Vāji nervi

Par sieviešu un vīriešu savstarpējām attiecībām
Post Reply
Idealistic
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 30 Jul 1992
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Vāji nervi

Post by Idealistic » Wed Jun 27, 2012 11:04 am

Laba diena. Lieta sekojoša - esmu kopā ar ļoti superīgu meiteni, bet mūsu attiecības jauc tas, ka mēs abi esam ļoti stūrgalvīgi. Pēdējā laikā strīdamies tā nopietnāk, jo ne viens, ne otrs nemākam īpaši dot sūdu par maznozīmīgām lietām. Tā vien liekas, ka bieži vien viņai gribās pastrīdēties, nevis ātrāk salabt.
Ko jūs varētu ieteikt šajā situācijā, lai mēs spētu sadzīvot bez strīdiem? Es esmu tāds, kas nekad gandrīz neko nenoklusē, bet mūsu attiecību dēļ, es domāju, ka varētu tikt vaļā no šī niķa. Man tas nav vienaldzīgi.

Meitēns
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Sieviete
Dzimšanas datums: 16 Apr 1986
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Re: Vāji nervi

Post by Meitēns » Wed Jun 27, 2012 1:28 pm

Sveiks.
Vai vari pateikt par kādām lietām tieši strīdaties? Vai dzīvojat kopā?

Neuzskatu, ka tev būtu kaut kas jānoklusē, tas ka saki ko domā ir ļoti labi, jo nepateiktas lietas veido aizvainojumu. Jautājums tikai vai to ko saki dari ar takta izjūtu vai izvel no sevis kā samazgas.

Maznozīmīgi un sīkumaini strīdi no meitenes puses var būt jo viņa ir neapmierināta ar attiecību kvalitāti, viņai sāk palikt garlaicīgi, viņa ceņšas tevi mainīt, bet tu nepakļaujies, viņai trūkst uzmanības, viņa nespēj pateikt to ko domā tāpēc sevī krāj negatīvās emocijas, viņai strīdi uzkurina emocijas, kas pastiprina seksualitāti.

Bez strīdiem neiztikt, ir jāmeklē strīda cēlonis!

Cristofer
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1988
Attiecību stāvoklis: In a open relationship

Post by Cristofer » Wed Jun 27, 2012 1:38 pm

Idealistic wrote:Es esmu tāds, kas nekad gandrīz neko nenoklusē, bet mūsu attiecību dēļ, es domāju, ka varētu tikt vaļā no šī niķa. Man tas nav vienaldzīgi.
Vai gadījumā Tev neliekas, ka tieši šo šī meiča gaida, lai Tevi sāktu spiest nost uz ceļiem un likt mainīties? Tev neliekas, ka pēc tam, ka mainīsies un vairs nestrīdēsies pretī neatradīsies uzreiz cita lieta, ko viņa no Tava rakstura mēģinās noņemt? Ja tā nav tad ok, bet tas būtu tas, kas man ienāktu prātā uzreiz.
Par pārējo piekrītu Meitēns, ka:
Meitēns wrote:Maznozīmīgi un sīkumaini strīdi no meitenes puses var būt jo viņa ir neapmierināta ar attiecību kvalitāti, viņai sāk palikt garlaicīgi,
Veni vidi vici

Idealistic
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 30 Jul 1992
Attiecību stāvoklis: Single

Post by Idealistic » Wed Jun 27, 2012 7:08 pm

Pamatā ir visādas replikas, ko es bieži vien izšpļauju vai nepiekrītu viņas teiktajam un tad sākas no sākuma kašķis, bet es kā nepiekāpjos, tā nepiekāpjos un pārvēršas kaut kāmā lielākā.
Vai tās pašas standarta greizsirdības apvainošanās, ka netiek uzprasīts, kas notika, kāpēc notika, kur notika u.t.t, bet vienkārši sadusmojas nemaz neuzklausot attaisnojumu.

Attiecībās ir visideālākā kārtībā, kamēr mēs neaizejam kaut kur patusēt. Lai cik smieklīgi neizklausītos, bet gandrīz visi strīdi ir pēc kādas ballītes vai ilgākas neredzēšanās. :lol:

Mya
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Sieviete
Dzimšanas datums: 18 Sep 1989

Post by Mya » Thu Jun 28, 2012 11:54 am

Attiecībās ir visideālākā kārtībā, kamēr mēs neaizejam kaut kur patusēt. Lai cik smieklīgi neizklausītos, bet gandrīz visi strīdi ir pēc kādas ballītes vai ilgākas neredzēšanās.
Izklausas pec greizsirdibas, neuzticesanas otram un aizvainojuma, kas attiecigi seko pec tam. Lidz ar to aizvainojums ir tas, kas liek izteikt kadu indigaku piezimi un veidojas strids.

pleasance
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 05 Mar 1990

Post by pleasance » Thu Jun 28, 2012 9:05 pm

Tava problēma ir tā, ka Tev pārāk daudz rūp tas, ko viņa saka/dara.
Tā vien liekas, ka bieži vien viņai gribās pastrīdēties, nevis ātrāk salabt.
Sāc pierast. Viņām patīk reizi pa reizei patestēt Tevi emocionāli un vai pakļausies strīdam. Ko Tu arī dari.
Ko jūs varētu ieteikt šajā situācijā, lai mēs spētu sadzīvot bez strīdiem?
Nereaģē uz tiem. Strīdā ir vajadzīgi divi cilvēki. Ja atbildi uz viņas strīdiem mierīgs un ar humora piesitienu, tad viņa ilgi nestrīdēsies.
Es esmu tāds, kas nekad gandrīz neko nenoklusē, bet mūsu attiecību dēļ, es domāju, ka varētu tikt vaļā no šī niķa.
Noklusēt nevajag. Bet lieta tāda, ka Tu pārāk daudz ņem pie sirds sīkumus. Tā kā to sievietes dara, atklāti sakot. Iemācies paskatīties uz situāciju ar smaidu uz sejas un atbildēt bez emocionālas spriedzes. Nekas viņu neuzbudinās vairāk kā tas, kad viņa strīdoties uz Tevi saprot, ka neņem viņas strīdus nopietni. Tādos brīžos iztēlojies, ka runā ar mazu bērnu. Neklausies loģikā bet gan emocijās. Viņa nevēlas loģisku diskusiju bet gan redzēt to, ka esi vīrietis, kurš nereaģēs uz viņas mazajiem niķiem.
"You have power over your mind--not outside events. Realize this, and you will find strength."
- Marcus Aurelius

Post Reply