Iesakiet ko darīt.

Par sieviešu un vīriešu savstarpējām attiecībām
biete
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 26 Feb 1984
Pilsēta: Ventspils
Attiecību stāvoklis: Single

Re: Iesakiet ko darīt.

Post by biete » Fri Aug 28, 2015 8:10 am

Sāc cienīt sevi un citus:

-Par citiem - kad kautko raksti un lūdz palīdzību, tad ievēro vismaz elementāru pareizrakstību (komati utt.), lai kādam būtu vēlme vispār ko palīdzēt, atbildēt, komentēt. Kad sāksi tā darīt, tad varēsi arī sevi uzskatīt daļēji jau par pieaugušu vīrieti (kā nekā 21 gads jau), jo pašlaik tava bērnišķīgā problēmiņa iet kopā ar tavu rakstīšanas stilu.

-Par sevi - Ielaižoties šādās huiņās un šādām bābām, sakot, ka vēlies ar viņu būt kopā, Tu necieni sevi un viņa neciena Tevi. Un ak jā - dabūšana pa seju meitenes dēļ (kurš viņu dabūs) - tas laikam mūsdienās tikai laukos starp pāķiem vēl notiek, un kad dabūsi pa seju, tad meitene noteikti jau nu nebūs Tava (tavs komentārs "esmu gatavs kautvai dabut pa seju, bet lai vina ir mana "), bet gan otram, jo laukos tā pieņemts.

kasus1994
Jauniņais
Dzimšanas datums: 07 Apr 1994
Pilsēta: Tukums
Attiecību stāvoklis: In a open relationship

Post by kasus1994 » Fri Aug 28, 2015 12:17 pm

biete wrote:Sāc cienīt sevi un citus:

-Par citiem - kad kautko raksti un lūdz palīdzību, tad ievēro vismaz elementāru pareizrakstību (komati utt.), lai kādam būtu vēlme vispār ko palīdzēt, atbildēt, komentēt. Kad sāksi tā darīt, tad varēsi arī sevi uzskatīt daļēji jau par pieaugušu vīrieti (kā nekā 21 gads jau), jo pašlaik tava bērnišķīgā problēmiņa iet kopā ar tavu rakstīšanas stilu.

-Par sevi - Ielaižoties šādās huiņās un šādām bābām, sakot, ka vēlies ar viņu būt kopā, Tu necieni sevi un viņa neciena Tevi. Un ak jā - dabūšana pa seju meitenes dēļ (kurš viņu dabūs) - tas laikam mūsdienās tikai laukos starp pāķiem vēl notiek, un kad dabūsi pa seju, tad meitene noteikti jau nu nebūs Tava (tavs komentārs "esmu gatavs kautvai dabut pa seju, bet lai vina ir mana "), bet gan otram, jo laukos tā pieņemts.
Nu jā, tu esi uzminējis kad esmu lauku pisis.. un vaitad tas kaut ko baigi maina? Es domāju, ka tur nav nekāda starpība kas esi..
Es vienkārši nemāku tik labi izskaidrot lai jūs saprastu ;)

Kapteinis
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 17 Sep 1995
Pilsēta: Lielvārde
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Post by Kapteinis » Fri Aug 28, 2015 3:47 pm

Biete visu čotka pateica. Viss nonāk līdz tam, kā mēs gribam lai citi pret mums izturas. Gribi priekš kādas dūdiņas būt par izvēles variantu, kuram nekas nav pret to, ka pret viņu izturas kā pret preci, tad nu tā ir Tava darīšana.
Vīrietis ir kā akmens, nelokas kā drāts un nav gumija, ko var staipīt pēc iegribām. Redzēsi, sievietēm tu sāksi patikt, bet ne visām, jo daudzas jaunībā meklē aunus, kas skrien pakaļ, bet gadiem ejot tava popularitāte pieaugs dramatiski. © Viiirietis

Post Reply