgu laiku...Es viņai pastāstiju to ,ka pa visu šo laiku ko bijām šķirti, vienreiz pārgulēju ar citu meiteni.Tas viņu šokēja, un atkal viņa mani pameta jo nevar samierināties ar to ka man bija sex ar citu.Šobrīd viņa saka, ka mīl mani, bet viņai tas liekas pretīgi, ka pārgulēju ar kādu citu, un starp mums vis cauri.
Lai arī visu laiku esmu mīlējis viņu, bija brīdis kad atmetu cerības viņu atgūt, tāpēc arī sāku satikties ar kādu citu..tās bija vairbūt tikai kādas 5 dienas kuras pavadiju ar kādu citu, līdz sapratu, ka tam nav jēga jo salīdzinu pāŗak daudz viņu ar meiteni kuru vel mīlu...
Es patiešām nezinu ko iesākt...es viņu nevaru aizmirst, lai arī ko darītu.Es vēlos viņu atpakaļ. :cry:

Gunchha
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 19 Jun 1990

Re: ko man darīt?

Post by Gunchha » Thu Feb 02, 2017 2:20 pm

Ja tavs vecums ir norādīts pareizi, tad vienkārši trūkst vārdu :shock:
Te pat īsti nav ko komentēt! Vienkārši aizmirsti viņu! 101%, ka tur nekas nebūs un nemaz nemēģini lauzīt galvu kā būtu, ja būt un visus pārējos sūdus!
99% ka gaidi šeit SUPER ieteikumus par to, ka ja izdarīsi a) ; b) ; c) ; tad viņa noteikti būs tavā priekšā - jūs taisīsiet daudz bērnus un dzīvosiet ilgi un laimīgi! Taču tā nebūs un es tev to varu apgalvot! Liecies mierā ar to skuķi un dzīvo tālāk. Visas tavas problēmas ir simtiem reižu šeit atrunātas.
Vispār forumu lasīji pirms uzdevi jautājumu? vai arī uzskati, ka tava problēma ir tik oriģināla un nevienam nebijusi?
Lasi forumu! Domā līdzi! Veiksmi!

MaukuMaklers
Zēns
Dzimšanas datums: 20 May 1986

Post by MaukuMaklers » Thu Feb 02, 2017 4:02 pm

davy1992 wrote:Sveiki visiem. :) Esmu nonācis situācijā, kad vairs nezinu ko darīt.Situācija diezgan sarežģīta, tapec rakstīšu īsi.
Ehh klasiska situācija, simtiem reižu redzēta.
Es uzrakstīšu kā es to redzu.
davy1992 wrote:Biju kopā ar meiteni 6 mēnešus.Vis bija ļoti labi, mīlējām viens otru, daudz kopā pavadijām laiku un pat 1 mēnesi nodzīvojām kopā.
Ar laiku sāka parādīties problēmas.Viņa sūdzējās par to ka pārāk bieži palieku greizsirdīgs un nedodu viņai pietiekoši daudz brīvības.
Visticamāk ka viņa sāka darīt aizdomīgas lietas un tava intuīcija (pareizi) tev teica, lai tu uzmani viņu vairāk.
davy1992 wrote:Šo problēmu dēļ vina mani pameta un teica, ka vairs mani nemīl, bet mīl kādu citu...(Vņa izvedoja attiecības ar kādu citu) Tas protams mani sagrāva jo nevarēju viņu palaist vaļā un vejoprojām nevaru. :cry:
Tava intuīcija bija pareiza - viņa aizmuguras tevi krāpa. Un tā bija tikai muļķīga atruna no viņas puses, lai tevi atšūtu un pašai nebūtu jāizņemas atbildība par savu maucību.
davy1992 wrote:Pagāja 3 mēneši un viņa man uzrakstija...viņa vēlējās satikties un parunāt(par attiecību atsākšanu)
Pēc trim mēnēšiem čalis ar ko viņa domāja ka veidos attiecības pameta viņu (jo gan jau redzēja kāda staigule viņa ir). Viņa sajutās negribēta un viņas trauslais ego bija sagrauts, tāpēc lai uzlabotu savu pašapziņu viņa uzrakstīja ziņu tev, jo zināja ka tu kā mulķītis atskriesi.
davy1992 wrote:Saruna bija dīvaina jo viņa likās ļoti noslēgta un nerunīga.Pēc sarunas viņa teica, ka tomēr nevēlas neko
Tākā tu uzreiz atsaucies un piekriti sarunai, un gan jau piekriti viņu ņemt atpakaļ viņai pēdējas cieņas paliekas pret tevi pazuda.
davy1992 wrote:Pagāja velviens mēnesis un viņa atkal man uzrakstija, bet šoreiz jau bija pārdomājusi un teica ka patiesībā vel mīl mani un es viņai ļoti pietrūkstu.
Viņa vēlreiz mēģināja saiet ar to otru, bet viņš viņu atkal paņēma priekšā un pameta.
davy1992 wrote:Viņa jutās vainīga dēl tā ka pameta mani.Nevarēja sev piedot to, ka bija kopā ar kādu citu.Es viņai piedevu, un mēs atkal sagājām kopā, bet uz ļoti neilgu laiku...
Šitās tīrākās pasaciņas. Tu pats tam tici? Tjip es tevi mīlu, bet guļu ar citiem :D
davy1992 wrote:Es viņai pastāstiju to ,ka pa visu šo laiku ko bijām šķirti, vienreiz pārgulēju ar citu meiteni.Tas viņu šokēja, un atkal viņa mani pameta jo nevar samierināties ar to ka man bija sex ar citu.Šobrīd viņa saka, ka mīl mani, bet viņai tas liekas pretīgi, ka pārgulēju ar kādu citu, un starp mums vis cauri.
Kārtējie meli, viņa nemaz negrib būt ar tevi kopā, ja gribētu tad viņai tas būtu mazsvarīgi(vismaz uz sevis izdarītā fona), viņa nektrāptu tevi un nepamestu tevi un neteiktu ka nemīl tevi.
davy1992 wrote: Lai arī visu laiku esmu mīlējis viņu, bija brīdis kad atmetu cerības viņu atgūt, tāpēc arī sāku satikties ar kādu citu..tās bija vairbūt tikai kādas 5 dienas kuras pavadiju ar kādu citu, līdz sapratu, ka tam nav jēga jo salīdzinu pāŗak daudz viņu ar meiteni kuru vel mīlu...
Tu izklausies itkā tev būtu 15 nevis 25 kā norādīts tavā profilā.
davy1992 wrote:Es patiešām nezinu ko iesākt...es viņu nevaru aizmirst, lai arī ko darītu.Es vēlos viņu atpakaļ. :cry:
Pirmām kārtām, tu nevari par viņu aizmirst, tāpēc ka pašlaik nevari dabūt neko labāku. Atzīsti to sev un uzreiz tev būs vieglāk.

Otrām kārtām, tev viņa pietrukst jo mēs atceramies tikai labo. Tas ir zinātniski pierādīts - https://en.wikipedia.org/wiki/Fading_affect_bias

'Trešām kārtām, tu tiešām gribi sievieti kura tevi krāpa, meloja, izmantoja un manipulēja ar tavām jūtām? Tu tiešām gribi sievieti kura citiem kaklā kārās un kājas pleta, un kad viņi viņu kā tādu padauzu pasūtija, viņa "brīnumainā" kārtā par tevi atcerējās? Tu tiešām sevi tik zemu vērtē?
Ar tādām sievietēm atiecības neveido.

Es tev pateikšu ko darīt, nobloķē viņu visos soc. tīklos un telefonā, un ja viņa mēģinā kaut kādā citā veidā ar tevi sazināties - saki ka esi aizņemts un dzīvo tālāk dzīvi laimīgs.
Es varu darēt pēc gada tu izlasīsi ko uzrakstīji un pats smiesies kā vārēji tā domāt.
"Waste no more time arguing about what a good man should be. Be one." Marcus Aurelius

Baller
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1991

Post by Baller » Thu Feb 02, 2017 4:12 pm

kādam te nav olu un tas neesmu es ;)

Tērauds
Zēns
Dzimšanas datums: 29 Jul 1990
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Post by Tērauds » Sun Feb 05, 2017 2:26 pm

davy1992 wrote:Biju kopā ar meiteni 6 mēnešus.Vis bija ļoti labi, mīlējām viens otru
Es vienīgais gandrīz nokritu no krēsla aiz smiekliem šo frāzi izlasot?
Šādā laika periodā tu vēl pat 50% no otra cilvēka būtības neesi iepazinis, par kādu mīlestību tur var vēl būt runa...

Vecīt, tu esi smagā tūplī. Tu jau 5x viņai atdevi savu kuli, priecājies, ka viss ir beidzies, jo tālākā nākotnē ar viņu tu tiktu vēl vairāk sāpināts. Nu kas par huiņu, viņa var tevi krāpt ar kādu random pajolu, bet tu esot brīvs vīrietis nevari gulēt ar citiem skuķiem? Tev tas savā utopiskajā prātā liekas normāli? Kā tu vsp iedomājies to visu - viņa ņems mutē kam gribēs, bet tu sēdēsi raujot dūrē un gaidot, kad pēc laika X viņa izdomās, ka tomēr tavs krāniņš viņai pietrūkst? Pameklē biksēs pautus. Sievietēm lupatas nepatīk.

maxvel2
Jauniņais
Dzimšanas datums: 02 Oct 1992
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Post by maxvel2 » Wed Feb 08, 2017 6:43 pm

davy1992 wrote:Sveiki visiem. :) Esmu nonācis situācijā, kad vairs nezinu ko darīt.Situācija diezgan sarežģīta, tapec rakstīšu īsi.
Biju kopā ar meiteni 6 mēnešus.Vis bija ļoti labi, mīlējām viens otru, daudz kopā pavadijām laiku un pat 1 mēnesi nodzīvojām kopā.
Ar laiku sāka parādīties problēmas.Viņa sūdzējās par to ka pārāk bieži palieku greizsirdīgs un nedodu viņai pietiekoši daudz brīvības.Nevaru noliegt, ka tā bija.Šo problēmu dēļ vina mani pameta un teica, ka vairs mani nemīl, bet mīl kādu citu...(Vņa izvedoja attiecības ar kādu citu) Tas protams mani sagrāva jo nevarēju viņu palaist vaļā un vejoprojām nevaru. :cry:
Pagāja 3 mēneši un viņa man uzrakstija...viņa vēlējās satikties un parunāt(par attiecību atsākšanu)
Saruna bija dīvaina jo viņa likās ļoti noslēgta un nerunīga.Pēc sarunas viņa teica, ka tomēr nevēlas neko
Pagāja velviens mēnesis un viņa atkal man uzrakstija, bet šoreiz jau bija pārdomājusi un teica ka patiesībā
vel mīl mani un es viņai ļoti pietrūkstu.Viņa jutās vainīga dēl tā ka pameta mani.Nevarēja sev piedot to, ka bija kopā ar kādu citu.Es viņai piedevu, un mēs atkal sagājām kopā, bet uz ļoti neilgu laiku...Es viņai pastāstiju to ,ka pa visu šo laiku ko bijām šķirti, vienreiz pārgulēju ar citu meiteni.Tas viņu šokēja, un atkal viņa mani pameta jo nevar samierināties ar to ka man bija sex ar citu.Šobrīd viņa saka, ka mīl mani, bet viņai tas liekas pretīgi, ka pārgulēju ar kādu citu, un starp mums vis cauri.
Lai arī visu laiku esmu mīlējis viņu, bija brīdis kad atmetu cerības viņu atgūt, tāpēc arī sāku satikties ar kādu citu..tās bija vairbūt tikai kādas 5 dienas kuras pavadiju ar kādu citu, līdz sapratu, ka tam nav jēga jo salīdzinu pāŗak daudz viņu ar meiteni kuru vel mīlu...
Es patiešām nezinu ko iesākt...es viņu nevaru aizmirst, lai arī ko darītu.Es vēlos viņu atpakaļ. :cry:
Pasūti viņu dirst un aizmirsti .
Vecīt viņa par tevi ņirgājās , tu laikam esi atstājis viņai vaļā savas durvis ka viņa vel mēģina 3.mēnešus pēc citiem čaliem - saiet atpakaļ

Otroreiz ar cilvēku saiet kopā nav jēgas ( tāpat izškirsities agri vai vēlu) .

puncitis
Jauniņais
Dzimšanas datums: 18 Jun 1998

Post by puncitis » Thu Feb 16, 2017 2:36 pm

nekas, neņem galvā, paies laiks(kādi 3 mēneši) un tu jau būsi viņu aizmirsis. ;)

Boņdziks
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 24 Mar 1990

Post by Boņdziks » Fri Mar 03, 2017 2:21 am

Pašam bija teķa laiku ļubestība, kur uz tā paša problēmu grābekļa uzkāpu laikam reizes 5. Uztrenējos riktīgs cietpauris. Arī likās nu pizgec pizgec mīlestība 4ever un bērnu vārdi jau arī sadomāti un kad pašķirās tad liekas kad visi sapņi sagrūst, jo kā nekā bija pirmā "labā devēja".
Bet visā savā dzīves laikā šajos brīžos viss kas vajadzīgs ir atlaist tā normāli (kam kost, kam ar moci izlaist, kam makšķerēt, kam kas sirdij tuvāks un kam kas mieru dod) un tad sākt dzivot savu vienkāršu dzīvi ar smaudu uz sejas un tad liktenis piespēlē kādu gardu kumosiņu ko paņemt uz kārā zoba. Protams atmiņas paliek kad bij reiz tāda ļūbestība baigā, bet ar katru nākamo gadu sāc saprast kad tas bija viens no tupakājiem dzīves skolas posmiem.

mobilais66
Jauniņais
Dzimšanas datums: 05 Jun 1988

Post by mobilais66 » Thu Mar 09, 2017 8:08 pm

6 mēneši.....
ir bijis līdzīgi, tikai laiks bija 3 gadi
un vienīgais ko darīt ir beigt viņas priekšā klanīties. kamēr uz vienas tā uzkāries būši arī citu atrast būs grūti. aizmirst viņu būs grūti, liekas neiespējami, bet tas ir vienīgais ko darīt

Post Reply