Jauns objekts.

Par sieviešu un vīriešu savstarpējām attiecībām
Post Reply
DEEPZ
Jauniņais
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 29 Apr 1991
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Jauns objekts.

Post by DEEPZ » Thu Oct 06, 2016 12:17 pm

Laba diena visiem. :P

Nu jau labs laiciņš pagājis kopš pēdējām nopietnām attiecībām. Labu laiku jau esmu iztrakojis ar izklaidēm un atpūtu. Tad nu man ir parādījies jauns objekts, šobrīd esmu domās, ka tur iespējams varētu kas nopietnāks sanākt.

Pievilcīga meitene, jautra un prātā arī liekas pieaugusi ( tas tā īsumā par viņu.). Iepriekš biju kaut kur viņu redzējis, bet nevarēju saprast kur, tad nu reiz sanāca, ka satiku viņu ballē, pirms viņu satiku, pa balli tusēju ar viņai pazīstamu meiteni, bet man īpaši viņa nesaistīja un ieraugot savu nu jau objektu, gribējās nu jau tikt vaļā no viņas, un beigās izspruku no viņas, līdz gultai tālu nebija. :D , Uz balles beigām nedaudz parunāju ar savu objektu un tad viņa pazuda, kā no viņas draudzenes dzirdēju, ka no rīta agri jāceļas un uz darbu jāiet viņai. Tad no pēc pāris dienām no viņas kolēģēm izdabuju viņas numuru, protams par šampja pudeli, savādāk nebija ar mieru iedot. Tā nu nedaudz parakstījāmies, liekas jādabū laukā, daudz rakstīties man nepatīk.

Tad nu par to pirmo randiņu, lieta tāda, ka man parādās uztraukums par to, kā labāk viņu paaicināt un ko darīt randiņā,?! (smieklīgi, bet lieta tāda, ka vienkārši apūsties un komunicēt ar sievietēm man nav problēmu, bet situacijās, ka sieviete man ļoti pievelk un mērķis ir kas vairāk, kā atpūsties visu nakti pa klubu vai gultu bez nopietnām saistībām, es kļūstu nedrošs par sevi.).
Tad nu par randiņu - Ārā auksts, vējains, nepatīkams laiks, tā kā dzīvoju mazpilsētā lielu izklaižu iespēju nav, ko darīt. Viņa dzīvo ārpus pilsētas labu gabaliņu, tā teikt laukos, es domāju pirmajā randiņā nebūtu prātīgi braukt viņai pakaļ 30min un jau pa ceļam atpakaļ uz pilsētu saprast, ka nekā laba nebūs un gribētos tikt ātrāk prom, bet man vēl viņa atpakaļ jāved. :D :D .. kādi varianti?!

Kā meitene reaģētu uz to, ka uzzinās, ka satiekos ar citām meitenēm, bet bez saistībām no manas puses, vienkārši kā draugs. Zinu, ka viņām es simpatizēju, bet man vienkārši patīk komunicēt ar citām. :D
PALDIES.!

tontons3
Jauniņais
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 16 Feb 1993
Pilsēta: Rēzekne
Attiecību stāvoklis: Single

Re: Jauns objekts.

Post by tontons3 » Thu Oct 27, 2016 7:50 am

Kādēļ teikt, ka tiecies ar citām, labāk neko nesaki un viss būs ok.
Mans CV - 1, 2, 3, 4, 5. Meklēju darbu, PM!

Post Reply