mineta neesamiba vai ta var but problema attiecibam?!

Par sieviešu un vīriešu savstarpējām attiecībām
nymphomaniac
Jauniņais
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 28 Mar 1989
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

mineta neesamiba vai ta var but problema attiecibam?!

Post by nymphomaniac » Mon Jan 23, 2017 11:27 am

Hei, naku lukoties pec palidzibas un citu virieshu viedokla, ari sievieshu protams, ja te tadas apgrozas.

respektivi lieta sekojosha, esmu ipazinies ar meiteni, un jau paris menesus tiekamies, pavadam laiku kopa utt., kura ir diezgan nepieredzejusi un nenormali kautriga(lenu attraisas), gan seksualas dzives joma, gan visparigi attiecibu joma, kaut ari nhemot vera cik ir gadi - ta nevajadzetu but.
iedomajieties situaciju, ka pa lieliem vilcieniem Jus viss apmierina meitene, bet ir tada lieta ka vinha atsakas sniegt oralo seksu kategoriski un Jums pateiktu "NEE, un es to nekad nedarishu" (es vel neesmu sapratis un uzzinajis, kapec tada nostaja vai tie ir kkadi sev galva iekalti stereotipi un aizspriedumi vai kkada pagatnes psihologiska trauma vai sazin kas vel) ka Jus uz to reagetu, kada butu nostaja, jusuprat tas var but pietiekoshi nopietns iemesls partraukt visu, jo neredzi tam nakotni!?(izskaidrojums sekos)

lieta ir tur ka esmu diezgan karstasinigs cilveks un seksuala saderiba, intima dzive ir svariga, ja var lietot tadu izteicienu, mana skatijuma oralais ir nepiecieshams un bez ta sekss ir nepilnigs, un ta neesamiba ir problema attiecibas starp diviem cilvekiem, ka izpushkota eglite bez galotnes... un es redzu to ta kad, atrak vai velak vienalga vai tas ir 1 gads, 2 gadi vai 5gadi man tas pietruks tik loti, ka bushu spiests meklet to pec ka ilgojos(respektivi iet pa kreisi)
esmu cilveks kas uzskata, ka no 5 lidz 4 no 5 precetiem pariem skiras un saak krapt otru cilveku, jo ir nesaskanjas seksualaja dzive un viens vai otrs nav apmierinats un nesanhem to ko veletos un vinsh tiecas meklet to citur!

ceru uz atsauksmi, veletos dzirdet citu cilveku viedoklus, un saprast vai man vienigajam ir tads domu gajiens, un tas ir tik svarigi, paldies.
p.s sorry par garumzimem...

Tērauds
Zēns
Dzimšanas datums: 29 Jul 1990
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Re: mineta neesamiba vai ta var but problema attiecibam?!

Post by Tērauds » Mon Jan 23, 2017 1:10 pm

Know that feeling bro...

Sievietes ''nesūkāšu'' nenozīmē, ka viņa patiešam arī to nekad nedarīs. 99% gadījumu.
Mēģini izvilkt no viņas informāciju, kur tieši viņa saskata problēmu. Varbūt viņai nepatīk spalvainas olas, varbūt grib, lai pirms orālā izmazgā draudziņu ar intīmajām ziepēm, varbūt vēl 12 miljoni dažādu iemeslu, kurus var viegli labot.
Ja atbilde būs, ka viņai tas liekas pretīgi, tad viņa vnk nav bijusi vel pietiekami horny, lai to darītu. Jo pamatīgā uzbudinājumā sievietes, kā ļoti seksuālas būtnes, gatavas parakstīties uz daudz ko.

Es pats dzīves laikā esmu 2x saskāries ar līdzīgiem gadījumiem. Viena bija ''nekad neņemšu mutē'', otra bij ''nekad neļaušu beigt mutē''. Un guess what, šiem izteikumiem nebija nekāda sakara ar realitāti.

Varbūt tava dāma tā arī nav pieņēmusi savā galvā, ka orālie prieciņi ir pilnīgi normāla seksa sastāvdaļa. Un vai tu pats maz viņu iepriecini ar savu mēli? Detaļas, detaļas! Vajag vairāk info, savādāk tavu stāstu var saspiest 1 teikumā - manējā nesūkā, ja tas drīz nenotiks, iešu pa kreisi, ko man darīt?

nymphomaniac
Jauniņais

Post by nymphomaniac » Mon Jan 23, 2017 1:36 pm

Tērauds wrote:
nu ar manu tiribu un sakoptibu tur nav nekada sakara! ;)
un par manu seksualo aktivitati un dazhadimu vinha nudien nevaretu sudzeties maigi sakot, man nav aizspriedumu un vajadzigi uzaicinajumi melei uz ko tadu, ta ir pashsaprotama ikdiena :D

jaa iespejams vinha nav bijusi uzbudinata ta kartigi un kartigi nogoribejusies(manuprat vinhai tas izjutas ir sveshas) - un vaina nav mani, par to esmu 101% parliecinats, pilnigi visas meitenes vienmer ir pludojushas varda tieshakaja nozime, bet vinha ir sausa, kaut ari pasha pirmsakuma es vispar pirmajas reizes saberzu pats sevi, kaut ari vinhai jautajot vinha nekadu diskomfortu nav jutusi un saberzsta nav, kas man likas nenormali jocigi, tagad jau kaut loti nedaudz ir kkas uzlabojies, var pat nodarboties ar seksu nelietojot lubrikantu, sakuma tas principa ilgak par siekalu izzhushanu nebija iespejams - nesaprotu varbut tur hormonalas problemas, psihologiskas pagatnes problemas, sliktas atminjas vai kas tads, vinhai ta sajuta manuprat ir svesha vai es nesaprotu kas pa lietu, pietam vinha nekad vispar savos 21+ gados nebija beigusi un izjutusi orgasmu nekada veida lidz shim, ka ari nekad muzha nav meginajusi sevi apmierinat! kaut ari es vinhai speju sniegt squirtu un vinha pieslapinaja man gultu.
ka ari uz jautajumu "kas Tevi uzbudina" vinha kluseja kadu laiku un ta ari man nesniedza vispar atbildi un teica: "varbut citreiz/kadreiz pateikshu tipa kas mani uzbudina, dod man laiku" nedadz pasmag gadijums iespejams... :)

"megjinat parunat, izrunaties" nestrada, vinha ir loti kautriga un neatklajas, un sarunaties par nopietnam, un ari intimakam temam ir gruti uz 4 no 5 jautajumiem nesanhemu atbildi vispar, un 1 no 5 sanhemu atbildi "nezinu" kaut jautajumi ir nopietna raxtura un svarigi man, reali tas liek justies ka zobarstam kursh rauj zobus ara, pret pashas gribu :)

aa un jaa, vel plusa tam visam, to ka vinha netaisis nekad minetu, zin ari vinhas labaka draudzene ar kuru ir pazistamas jau kopsh bernibas un tipa runa par pilnigi visu, ja ta tad tas variants nav norakstams?!

t.r.
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 02 Jan 1990
Pilsēta: Jelgava
Attiecību stāvoklis: In a open relationship

Post by t.r. » Mon Jan 23, 2017 6:48 pm

Interesanta situācija.

Es te redzu divus variantus:

1.) Turpināt iesākto, mēģināt ar laiku kaut kā izvilināt no viņas tos apslēptos noslēpumus, vai kas tur viņu tā atgrūž no šī visa.

2.) Mest mieru visam. Varbūt tiešām vēl "jauna", jebšu nepieredzējusi utt?

Par otro variantu runājot, man ir bijuši vairāki gadījumi, kad sieviete saka ka nekad, nekad netaisīs orālo utt, lielākoties es pārtraucu ar viņām kontaktu. Es ar esmu ļoti karstasinīgs gultā un saprotu ka būs ķēpa un problēmas ar šāda tipa meiteni, tāpēc sapratu ka labāk laicīgi pārtraukt, lai nemocītu sevi pēctam vai kā.

Grūti ar saprast kas tur īsti ir ar to dāmu, pārāk maz detaļas joprojām.

nymphomaniac
Jauniņais

Post by nymphomaniac » Mon Jan 23, 2017 7:08 pm

t.r. wrote:
ehh, butu man vairak detalas, tad jau varetu sakt pats kko saprast un domat, tur jau ta lieta un suns aprakts :D

bet lielakoties jautajums un mana velme uzzinat ir to, vai mans domugajiens nav kkads "slims" un es neesmu vienigais shadi domajoshais virietis!

MaukuMaklers
Zēns
Dzimšanas datums: 20 May 1986

Post by MaukuMaklers » Wed Jan 25, 2017 8:59 pm

nymphomaniac wrote: nesaprotu varbut tur hormonalas problemas, psihologiskas pagatnes problemas, sliktas atminjas vai kas tads, vinhai ta sajuta manuprat ir svesha vai es nesaprotu kas pa lietu, pietam vinha nekad vispar savos 21+ gados nebija beigusi un izjutusi orgasmu nekada veida lidz shim, ka ari nekad muzha nav meginajusi sevi apmierinat! kaut ari es vinhai speju sniegt squirtu un vinha pieslapinaja man gultu.
ka ari uz jautajumu "kas Tevi uzbudina" vinha kluseja kadu laiku un ta ari man nesniedza vispar atbildi un teica: "varbut citreiz/kadreiz pateikshu tipa kas mani uzbudina, dod man laiku" nedadz pasmag gadijums iespejams... :)

"megjinat parunat, izrunaties" nestrada, vinha ir loti kautriga un neatklajas, un sarunaties par nopietnam, un ari intimakam temam ir gruti uz 4 no 5 jautajumiem nesanhemu atbildi vispar, un 1 no 5 sanhemu atbildi "nezinu" kaut jautajumi ir nopietna raxtura un svarigi man, reali tas liek justies ka zobarstam kursh rauj zobus ara, pret pashas gribu :)
Es pirms pāris gadiem ar līdzīgu kādu brīdi satikos (varbūt tā pati? :mrgreen: ) Kautrīga meitene no laukiem, teica ka es viņai otrais un tā arī izskatījās. Visu kas saistīts ar seksu arī vajadzēja lēnām vilkt laukā. Laikā gaitā viņa vairāk atbrīvojās, bet tik un tā tās bija mocības. Viņa nebija tik forša, lai es ar viņu auklētos un mēs izšķīrāmies. Tā arī nesapratu vai viņai kādas psiholoģiskas/emocionālas traumas, vai vienkārši frigida.

Skaties cik ļoti tev viņa patīk, gan jau ar laiku, vismaz daļēji viņa mainīsies, bet vai tu esi gatavs tērēt savu laiku un enerģiju?
nymphomaniac wrote: aa un jaa, vel plusa tam visam, to ka vinha netaisis nekad minetu, zin ari vinhas labaka draudzene ar kuru ir pazistamas jau kopsh bernibas un tipa runa par pilnigi visu, ja ta tad tas variants nav norakstams?!
Šitam es galīgi nepievērstu uzmanību. Neklausies ko cilvēki saka, skaties ko dara.
Man 16 gados bija draudzene kura vienmēr, kad saruna bija par seksu visiem kladzināja ka nekad minetu netaisīs, tas ir pretīgi utt. Tajā laikā es tam uzmanību īpaši nepievērsu, bet pēc kāda pusgada jaungada balītē kamēr visi ārā šava raķetes pati pirtī uz ceļiem nometās un pamēģināja. Un pēc tam turpināja visiem kladzināt ka nekad un tas ir pretīgi :D
"Waste no more time arguing about what a good man should be. Be one." Marcus Aurelius

Tērauds
Zēns
Dzimšanas datums: 29 Jul 1990
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Post by Tērauds » Wed Jan 25, 2017 10:15 pm

nymphomaniac wrote:
t.r. wrote:
bet lielakoties jautajums un mana velme uzzinat ir to, vai mans domugajiens nav kkads "slims" un es neesmu vienigais shadi domajoshais virietis!
Absolūti normāla domāšana. Drīzāk pat pilnīgi pareiza domāšana.

Tiešām izklausās pēc smaga gadījuma. Neviens no mums jau tavu skuķi nepazīst un šeit mēs tik hipotētiski varam spriest.
Es esmu no tiem kadriem, kas tic tam, ka ieguldot laiku un pacietību, var panākt vēlamo. No personiskās pieredzes, ilgākais laika intervāls no pirmā seksa līdz pirmajam minetam, man ir bijis 5 mēneši.
Bet tajā pašā laikā, bij jūtams progress - ja pirmajā mēnesī tas bij ''fuj, nekad dzīvē'', tad pēc 4 mēnešiem viņai jau tas sāka šķist seksīgi. Lai varētu nobeigt mutē, tas vēl 3 mēnešus prasīja.
Bet nu rubiļņiks jau ir tavās rokās. Ja jau laiku x esat kopā un neredzi absolūti nekādu progresu, es, visdrīzāk, to visu cilvēciski pārtrauktu.

Ļoti daudz no svara arī ir tas kā tu ar viņu par to runā, jeb kā viņa uztver to visu. Ja saki, ka 5/5 gadījumiem saņem nekādu atbildi, tad, manuprāt, viņai ir milzīgs diskomforts runāt par to tieši ar tevi. Varbūt mēģini mainīt runas manieri, attieksmi. Varbūt esi pārāk kategorisks, varbūt esi pārāk tiešs, pārāk uzstājīgs, jautājuma formāts viņai liekas agresīvs (smadzenes uzliek veto), varbūt, varbūt, varbūt.... vienkārši nav vērts.

nymphomaniac
Jauniņais

Post by nymphomaniac » Thu Jan 26, 2017 8:40 pm

Tērauds wrote:
paldies par viedokli!

vinha tiesham ir loti kautriga, ta ari izskatas un ari pati visu laiku - visu vainu novelj uz to, attieciba uz intimo tuvibu..., bet progress ir jau kaut kaads ja ta padoma, sakuma vinha vispar neskaras pie mana loceklja bez "uzaicinashanas"(noliekot vinhas roku uz ta), tagad jau ir bijis ka pati man novelk bikses un biksites. sakuma ari domaja ka virieti jaskupsta tikai uz lupam :D

nymphomaniac
Jauniņais

Post by nymphomaniac » Thu Jan 26, 2017 8:54 pm

MaukuMaklers wrote: Es pirms pāris gadiem ar līdzīgu kādu brīdi satikos (varbūt tā pati? :mrgreen: ) Kautrīga meitene no laukiem, teica ka es viņai otrais un tā arī izskatījās. Visu kas saistīts ar seksu arī vajadzēja lēnām vilkt laukā. Laikā gaitā viņa vairāk atbrīvojās, bet tik un tā tās bija mocības. Viņa nebija tik forša, lai es ar viņu auklētos un mēs izšķīrāmies. Tā arī nesapratu vai viņai kādas psiholoģiskas/emocionālas traumas, vai vienkārši frigida.
bljin, nu nezinu vai pasaule var but tik maza, bet kads tavejai bija vards un vecums?! (es nevaru raxtit privati, vai kas pa lietu)

MaukuMaklers
Zēns
Dzimšanas datums: 20 May 1986

Post by MaukuMaklers » Fri Jan 27, 2017 10:30 am

Chill. Tas bija vairāk kā joks domāts. Manējai ar sukāšanu tādas problēmas nebija :P
"Waste no more time arguing about what a good man should be. Be one." Marcus Aurelius

Post Reply