Vīrieša nepamatotā greizsirdība!

Par sieviešu un vīriešu savstarpējām attiecībām
Post Reply
KateLote
Jauniņais
Posts: 5
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:42 pm
Dzimums: Sieviete
Dzimšanas datums: 10 Jun 1992
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Vīrieša nepamatotā greizsirdība!

Post by KateLote » Tue Feb 02, 2016 9:21 pm

Vēršos pie vīriešiem pēc padoma, iespējams, jūs spēsiet dot kādu padomu.
Situācija tāda - esmu attiecībās. Sākumā, protams, viss bija lieliski, bet nu jau pagājis aptuveni pus gads un attiecības ar vīrieti sāk pasliktināties, galvenokārt viņa greizsirdības dēļ. Atzīšos, sākumā pat likās interesanti, bet jo dienas iet, jo trakāk paliek. Runa nav par parastu greizsirdību, tas, manuprāt, jau ir par traku. Viņš visur saskata neuzticību, katru manu rīcību analizē, domā, ka meloju. Visu laiku jābūt pie telefona, ir gadījies, ka aizmirstas tas telefons somā un nav dzirdēts zvans, respektīvi, nav varējis sazvanīt aptuveni stundu un tad vairākas dienas par to ir pārmetumi. Apzvanījis gan manu mammu un tēti, brauc mani pārbaudīt vai tiešām esmu mājās. Šobrīd kopā vēl nedzīvojam, ir reizes kad nakšņojam katrs savā mājoklī, tad nu netic, ka esmu mājās, domā, ka esmu ar citu vīrieti. Sarunāties ar bērnības draugiem arī nav ieteicams, jo rezultātā izceļas strīds starp manu vīrieti un bērnības draugu, kas viņiem beidzās ar dūru vicināšanu, jo bērnības draugs atļāvās uzlikt roku uz pleca. Pārmet par to, ka telefonā ir vīrieša dzimuma telefona numuru. Krāpusi savu draugu neesmu un sazinājusies ar citiem vīriešiem, esot attiecībās, neesmu, ko arī viņam vairākkārt esmu atkārtojusi. Protams, esam runājuši par to, mēģinājuši situāciju atrisināt, it kā tajā brīdī visu saprot, bet tas ir tikai uz konkrēto brīdi un pēc neilga laika atkal sākas vecā dziesma. Esam runājuši par to, kad šī slimīgā greizsirdība dzima, viņš apgalvo, ka mana telefona dēļ. Bija reize, kad viņš vēlējās ielūkoties manā telefonā, bet atbildēju noraidoši, tad sekoja telefona atņemšana pret pašas gribu. Neko jau, protams, neatrada. Vienkārši, manuprāt, katram cilvēkam jābūt savai privātai telpai, bet es jūtos kā ieslēgta būrī, viņš visu vēlas kontrolēt. Liekas, jo vairāk attaisnojos, jo vairāk pakļaujos, jo vairāk viņš meklē kaut kādus pierādījumus neesošai neuzticībai. Es viņu mīlu, viņā ir tik daudz labu īpašību, ko vīrietī meklēju, bet tā pārlieku lielā greizsirdība mani smacē. Tiešām likās, ka šīm attiecībām ir potenciāls, bet tagad par to vairāk neesmu tik pārliecināta. Ir kāds padoms? Ko iesākt?

User avatar
t.r.
Pieredzējis lietotājs
Posts: 340
Joined: Thu Jun 17, 2010 12:36 pm
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 02 Jan 1990
Pilsēta: Jelgava
Attiecību stāvoklis: In a open relationship

Re: Vīrieša nepamatotā greizsirdība!

Post by t.r. » Tue Feb 02, 2016 9:58 pm

Ļoti laba tēma.

Diemžēl, padomus īsti nevaru sniegt, jo maza pieredze ar attiecībām. Te pleasance varētu palīdzēt.


Par greizsirdību, parasti greizsirdīgi ir tapēc, ka jūt, ka nav pašpietiekami, baidās ka kāds cits labāks/labāka atnāks un nocels. Nav pārliecināts/-a par sevi.

Pieņemu, ka ir bijis kāds gadījums, kad cilvēks saprata, ka var būt tā, ka esi neuztīciga viņam vai kā, parasti šo slēpj, kad izklāsta te savas problēmas, bet visu cieņu Tev, ka nāci šeit meklēt pēc padoma. Liekas, ka tiešām tad otrs rūp, kas ir fantastiski, jo, cik skatos, mūsdienās tas ir retums attiecībās.

KateLote
Jauniņais
Posts: 5
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:42 pm
Dzimums: Sieviete
Dzimšanas datums: 10 Jun 1992
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Re: Vīrieša nepamatotā greizsirdība!

Post by KateLote » Wed Feb 03, 2016 1:32 am

Jā, iespējams, nav pārliecināts par sevi. Apgalvo, ka pirms satika mani, viņš esot bijis pavisam cits cilvēks, pret sievietēm izturējies vienaldzīgi un interese zudusi jau pēc mēneša, ignorējis utt. Viņš man ir atvēris savu sirdi, esot bail, ka nesāpinu, jo, ja pazaudēšot mani, pazaudēs visu. Es tikai nesaprotu kādēļ varētu būt nepārliecināts par sevi. Viņš ir mērķtiecīgs, gādīgs, izskatīgs, nav garlaicīgs, ir ar saviem uzskatiem, par ko pastāv, kas liekas ļoti vīrišķīgi. Kopā ar viņu jūtos drošībā, pasargāta. Es viņam to visu saku, arī to, kā man ir paveicies, ka satikāmies. Pat varētu teikt, ka mans ideālais vīrietis! Tik tā neizturamā greizsirdība...tā visu bojā!

User avatar
Tērauds
Zēns
Posts: 111
Joined: Tue Dec 15, 2015 2:24 pm
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 29 Jul 1990
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Re: Vīrieša nepamatotā greizsirdība!

Post by Tērauds » Wed Feb 03, 2016 1:49 am

Uh... jāatceras pašam sevi kādus 7 gadus atpakaļ :D

Ar vīrieša greizsirdību Tu galā netiksi. Tikai viņš pats to var izdarīt.
Pēc Tevis rakstītā, neredzu spēcīgus greizsirdības argumentus.

Vīrietis nav pārliecināts par sevi. Viņa uztverē, katrs džeks, kas kaut vai pasveicina Tevi, ir potenciāls konkurents. Skanēs draņķīgi, bet tomēr Tev ir ticis lupata. Viņaprāt katrs vīrietis var būt par viņu labāks un Tu viņu pēkšņi pametīsi. Visu laiku tās iekšējās bailes ''Ja nu viņa pēkšņi saprot, ka tas un tas vai tas džeks ir labāks par mani''?

Un nē, diemžēl, Tu nekad nevarēsi viņam ieskaidrot, ka ''Es mīlu tikai tevi'', ''Mani neviens cits neinteresē'' vai ''Es nekad neeju pa kreisi''. Tu to nevarēsi, jo džeks netic pats sev. Viņš netic, ka ir pietiekami labs, lai Tev nenāktu ne prātā doma iet pa kreisi.

No paša pieredzes - pirmajās nopietnajās attiecībās biju ārprātīgi greizsirdīgs. Varēju trobelēt pa telefonu līdz sievietei nervi neizturēja un viņa telefonu izslēdza. Un tad nedēļu par to vēl varēju katru dienu pārmest. Nemaz nerunājot par to, ka viņai visu laiku bija jāatskaitās par to kur ir un ko dara un ko satiek. Kauns pašam par to kāds es biju...

Un uzmini nu? Beigās sieviete arī aizgāja pa kreisi, jo mana greizsirdīgā uzvedība tieši to arī eskalēja.


Ja vīrietis iekšeji jūtās kā niecība, tad Tu viņam īsti palīdzēt nevari.
Varbūt dažus procentus vari piemest viņa pārliecībai pabarojot viņa ego. Varbūt kādu reizi pasaki cik lielisks (vai kāds tur vēl) viņš ir, lai nedaudz zemapziņā iesēdinātu to, ka Tu gribi tikai viņu, jo viņš ir superīgs džeks.
Bet ar to tikai neizārstēsi. Pa daudz barosi ego, tad spēlēsies atpakaļ...

Varbūt viņam pašam iesaki palasīt šo portālu, it īpaši ''Izcilo rakstu'' sadaļu. Ja viņam IQ mērāms ar vismaz divciparu skaitli, tad viņš noteikti kaut ko sapratīs un izanalizēs sevi, savu uzvedību un attieksmi.

biete
Pieredzējis lietotājs
Posts: 89
Joined: Mon Jan 17, 2011 5:06 pm
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 26 Feb 1984
Pilsēta: Ventspils
Attiecību stāvoklis: Single

Re: Vīrieša nepamatotā greizsirdība!

Post by biete » Wed Feb 03, 2016 3:16 pm

Ja šī problēma nav kāds izkopējums no Cosmo, tad visu cieņu....

"Viņš ir mērķtiecīgs, gādīgs, izskatīgs, nav garlaicīgs, ir ar saviem uzskatiem, par ko pastāv, kas liekas ļoti vīrišķīgi. Kopā ar viņu jūtos drošībā, pasargāta. Es viņam to visu saku, arī to, kā man ir paveicies, ka satikāmies. Pat varētu teikt, ka mans ideālais vīrietis!"

Kā tas uzskaitījums par "ideālo vīrieti" vispār var iet kopā ar tādu uzvedību?
Vai jušanās drošībā, pasargāta domāta, ka sargs ir 24 h klāt un čeko telefonus, kā arī dod pa purnu katram tuvojošam vecim? Pasargāta no kā, no glūnošajiem večiem vai tomēr finansiāli? Jā, protams, šādās scēnās nav garlaicīgi. Mērķtiecīgs, gādīgs - lai nodrošinātu sev kalponi, kurai neuzticas? Izskatīgs - varbūt tomēr nav izskatīgs, ja jau tik ļoti bail par sevi? Savi uzskati - ka visas sievietes ir maukas? :D

Priekš ideālā vīrieša pārāk zemi standarti - lupata ar ļoti zemu pašpārliecību, kurš gan jau ir pietiekami turīgs, lai tādu pieciestu.

KateLote
Jauniņais
Posts: 5
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:42 pm
Dzimums: Sieviete
Dzimšanas datums: 10 Jun 1992
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Re: Vīrieša nepamatotā greizsirdība!

Post by KateLote » Wed Feb 03, 2016 4:15 pm

Pasargāta no kā, no glūnošajiem večiem vai tomēr finansiāli?
Šobrīd vīrietim nav darbs, ir darba meklējumos, bet uzskata, ka sava sieviete jānodrošina un jālutina, teiksim tā, viņam savādāka mentalitāte un temperaments, varbūt darba neesamības dēļ ir tik nepārliecināts par sevi!? Jo, patiesībā jā, kad bija stabili ienākumi šādas scēnas nebija, viņš strādāja ārzemēs un pat, esot tālumā, pilnībā man uzticējās. Neiebilda, kad kopā ar draudzenēm apmeklēju kādu iestādi, neiebilda par to, ka kopā ar draudzenēm aizeju atpūsties. Tagad, ja vēlētos, diez vai, ka palaistu.
Biete,varbūt šobrīd izklausās ''lupatiski'', bet viņš tāds nav, sākumā taču nekā tāda nebija, kaut kas ir mainījies kopš atgriezās Latvijā, bet manī vēl ir cerība, ka visu vēl var vērst par labu. Tikai kā?
Un jā, viņš ir tuvu manam ideālam, nebūtu tā greizsirdība, gribētu kļūt par viņa sievu!

User avatar
Uldis
Pieredzējis lietotājs
Posts: 301
Joined: Tue Jan 25, 2011 3:46 pm
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 01 Aug 1984
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Re: Vīrieša nepamatotā greizsirdība!

Post by Uldis » Wed Feb 03, 2016 6:24 pm

Tā kā pats esmu bijis līdzīgā situācija - gan tas kurš ir greizsirdīgs (līdz tādam līmenim, ka bez maz vai katru dienu gāju skatīties vai mašīna pie darba stāv), gan tas kuram attiecību partneris ir greizsirdīgs līdz tādam stulbumam, ka nedrīkst žurnālu atvērt, kur ir kāda sieviete :D

uzreiz sekoja jautājumi - vai es viņu gribētu izdrāzt utt. un nebija runa par kaut kādiem porno žurnāliem, bet parastiem.


1. Greizsirdības iemesls ir bailes pazaudēt otru cilvēku. Ar to viss sākās. - Parādi viņam ka mīli viņu.
2. Visizplatītākais greizsirdības iemesls vīriešiem ir zemas pašapziņas dēļ. - Centies izteikt kādus komplimentus viņam. Gan vienkārši ikdienā, gan par to kāds viņš ir seksā un cik Tev ir labi ar viņu utt...

Nu un 3 lieta ko vajadzētu darīt - ir viņam pašam kaut kā apjaust to, ka tas nav normāli un "strādāt" ar sevi. Pacelt pašapziņu. Apmeklēt sporta zāli, atjaunot garderobi utt

Pats tiku tam pāri tieši tādā veidā - atsaku sportot, sakopos, lasīju grāmatas, paplašināju redzesloku, ieviesu jaunus hobijus. Un jau labu laiku ir tā, ka it diezgan mierīga reakcija pret jebko. Protams es iedotu pa seju nedomājot, ja kāds grābstītos gar manu sievieti, bet kaut ko psihot dēļ sīkumiem es nemēdzu, kā arī reālas krapšanas gadījumā, visticamāk tik novicinātu ar pirkstu un pateiktu, ka pati vainīga... un aizietu.

Tā kā padomā pie tā, kā vari savu draugu padarīt pārliecinātāku par sevi. Ja viņš Tev ir svarīgs. Ja tas nav nopietni - tad lieki nomocīsies.

Veiksmi!
Piedāvāju Privātas konsultācijas kā pilnveidot sevi un kļūt veiksmīgam ar sievietēm. Droši rakstiet privāti un rīt jau būs labāki laiki...

Ulda pieraksti - http://www.mensfaq.com/lv/iepazisanas/

User avatar
Uldis
Pieredzējis lietotājs
Posts: 301
Joined: Tue Jan 25, 2011 3:46 pm
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 01 Aug 1984
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Re: Vīrieša nepamatotā greizsirdība!

Post by Uldis » Wed Feb 03, 2016 10:57 pm

Aizmirsu pieminēt vēl par to mazvērtības kompleksu - tas ir līdzīgi kā tad, kad kāds kādu pamet un tad ir sevis žēlošana un sevi tā kā noniecini, bet otru idealizē, uztver kā augstāku par sevi... Te ir līdzīgi dēļ tā zemā pašvērtējuma.
Liekas, ka pats neesi neko vērts, bet draudzeni uztver kā kaut ko augstāk stāvošu, attiecīgi rodas paranoja, ka visiem kaut ko no viņas vajag.

Neapšaubāmi sievietēm uzmanība ir daudz vairāk kā vīriešiem, pat nesimpātiskām sievietēm, bet ja skatās nopietni uz šo visu, tad pieredzējušam vīrietim nebūtu tā jāuzvedas tā pat kā nevienam savaldzinātājam nebūtu jāizjūt tāda greizsirdība. Bet konkurence - tā jau ir cita lieta, reizēm pat noder :)
Piedāvāju Privātas konsultācijas kā pilnveidot sevi un kļūt veiksmīgam ar sievietēm. Droši rakstiet privāti un rīt jau būs labāki laiki...

Ulda pieraksti - http://www.mensfaq.com/lv/iepazisanas/

SandisG
Jauniņais
Posts: 1
Joined: Tue Mar 15, 2016 9:17 am
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 07 Jul 1987
Pilsēta: Limbaži
Attiecību stāvoklis: Single

Re: Vīrieša nepamatotā greizsirdība!

Post by SandisG » Tue Mar 15, 2016 9:27 am

Tie, kas ir tik anormāli greizsirdīgi, nereti paši ir neuzticīgi. Līdzīgi kā meļi visur saskata melus un ļoti labi jūt, ja kāds melo, jo paši to lieliski pieprot. Iesaku par to aizdomāties. Varbūt viņš pats ir kaut ko sagrēkojis un domā, ka arī Tu tāpat rīkosies?
Labākie vitamīni ir mīlestība!

User avatar
t.r.
Pieredzējis lietotājs
Posts: 340
Joined: Thu Jun 17, 2010 12:36 pm
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 02 Jan 1990
Pilsēta: Jelgava
Attiecību stāvoklis: In a open relationship

Re: Vīrieša nepamatotā greizsirdība!

Post by t.r. » Tue Mar 15, 2016 11:48 am

Es tieši šodien iedomājos, kaut kā sen nav bijuši te tie SEO pimpauši.

Post Reply