Problēma ar izbijušām attiecībām

Par sieviešu un vīriešu savstarpējām attiecībām
maxvel2
Jauniņais
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 02 Oct 1992
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Problēma ar izbijušām attiecībām

Post by maxvel2 » Sun Oct 02, 2016 6:21 pm

Sveiki, esmu jau ilgus gadus dzekiem.lv lietotājs (tikai vecais accounts kautkur ir pazudis),
Es nezinu ko vairs darīt. Nezinu pie kā vairs vērsties pēc palīdzības , manas prasmes , mans spēks ir izsīkušas. Liekās ka ''izdegšu''.

Tad nu tā problēma sekojoša , biju ar meiteni attiecībās piecus gadus , meiteni mīlēju attiecību laikā un mīlu velaizvien . Protams bija arī problēmas attiecības kā jau mums visiem , bija konflikti lielakoties no viņas puses par kautkādām nenozīgām lietām , protams , tās lietas kuras es uzskatiju par nepareizām, tās es izkopu . Attiecību beigu posmā , meitene vēlējās velaizvien jaunas normas (izvelies mani vai draugus - draugi attiecibas neietekmeja , vienmēr teica čali es vēlos lai jums būtu labi kopā un tā , bet nu viņa vēlējās lai es izvēlos ) tas ir viens no piemēriem . Attiecību beigu posmā , sākas seksa ierobežošana (retāk tas bija) , sākās - mājās attnāku ne par ko sākās konflikti tu slikts - tu sūds un tā tālāk . Tad nu saņēmos un izvācos , jo vairs nevarēju to depresiju kas bija man izturēt. Tad nu tā pēc kādas nedēļas itkā bijām kopā , bet lūdzu viņai mēnesi brīvības , lai apdomātu dzīvi un attiecības bet pēc pāris dienām viņa mani pasūtija nafig , protams, bija pēctam mantu attdošanas procesi , kuros es izturējos vēsi . Pirmais mēnesis vispār , nelika domāt par viņu . Vistrakākais ir tas kad uzzināju kad nedēļa pēc sķiršanas vina jau bliezās ar citu čali ar kuru vellaizvien ir kopā (nu jau 3 mēnešus) Pēc aptuveni mēneša , es sapratu kad tā meitene ir viss ko es vēlos savā dzīvē un viņu ļoti mīlu un v;ēlos pavadīt visu ar viņu , bet nu to es arī viņai teicu - viņa mani atraidija . Bet nu es nepadevos , bija daudz kad es centos ar viņu parunāt , centos uzzaicināt viņu uz randiņu vai kautkā tā , bet viņa atteica. Pēdējajā mēģinājuma viņa man uzrakstija - ka viņai ir cits , un viņam riebjās kad es rakstu viņai . - un bija salidzīnājams ka viņa ir mēnesi ar to cilvēku kopā bet viņs ir labāks par mani - kā var cilvēku izvērtēt 1na mēneša laikā , kā var salīdzināt 5cus gadus ar 1mēnesi. Novēlēju viņai veiksmi. Viņa mani nobloķēja.

Protams , laiku kad izšķīrāmies , satikos ar daudzām skaistām dūdiņām (nekādas attiecības un seksus neveidoju) , līdz satiku tagadējo meiteni , kura ir augstākas kvalitātes sieviete , bet tāpat , emocionāli man pietrūkst bijusī , emocijas traucē tagadējām attiecībām , protams , es esmu ideots ka sāku tik ātri attiecības , bet nu....

Vai ir vērts atgūt bijušo , ja tik ļoti es viņu mīlu?
Kā tikt tam visam pāri?
Ko darīt?

Paldies jums

Krišs
Jauniņais
Dzimšanas datums: 31 May 1986
Attiecību stāvoklis: Single

Re: Problēma ar izbijušām attiecībām

Post by Krišs » Mon Oct 03, 2016 10:24 am

Viennozīmīgi NAV vērts! Šis dzīves posms Tev ir un kādu laiku vēl būs ļoti grūts. Pēc raksta spriežu, ka šī sievietei neciena Tevi un maksimāli cenšas sāpināt Tevi. Cieni Sevi un neskrien viņai pakaļ, pārtrauc jebkāda veida kontaktus ar šo sievieti. Viņa Tev stāstīs jebko, kas liks justies Tev slikti. Šobrīd viņai ir jauns džeks, rīt būs cits... Tā cilvēki mēdz darīt, cenšas parādīt bijušajam, ka nu ir "laimīgi", šis nu ir tas "īstais" utt. Bet patiesībā tas viss ir teātris, kurā Tu pats izvēlies iesaistīties.
Paies mēneši, gadi un Tu secināsi, ka šī sieviete Tev vairs nenozīmē neko un par visu notikušo tikai pasmaidīsi un turpmāk vairs nevienai sievietei pakaļ neskriesi.
Visticamāk, ka neesi gatavs vēl jaunām, nopietnām attiecībām. Esi godīgs pret tagadējo sievieti.

maxvel2
Jauniņais

Post by maxvel2 » Mon Oct 03, 2016 12:09 pm

Paldies tev Kriss! Tur ir liela necieņas jautājums . Jā viņa apgalvo ka viņas dzīve ir ideāla tagat , nevar dzīve mainīties mēneša laikā , tas ie cirks . Tās ir emocijas , kuras ir pārtaisītas par emocijām kuras mēģina man ieriebt. Jā cieņas nrbija ne pret mani ne pret maniem cilvēkiem apkārt , kā arī vecākiem . Par tagadējo meiteni , jā es teicu kad velos ieturēt distanci un nevēlos lai viņa mani iemīlas jo manas domas ir kautkur citur (pārejas posms n shit ) . Nezinu iekšā viss deg , iet pie phihalogiem . Kur ? Vajag saņemties un parādīt ka manbir labi bez viņas

maxvel2
Jauniņais

Post by maxvel2 » Mon Oct 03, 2016 12:12 pm

Paldies tev Kriss! Tur ir liela necieņas jautājums . Jā viņa apgalvo ka viņas dzīve ir ideāla tagat , nevar dzīve mainīties mēneša laikā , tas ie cirks . Tās ir emocijas , kuras ir pārtaisītas par emocijām kuras mēģina man ieriebt. Jā cieņas nrbija ne pret mani ne pret maniem cilvēkiem apkārt , kā arī vecākiem . Par tagadējo meiteni , jā es teicu kad velos ieturēt distanci un nevēlos lai viņa mani iemīlas jo manas domas ir kautkur citur (pārejas posms n shit ) . Nezinu iekšā viss deg , iet pie phihalogiem . Kur ? Vajag saņemties un parādīt ka manbir labi bez viņas . Varbūt uzkriet viņas virsu smaidīgam , parādīt kad man ir vienalga... Par džeku zinu daudz , biju fukājis viņa bijušo meiteni , kura stāstija daudz par biņu ( sitot , nenormāls tips )... varbūt zobus viņam izsist ? ( bet nu no otraa puses skatoties čalis jau nav vainīgs ......)- stulba doma

MGTOW
Jaunietis
Dzimšanas datums: 01 Jun 1984

Post by MGTOW » Mon Oct 03, 2016 11:08 pm

Sievietes neciena tos, kuri ļaujas būt necienīti. Tev vairs nav nekas jāpierāda. Kusties uz priekšu. Viss labākais veids kā aizmirst ir sports. Sāc ar krosiņu un nonāc sporta zālē, tur tu iegūsi spēku, pašapziņu un endorfīnu + paaugstināsi testosterona līmeni. Ieteikšu izmantot Jefit app trenniņu programmai un lietot daudz proteīna, piemēram, "Piena spēks" dzērienu.

Nākamais solis ir meditācija. Var uzmeklēt youtube "guided meditation" un sekot līdzi un atbrīvoties no stresa un frustācijas.

Nākamais solis. Ja smēķē tad atmešana būs tas, kas Tev pacels noskaņojumu. Pamēģini Alena Kāra metodi. Var pameklēt youtu : quit smoking un tad būs kādu stundu gara filma, pēc kuras varēsi atmest smēķēšanu.
Vai ir audiogrāmata vai parasta grāmata.

Tev vajag mērķi un pilnveidot savus trūkumus. Neaizmirsti "What doesen't kill you makes you stronger" un tikai Tu vari izvēlēties no situācijas kā lūzeris vai kā ieguvējs. Šis bija Tavs dzīves viens posmiņš. Tev nekas nav viņai jāpierāda un Tu ar to vairs nevari izdarīt, lai neizskatītos pēc muļķa, kas skrien pakaļ. Tas, ka tas džeks ir pretējs, kas parāda, ka Tev iztrūka balanss. Nevar būt visu laiku maigumiņš.
Dzēs laukā tās meitenes nr un bloķē visur - tā varēs atrāk aizmirst un izslēgt iespējas atgriezties lūzerstāvoklī.

Par meitenēm vari aizmirst - neskrien pakaļ, drīzāk izmanto apgriezto scenāriju - esi pieejams, draudzīgs un mazliet pohujists - pašas leks virsū un gribēs vēl. ;)

MGTOW
Jaunietis

Post by MGTOW » Tue Oct 04, 2016 12:23 am

Reku motivācijai:

[youtube][/youtube]

maxvel2
Jauniņais

Post by maxvel2 » Tue Oct 04, 2016 8:17 am

Paldies jums ... kā vislabāk viņai ieriebt ?

MGTOW
Jaunietis

Post by MGTOW » Tue Oct 04, 2016 9:42 am

A, viņa vairāk neeksistē. Viņa ir mirusi.

maxvel2
Jauniņais

Post by maxvel2 » Tue Oct 04, 2016 12:13 pm

Protams , to savā prātā vēlos panākt un būt laimīgs ar tik lielu emociju spēku kāds man bija Mans ego ir ielauzts , bet tāpat varu nodibināt attiecības . Pašreizējai sievietei izstastiju par savu problēmu , viņa ir ļoti saprotoša - mūsu attiecības neietekmēja . Nebija nekādi morāli pārmetumi . Pateica kad es esmu ļoti foršs cilvēks un es nēsmu pelnijis gruzīties par kko kas bija (viņa bija apskatijusies manu bijušo) . Meditāciju izmantoju šo - redzēju forumā

MGTOW
Jaunietis

Post by MGTOW » Tue Oct 04, 2016 11:48 pm

Jā, tā ir mana mīļākā meditācija. Iepreikš publicēju. Nezinu kā viņa palīdz šajā situācijā, bet šo to salikt pa plauktiņiem ļauj. :)
Tātad arī esi izlasījis iepriekšējos postus par šķiršanās periodu un nav nepieciešams atkārtot vienu un to pašu.

Tagadējās attiecībās neaizmirsties un beidz žēloties pārak daudz, savādāk izbesīsi agrāk vai vēlāk un atkal radīsi iespaidu par sevi kā maigumiņš. ;)

Spēks nāks, bet tas būs ar laiku gan fiziskais, gan garīgais. Tas viss iet roku rokā. Neaizmirsti, ka iedvesma nav nekas - tā nāk un iet, vienīgais, kas satur ir disciplīna, ja nav disciplīnas nebūs virzības uz priekšu.
https://www.youtube.com/watch?v=jhb5lfqSIw8
interesants raksts, lai arī nekas jauns:http://www.stumbleupon.com/su/2zE8x2/:Y ... power.html
Īpaši skriešana un fiziskā aktivitāte aktivizē smadzeņu darbību. Un pēc manas pieredzes tas tunelē smadzenes uz mērķiem, lauj skaidrāk domāt.
reku songs trenniņiem: :D
https://www.youtube.com/watch?v=mH3oX9DXVj0

Pamēģini arī katru dienu uzcirsties (mainīt veļu, zeķes, nomazgāties un noskūties, nogriezt matus) un izskatīties cik vien labi spēj arī tas dod pašpārliecinātību un uzlabo omu.

Post Reply