neesmu labs.

Par sieviešu un vīriešu savstarpējām attiecībām
Post Reply
siermaize
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 20 Mar 1994
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

neesmu labs.

Post by siermaize » Mon Jan 04, 2016 11:34 pm

Ko darīt tad, ja pazūd stimulācija būt labam, censties iepriecināt otru pusi? man viņa ir ļoti laba, skaista, izglītota, pa klubiem nestaigā, prot taisīt ēst, kopj sevi un viņa ir tāda, kādu vienmēr esmu gribējis sev blakus. Nezinu, kādēļ, bet pats izturos visai vienaldzīgi. Pirmajā gadā es pret viņu izturējos ļoti labi, izrādīju interesi satikties un to tiešām gribēju, domāju, kā tikšanās reizes padarīt interesantākas utt. bet tagad tas viss ir zudis. Esam kopā divus gadus. Rīgā dzīvojam kopā (vienā dzīvoklī dzīvojam divi pāri, kā jau studenti to dara, kuri dzīvo citās pilsētās), bet nu es tur uzturos reti, kādas 2dienas nedēļā maksimums. esmu sācis vairāk veltīt darbam, pat ļoti daudz, bet reāli saprotu, ka tas nav iemesls. Varbūt man kkā pietrūkst piedzīvojumu vai kā. Es apzinos, ka zaudējot viņu, es to ļoti nožēlošu un otru tādu neatradīšu. Jau tagad esmu nenormāli dusmīgs un gatavs sadot tiem, kuri interesējas par viņu caur fb vai draugiem, bijušie skolas biedri vai kkas tāds. Lai arī viņa man stāsta, kurš viņai raksta un ko, tāpat esmu nemierīgs. Tātad gluži vienaldzīgs es neesmu. Bet tomēr kkas nav tā. Es ienīstu sevi, ka lieku viņai justies slikti, ka viņa ir palikusi par tikšanās reižu iniciatori utt. Kā tikt galā ar sevi? kas notiek?

Baller
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1991

Re: neesmu labs.

Post by Baller » Tue Jan 05, 2016 10:48 am

neesmu noteikti attiecību eksperts, bet izskatās, ka rozā brilles nokritušas un dzirkstele pazudusi.
Jums tas tākā appusēji?

siermaize
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 20 Mar 1994

Post by siermaize » Tue Jan 05, 2016 6:10 pm

Baller wrote:neesmu noteikti attiecību eksperts, bet izskatās, ka rozā brilles nokritušas un dzirkstele pazudusi.
Jums tas tākā appusēji?
tikai man.

Kapteinis
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 17 Sep 1995
Pilsēta: Lielvārde
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Post by Kapteinis » Wed Jan 06, 2016 11:42 am

Tu padarīji viņu par savu vienīgo un galveno dzīves piedzīvojumu. Nesaprotami uzrakstīju? Paskaidrošu.

Izteikšu minējumu, ka periodā, kad "viss bija labi", pārsvarā visa tava dzīve bija saistīta ar viņu - iepazināties viens ar otru, devāties uz randiņiem, iepazināties ar radiem un draugiem, tad sākāt dzīvot kopā, kļuvāt tuvāki, svinējāt kopā svētkus utt. Īsāk sakot - viss tas foršais, ko katrs džeks piedzīvo satiekoties ar meiteni, ar kuru grib nopietnas attiecības. Mmmm, tā patīkamā kņudoņa pavēderē, kad zināji, ka tūdāl tūdaļ satiksi viņu... uhh... Tava dzīve bija interesanta, jo visu laiku notika kaut kas jauns un neierasts. Bet ar laiku neizbēgami viss paliek pelēcīgs/neinteresants, saproti, ko ar to domāju?
Viņas draugi sāk kaitināt; izbraucieni uz pludmali vakarā sāk apnikt - cik tad reizes brauksiet?; satikties vairs negribas, jo tajā restorānā jau esam bijuši entās reizes.

Viss tas, kas pirmajā gadā šķita interesants un aizraujošs, sāk palikt apnicīgs, jo nenes vairs tās emocijas, kā agrāk. Rodas pieradums. Vairs nav tā "piedzīvojuma" sajūta.

Kā ar to cīnīties? Tā vietā, lai tava sieviete, būtu tavs piedzīvojums, padari savu dzīvi par piedzīvojumu, kurā tu uzaicini savu sievieti piedalīties. Filozofiski runājot, atrodi to, kādēļ tu dzīvo. Kas tev liek no rīta piecelties un pasmaidīt? Atrodi savu mērķi. Sieviete nav tavas dzīves centrs. Tavas dzīves centrs ir tas, kādēļ tu dzīvo. Gribi padarīt pasauli labāku? Dari to. Velti sevi dienu un nakti tam. Gribi uzsākt savu biznesu? Negaidi ne mirkli. Gribi iegūt veselīgu augumu? Tūdaļ piecelies un uztaisi atspiešanos. Saproti, ko gribu teikt? Tik tad, kad būsi sapratis, kādu gribi savu dzīvi un kad būsi uzsācis šo piedzīvojumu, kurš norisināsies visa tava mūža garumā, neaizmirsti tajā uzaicināt piedalīties to skaisto, izglītoto meiteni, ar kuru tagad satiecies.
Vīrietis ir kā akmens, nelokas kā drāts un nav gumija, ko var staipīt pēc iegribām. Redzēsi, sievietēm tu sāksi patikt, bet ne visām, jo daudzas jaunībā meklē aunus, kas skrien pakaļ, bet gadiem ejot tava popularitāte pieaugs dramatiski. © Viiirietis

Tērauds
Zēns
Dzimšanas datums: 29 Jul 1990
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Post by Tērauds » Wed Jan 06, 2016 5:44 pm

Es tevi saprotu bro. Esmu pats bijis šadā situācijā. Satiec meiteni, skaista, izglītota, laba gultā un laba virtuvē. Perfekti!
Bet... ar laiku viss ir slikti (manā gadījumā 6 mēneši). Nav nekādas vēlmes vairs pat iziet kopā pastaigā. Un ja pārkāp sev pāri un izvelcies ārā, tad viss kaitina un neapmierinātība kā radiācija staro no tevis. Iet uz pasākumiem kopā - boooring, nemaz nerunājot par kopīgu braukšanu ciemos.

Es pilnībā piekrītu kapteinim. No paša sākuma sieviete bija padarīta par, vismaz, 51% no tavas dzīves. Max laiku kopā gribēji pavadīt utt utt. Bet nekas nav mūžīgs, rozā brilles nomaina stabilitāte un abpusējā cieņa, kopīgās vērtības un arī savā ziņā pieradums.
Man grūti iztēloties atpakaļceļu no šīs situācijas, nevar tā ņemt un ieslēgt kādu jaunu drošinātāju savās smadzenēs. No pieredzes - vienīgais būsters uz vecajām emocijām ir tad, kad sieviete pasūta, bet tad, i guess, ir jau par vēlu...

MGTOW
Jaunietis
Dzimšanas datums: 01 Jun 1984

Post by MGTOW » Wed Jan 06, 2016 8:40 pm

Rozā brilles ir viena lieta, kas pazūd un paliekot vecākam var arī nemaz vairs neuzrasties, kad smadzenes ņem virsroku pār krānu.

Es vairāk domāju, ka problēma ir tajā, ka esi gluži vienkārši izlaidies, jo iestājusies gan stabilitāte, gan rutīna. Meitene arī Tev ļauj atpūsties un nebūt greizsirdīgam pārāk bieži. Ideāli.

Tātad problēma ir nevis tur, kur Tu to saskati, bet tajā, ka vispār ko saskati.
Ne, viss dzīvē ir tā kā Tu to iedomājies, meitene Tev piepildījumu nesniegs - pēc tā Tev pašam jālūkojas.
Nevar būt tā kā nav iespējams.
Vai nu jāsāk kašķis ar meiču (Tad viņa noliks Tevi gar zemi un varēsi iegūt jaunu svaigumu attiecībās :lol: )
vai arī jāatrod kāds mērķis dzīvē, jāpaceļo, jāpalasa grāmatas un jāapgūst kas jauns. Vajag plānus un uzstādījumus uz ko iet.Lielus sadalīt pa maziem un tik rullēt.

MGTOW
Jaunietis
Dzimšanas datums: 01 Jun 1984

Post by MGTOW » Wed Jan 06, 2016 8:57 pm

No sākuma bija slinkums lasīt Kapteiņa skaisti uzrakstīto penteri, bet beigu beigās izrādās, ka kādreiz arī domas mums mēdz arī sakrist.

Post Reply