Palīdziet ar ieteikumu

Par sieviešu un vīriešu savstarpējām attiecībām
burga
Jauniņais
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 19 May 1993
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Palīdziet ar ieteikumu

Post by burga » Tue May 19, 2015 2:56 pm

Sveicināti.
Situācija ir saistīta ar meiteni, kas ļoti patīk.
Man radās nesaprotama situācija, kuru aprakstīšu tālāk tekstā un ceru uz atsaucību un ieteikumiem, kā rīkoties tālāk.

Kādu laiku atpakaļ biju studentu pasākumā, kurā bija arī viena meitene, kura man patīk. Pēc tā pasākuma es viņu neatceros, bet viņa mani bija pamanījusi, ka es tur esmu. Tad mēnesi vēlāk bija pasākums kurā piedalījāmies un pusi no pasākuma bijām vienā komandā, jo mana komanda pajuka. To pasākumu mēs labi pavadījām un bijām arī rokās sadevušies. Tagad ir pagājis vēl viens mēnesis un mēs diezgan bieži tiekamies, sarakstāmies visu laiku. Kādu dienu es uzrakstīju viņai, ka man viņa patīk, un saņēmu atbildē "atā", kad pajautāju, viņa teica, ka tas bija vnk "atā" un ne uz visu laiku, jo viņa apjka, tajā pašā dienā viņai uzrakstīja viens čalis ar kuru bija aklajā randiņā, par kuru tālāk minēšu. Tad viņa visu laiku galvoja, ka viņa ir slikts cilvēks un pastāstija man, ka tieši dienu pirms tā pirmā pasākuma, viņa bija aizgājusi uz citu pasākumu, kur studentiem bija kaut kas līdzīgs aklajam randiņam. Un tad es nevarēju saprast kāpēc vienu dienu viņa man sāka stāstīt, ka viņa jūtas vainīga par to, ka pateica "atā" un pastāstija, ka viņai nepatīk tas čalis. Teica arī, ka mūsu kopīgā draudzene teikusi, ka ar mani viņa vienīgo ir pati par sevi un nemainās kā citu klātbūtnē, tas ir, vienmēr patiesi smaida utt. Tagad mēs bieži pastaigājamies un komunicējam arī bieži, bet neesmu ticis tālāk par sadošanos rokās.
Bieži uzsitam viens otram pa pakaļu, ākstāmies, trakojam. Biju ciemos pāris reizes pie viņas kojās, iepazinos ar viņas labākajām draudzenēm un viņu puišiem. Bet es nevaru saprast, vai es viņai patīku vai nē. Jo baidos, ka tas varētu būt friendzone. Un jā ceru, ka nebūs kārtējo uzbraucienu manā virzienā, par to, ka nevaru saņemties, es šeit lūdzu padomu, jo man viņa ir ļoti dārga, tāpēc arī bail visu sačakarēt.

Lielum liels paldies jau iepriekš. ;)

biete
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 26 Feb 1984
Pilsēta: Ventspils

Re: Palīdziet ar ieteikumu

Post by biete » Tue May 19, 2015 3:33 pm

Neesmu eksperts, lai sniedz padomus citi gudrāki kā rīkoties tālāk, ja iespējams...
Bet kādu padomu tu gaidi, ja tu saki, ka negribi dzirdēt uzbraucienu par nespēju saņemties? :)

Bet manas domas par esošo situāciju - "WELCOME TO FRIENDZONE!!!" :)

Atslēgas vārdi
---- "diezgan bieži tiekamies, sarakstāmies visu laiku, Tagad mēs bieži pastaigājamies un komunicējam arī bieži, bet neesmu ticis tālāk par sadošanos rokās" utt.
----- "Teica arī, ka mūsu kopīgā draudzene teikusi, ka ar mani viņa vienīgo ir pati par sevi un nemainās kā citu klātbūtnē," - nu kā īstiem labākajiem draugiem, kurš viens otram blakus var arī nopirsties vai atraugāties bez aizspriedumiem.

Un tu jau esi visu sačakarējis, neko sliktāk tu nevari vairs izdarīt. Tāpēc tu turpināsi mīļi izturēties un neatklāties viņai, lai tikai nepazaudētu jūsu draudzīgās sarunas? Tiešām tu ceri, ka iesaldējot draudzību līdz kautkādam supergājienam (šeit ieteiktam), viņa tev kritīs apskāvienos un skūpstos, kā amerikāņu filmās? Vai tu gaidi, ka viņa noskūpstīs tevi? Tā nebūs.

Izklausās viss stāsts bēdīgi. :(

burga
Jauniņais

Post by burga » Tue May 19, 2015 4:14 pm

Paldies biete.

Vienkārši gribās dzirdēt, ko domā citi no malas par šo, lai zināt ko darīt tālāk. Viņa pati vienmēr sniedzas rokās sadoties.

Gribētu uzklausīt dažu spečuku domas par šo. Bet pēc šī spriežot, laikam tomēr nāksies aprunāties un izdarīt to, lai vai kāds būtu rezultāts :)

Kapteinis
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 17 Sep 1995
Pilsēta: Lielvārde
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Post by Kapteinis » Tue May 19, 2015 4:34 pm

burga wrote:(..) Un jā ceru, ka nebūs kārtējo uzbraucienu manā virzienā, par to, ka nevaru saņemties, es šeit lūdzu padomu, jo man viņa ir ļoti dārga, tāpēc arī bail visu sačakarēt. (..)
Uzbraucieni dažreiz nenāk par ļaunu, jo ir situācijas, kad cilvēkam prāts vienkārši atslēdzās un pārējie neko nespēj izdarīt ar "uti-puti" - tad vajag skarbāku vārdu, bet tas tā - ārpus tēmas.

Ko gribu teikt par situāciju? Standartsituācija - čalim meitene patīk, bet ir bail eskalēt visu padarīšanu, jo it kā baidās visu sačakarēt. Zini, vecais, kā ir patiesībā? Patiesībā Tu vienkārši neesi pārliecināts par sevi. Viss. Tik vienkārši. Es tieši nesen iztulkoju rakstu par šo problēmu. Iemetīšu citātu:
Kad sarunājies ar to jauno sievieti un Tu gribi saasināt situāciju, bet esi pārāk sanervozējies par to, lai tikai nesabojātu atmosfēru, Tu spēlē, lai tikai nezaudētu.
Tieši šito Tu dari. Tu baidies ar viņu kaut ko uzsākt, jo patiesībā Tu baidies no tā, ka viņa Tevi atraidīs un vispār pārstās kontaktēt ar Tevi, ja Tu eskalēsi situāciju.

Manuprāt, es pat varu pateikt, kāds ir Tavu baiļu iemesls - Tu "apdedzinājies", kad aizrakstot sms ar vārdiem:
"Tu man patīc." *mēģināji eskalēt situāciju*
Tu pretim saņēmi:
"Atā." *viņas testu, lai pārbaudītu Tavu pašpārliecinātību*
Ar šo vēso atbildi, viņa Tev lika uz mirkli izbaudīt to sajūtu, kāda Tev it kā varētu būt, ja viņa vairs nebūtu Tavā dzīvē un trakākais ir tas, ka Tu iekriti - kā es to zinu? Tāpēc, ka tagad Tu atļaujies rakstīt tādus tekstus kā "viņa man ir ļoti dārga" par meiteni, kuru pazīsti labi ja neilgu laiku.

Šis Tev noteikti lika sabīties ne pa jokam un līdz ar to tagad Tu baidies vēl kaut ko darīt.

Ir divi varianti ko darīt:
1)Tomēr riskēt un eskalēt situāciju,
2)Tā arī palikt "safe-zonā" un neko nedarīt, tādējādi saglabājot kontaktu ar viņu, cerot uz sazin ko (varbūt, ka viņa pati pēkšņi atzīsies mīlestībā, ha.)

Ja Tu izvēlies pirmo variantu - tad var notikt divas lietas:
♦Ja Tu viņai biji laika kavēklis, vai kas tāds - viņa Tevi pasūtīs tālāk vai vēl kaut kā čakarēs.
♦Ja viņai pret Tevi bija kaut kādas simpātijas - viņa pateiksies Dievam, ka Tev beidzot ir pieticis prāta un pārliecības, lai kaut ko darītu.

Bet ja Tu izvēlies otro variantu, tad ... sorry, vecais, neviens Tev nevarēs palīdzēt.

Būtībā Tev trūkst pašpārliecinātības par sevi.

ps. Un ja kas, vīrietis nosaka to, vai viņš ir friendzonā vai nē. ;)
Vīrietis ir kā akmens, nelokas kā drāts un nav gumija, ko var staipīt pēc iegribām. Redzēsi, sievietēm tu sāksi patikt, bet ne visām, jo daudzas jaunībā meklē aunus, kas skrien pakaļ, bet gadiem ejot tava popularitāte pieaugs dramatiski. © Viiirietis

burga
Jauniņais

Post by burga » Tue May 19, 2015 5:06 pm

Paldies liels kaptein.
Ja godīgi, tad tu daudz izskaidroji, kas man nebija saprotams, jo pārāk iedziļinājos visā tajā. Un būs vien jāizdara gājiens.
P.S. - Labāk parunāt vai noskūpstīt pareizajā brīdī?
Paldies.

Kapteinis
Pieredzējis lietotājs

Post by Kapteinis » Tue May 19, 2015 6:03 pm

Īsti nesapratu ko Tu biji domājis ar "parunāt vai noskūpstīt"?
Vīrietis ir kā akmens, nelokas kā drāts un nav gumija, ko var staipīt pēc iegribām. Redzēsi, sievietēm tu sāksi patikt, bet ne visām, jo daudzas jaunībā meklē aunus, kas skrien pakaļ, bet gadiem ejot tava popularitāte pieaugs dramatiski. © Viiirietis

burga
Jauniņais

Post by burga » Tue May 19, 2015 6:43 pm

Nu tādā ziņā, ka vienkārši parunāties un pajautāt, ko viņa jūt vai vienkārši sagaidīt īsto brīdi un noskūpstīt, tādējādi pārbaudot viņas reakciju :)

Zuljeens
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jul 1996
Pilsēta: Cēsis

Post by Zuljeens » Wed May 20, 2015 12:35 pm

burga wrote:Nu tādā ziņā, ka vienkārši parunāties un pajautāt, ko viņa jūt vai vienkārši sagaidīt īsto brīdi un noskūpstīt, tādējādi pārbaudot viņas reakciju :)

Atceries ka viņas jūtas pēc emocijām.. Necenties viņu pārliecināt psiholoģiskiem jautājumiem.
Your eyes look amazing with this moon light

Zuljeens
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jul 1996
Pilsēta: Cēsis

Post by Zuljeens » Wed May 20, 2015 12:41 pm

burga wrote: P.S. - Labāk parunāt vai noskūpstīt pareizajā brīdī?
Saki viņai, ,,Vienkārši apklusti, un noskūpsti mani'' Negaidi viņas reakciju, pats paņem !
Your eyes look amazing with this moon light

Kapteinis
Pieredzējis lietotājs

Post by Kapteinis » Wed May 20, 2015 4:50 pm

burga wrote:Nu tādā ziņā, ka vienkārši parunāties un pajautāt, ko viņa jūt vai vienkārši sagaidīt īsto brīdi un noskūpstīt, tādējādi pārbaudot viņas reakciju :)
Nezinu, kā pārējiem, bet man nekad nav paticis runāt riņķī un apkārt. Ja es kādu gribu noskūpstīt - es tā arī viņai pasaku. Viss. Ja viņa sāk kaut ko pisināties tad - čau un atā, meitēn. Atklātība pēdējā laikā man ir ļoti ietaupījusi gan laiku, gan nervus. Dzīve ir pārāk īsa.

Post Reply