Saka ka ir pazudušās jūtas, bet vēlas lai viss ir kārtībā

Par sieviešu un vīriešu savstarpējām attiecībām
Armands123
Jauniņais
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 23 Aug 1992
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Re: Saka ka ir pazudušās jūtas, bet vēlas lai viss ir kārtībā

Post by Armands123 » Wed Aug 24, 2016 10:21 pm

Baller wrote: Ja viņa, teiksim, 2-3 nedēļu laikā nedod par sevi manīt, un ja Tu tiešām vēlies ar viņu turpināt attiecības, mēģināt sazināties pašam, var un vajag, ja dāma dārga. ;)
Vot mans jautajums vairak bija par šo - kā atsākt šo te ignore laiku (ja nu viņa nerakstīs-nezvanīs) pazvanīt viņai? Uzrakstīt? Ar ko iesākt, ko rakstīt ko teikt?

MGTOW
Jaunietis
Dzimšanas datums: 01 Jun 1984
Attiecību stāvoklis: Single

Post by MGTOW » Fri Aug 26, 2016 6:07 pm

Dīvaini, ka man neuzrādījās jaunie posti pēdējās dienās... :?

Nevēlos Tevi apvainot, bet izskatās, ka pietrūka vīrišķības šinī situācijā. Nepareizi dari, ka pārāk ieklausies, ko meitene saka. Sievietes dažādos brīžos jūtas dažādi :lol:
Bija problēmas darbā un tas viņu nomāca - koncentrējās uz ko citu un tad Tu vēl tur nokaitināji. Vienīgais ko vajadzēja darīt ir uzklausīt un neaizmirst ko pats vēlies, būt ar stingru nostāju.

Meitenei likās, ka uz Tevi varēs paļauties, a Tu ņem un aizved viņai mantas, atņem atslēgu. Romantiskāk būtu bijis ja pateiktu, lai viņa par to aizmirst un negvelž muļķības.

Armands123
Jauniņais

Post by Armands123 » Fri Aug 26, 2016 10:18 pm

MGTOW wrote:Dīvaini, ka man neuzrādījās jaunie posti pēdējās dienās... :?

Nevēlos Tevi apvainot, bet izskatās, ka pietrūka vīrišķības šinī situācijā. Nepareizi dari, ka pārāk ieklausies, ko meitene saka. Sievietes dažādos brīžos jūtas dažādi :lol:
Bija problēmas darbā un tas viņu nomāca - koncentrējās uz ko citu un tad Tu vēl tur nokaitināji. Vienīgais ko vajadzēja darīt ir uzklausīt un neaizmirst ko pats vēlies, būt ar stingru nostāju.

Meitenei likās, ka uz Tevi varēs paļauties, a Tu ņem un aizved viņai mantas, atņem atslēgu. Romantiskāk būtu bijis ja pateiktu, lai viņa par to aizmirst un negvelž muļķības.
Kad viņa pateica ka zudušas jūtas, tajā pašā vakarā viņa pateica ka ar darbu visas problēmas ir atrisinājusi, bet jūtas neatgriežas jau kādu laiku (2-3 nedēļas). Viņa visu šo laiku centās saņemties, lai beidzot to pateiktu.
Sākumā šķita, ka tas notika pēkšņi, bet tad šīs dienas galvā 100x iztinu visu filmu cauri galvai un viss sakrīt savos plauktiņos - sapratu visas savas kļūdas, kas noveda pie šīm sekām.

Lai gan ieminējās par pauzi, par to ka nevēlas šķirties, vēlas strādāt pie tā lai viss būtu kārtībā mani nomāc šaubas par to vai vispār ir ko iespējams labot.

Starp citu šodien viņa man uzrakstiīja Watsap - "Čau, kā sokas?" Uz ko šobrīd neesmu atbildējis un īsti nezinu vai vajag un kad un ko?

MGTOW
Jaunietis

Post by MGTOW » Fri Aug 26, 2016 11:13 pm

Kā es saprotu no rakstītā, tad Tev ir svarīgi ko meitene domā, bet nevajag.
Sākuma posms ir foršs un pēc tam pienāk mierīgāks periods un tad meitenes sāk veidot visādus šitādus jokus. Bezmaz vai brīžiem spiežot uz to, ka viņas bildina. :D

Šobrīd jau izskatās, ka viņa Tev skrien pakaļ un Tu esi tas, kas kuram nepatīk viņa.

Bez tam, ja stress bija liels, tad var pazust daudzas sajūtas, pēcāk ir emocionāls sagurums ;)
Ir cilvēki,kuriem patīk risināt problēmas vienatnē, bet ir svarīgi,ka ir kāds, kas uzklausa un paiet maliņā.

Vai vajag izlem pats, jo ilga neizlēmība tāpat novedīs pie tā, ka apniks skraidīt Tev pakaļ.
Un nav ko rakstīt - ņem zvani un satiecies. Solās būt jaukas - siltas brīvdienas. Var laist uz jurci nogrūsties. :D

Armands123
Jauniņais

Post by Armands123 » Sat Aug 27, 2016 9:55 am

MGTOW wrote:Kā es saprotu no rakstītā, tad Tev ir svarīgi ko meitene domā, bet nevajag.
Sākuma posms ir foršs un pēc tam pienāk mierīgāks periods un tad meitenes sāk veidot visādus šitādus jokus. Bezmaz vai brīžiem spiežot uz to, ka viņas bildina. :D

Šobrīd jau izskatās, ka viņa Tev skrien pakaļ un Tu esi tas, kas kuram nepatīk viņa.

Bez tam, ja stress bija liels, tad var pazust daudzas sajūtas, pēcāk ir emocionāls sagurums ;)
Ir cilvēki,kuriem patīk risināt problēmas vienatnē, bet ir svarīgi,ka ir kāds, kas uzklausa un paiet maliņā.

Vai vajag izlem pats, jo ilga neizlēmība tāpat novedīs pie tā, ka apniks skraidīt Tev pakaļ.
Un nav ko rakstīt - ņem zvani un satiecies. Solās būt jaukas - siltas brīvdienas. Var laist uz jurci nogrūsties. :D
Ir pagājušas 2 dienas kopš es atvedu mantas, stress joprojām ir liels.
Kā arī tas watsapā uzrakstītais - "čau°, kā sokas?" Nenozīmē ka viņa man skrien pakaļ.
Es stipri šaubos ka pāris dienas ir pietekams laiks, lai sāktu atkal tikties, pietams viņa ir tā kas mani "pameta" kā arī es emocionāli pats neesmu tam gatavs, varbūt pēc vēl ~5 dienām.

Armands123
Jauniņais

Post by Armands123 » Sat Aug 27, 2016 1:37 pm

Update: Šodien zvanīja, bombardēja ar 3 zvanu pacēlu.

Saruna bija pilnīgi neitrāla - Čau, kā sokas? Atbildēju, ka normāli, ne pārāk labi, ne pārāk slikti, teicu ka biju aizņemts ar savām lietām - jautāja kādām? Mācībām? Atbildēju - "tā varētu teikt."
Viņa teica, ka vajag satikties, atbildēju ka šīs dienas esmu aizņemts, un pats došu ziņu kad varēsim tikties. Jautāja vai viss kārtībā? uz šo jautājumu neatbildēju, atkārtoju vien to ka došu ziņu kad varēsim tikties.

Visas sarunas gaitā gan viņa, gan es ieturējām pilnīgi neitralitāti, un ja godīgi es nezinu ko darīt, jo "oficiāli" mēs vēl šķirušies neesam un šī tikšanās visdrizāk būs ar mērķi to izdarīt, vismaz no viņas skatu punkta.

Pēc sarunas uzrakstija - "Es gaidīšu..."

Jūsu viedoklis, ko darīt tālāk?

MGTOW
Jaunietis

Post by MGTOW » Sat Aug 27, 2016 3:49 pm

Man škiet, ka diezvai viņa satiekoties vēlas šķirties, drīzāk gan nolīdzināt to ko izpļāpājās.
Nevajag būt tik emocionālam un aimirst,ka arī Tu ko nosaki attiecībās. Vari mazliet pagaidīt un rītdien uzzvanīt. Laiks diezvai šinī gadījumā būs risinājums, jo nav dusmu.

Armands123
Jauniņais

Post by Armands123 » Sun Aug 28, 2016 10:45 am

MGTOW wrote:Man škiet, ka diezvai viņa satiekoties vēlas šķirties, drīzāk gan nolīdzināt to ko izpļāpājās.
Nevajag būt tik emocionālam un aimirst,ka arī Tu ko nosaki attiecībās. Vari mazliet pagaidīt un rītdien uzzvanīt. Laiks diezvai šinī gadījumā būs risinājums, jo nav dusmu.
UPDATE: - Zvanīju viņai šodien no agra rīta nepacēla, pēc 1h30 atzvanīja. Runāt uzsāku es, pilnīgi neitrālā tonī - "Sveika, kā sokas? Vakar nevarēju runāt, jo nebiju mājās. Uz ko atbildēja, ka ir apslimusi, un apmēram 4x jautāja kur es biju, uz ko atbildēju, ka mums ir daudz iekrājies par ko varētu parunāt pie kafijas parkā. Teica ka ļoti vēlas satikties, bet esot slima, atkal 4x jautāja kur biju. Teicu vien to, ka nepieciešams satikties, un mani jau gaida - nav daudz laika runāt. Es izbeidzu sarunu.

Pagāja ~2minūtes, zvana atkal - Viņa jautā vai esmu sev atradīs kādu citu? Neatbildu, izvairos no scēnas, saka ka tas nav risinājums, atkal jautā kur es biju, neatbildu - sāk raudāt. Atbildu vien to, ka tuvākajās dienās arī būšu aizņemts, bet ja ir iespēja satikties, varbūt lai pazvana IESPĒJAMS varēšu atrast laiku, lai satiktos. Sarunu beidzu ar to, ka nav laika, novēlu lai veseļojas un turās, atkārtoju ka vajag satikties.

Nezinu ko talāk, ja godīgi. Padoms?

arny124
Jauniņais
Dzimšanas datums: 14 Apr 1994

Post by arny124 » Sun Aug 28, 2016 11:33 am

Armands123 wrote:
MGTOW wrote:Man škiet, ka diezvai viņa satiekoties vēlas šķirties, drīzāk gan nolīdzināt to ko izpļāpājās.
UPDATE: - Zvanīju viņai šodien no agra rīta nepacēla, pēc 1h30 atzvanīja. Runāt uzsāku es, pilnīgi neitrālā tonī - "Sveika, kā sokas? Vakar nevarēju runāt, jo nebiju mājās. Uz ko atbildēja, ka ir apslimusi, un apmēram 4x jautāja kur es biju, uz ko atbildēju, ka mums ir daudz iekrājies par ko varētu parunāt pie kafijas parkā. Teica ka ļoti vēlas satikties, bet esot slima, atkal 4x jautāja kur biju. Teicu vien to, ka nepieciešams satikties, un mani jau gaida - nav daudz laika runāt. Es izbeidzu sarunu.

Pagāja ~2minūtes, zvana atkal - Viņa jautā vai esmu sev atradīs kādu citu? Neatbildu, izvairos no scēnas, saka ka tas nav risinājums, atkal jautā kur es biju, neatbildu - sāk raudāt. Atbildu vien to, ka tuvākajās dienās arī būšu aizņemts, bet ja ir iespēja satikties, varbūt lai pazvana IESPĒJAMS varēšu atrast laiku, lai satiktos. Sarunu beidzu ar to, ka nav laika, novēlu lai veseļojas un turās, atkārtoju ka vajag satikties.

Nezinu ko talāk, ja godīgi. Padoms?

Vecīt, tgd Tu pats taisi kkādus intrigantes cienīgus gājienus. No sākuma Tu te raksti ka nespēj ,sāp sirsniņa,bet tgd tēlo kkādu iedomīgu skuķi. Beidz šitos.

Armands123
Jauniņais

Post by Armands123 » Sun Aug 28, 2016 1:54 pm

arny124 wrote: Vecīt, tgd Tu pats taisi kkādus intrigantes cienīgus gājienus. No sākuma Tu te raksti ka nespēj ,sāp sirsniņa,bet tgd tēlo kkādu iedomīgu skuķi. Beidz šitos.
Pagaidi, viņa pati man vakar zvanīja piedāvāja tikties, un ko man vajadzēja lekt pakaļ un teikt uzreiz jā? Šodien, kad piedāvāju tikties - saka ka esot slima, un ieminējās ka vakar jau to juta. Tātad, pat ja es vakar būtu piekritis, viņa šodien tikšanos būtu atcēlusi. Es stipri šaubos arī, ka tā slimība ir patiesais iemesls.

Manuprāt viņa vnk iztaustija ūdeņus un kad saprata, ka neesmu nekur pazudis, atkal uzlika mīksto.

Starp citu sarunas laikā viņa teica, ka "Tu tač saproti, ka mēs vel esam kopā? Šis nenozīmē ka vari krāpt utt"

Vēl, kas ko nepieminēju, pēc zvana sapratu ka īsti nav lāga un uzmetu SMS principā ar to pašu ko jau pateicu pa telefonu + 1 frāzi par laiku kad sākām tikties, pēc 40min viņa atrakstīja - Pozitīvi reaģēja uz manu frāzi par pagātni, teica ka arī daudz domāja un -"Protams, ka līdz ko izveseļošos došu ziņu. Satiksmies un parunāsim, un es ļoti ceru ka tu turējo solījumu (nekrāpt). Veiksmīgu tev dienu!"

Post Reply