Padoms pēc šķiršanās, ka atgūt otru pusi atpakaļ

Par sieviešu un vīriešu savstarpējām attiecībām
Kerby
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 10 Aug 1987
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Re: Padoms pēc šķiršanās, ka atgūt otru pusi atpakaļ

Post by Kerby » Sun Jan 19, 2020 6:59 pm

Tēraud, pareizi jau Tu visu saki, piekritu. Kka vienmēr salūztu, bet iekšēji pats saprotu, jo ātrāk visu aizmirsīšu, jo pašam būs vieglāk dzīvot. Smieklīgākais, ka pret visam citam, esmu liels alfa, galīgi vienalga, bet viņas tas pievelk. Bet pret ex, kkads kucēns esmu. :/

Es domāju, vnk vajadzēja būt maksimāli aukstam, neko neizpalīdzēt, un vnk ignorēt. Bet es kko, cerēju. Brīnumu. Janopērk loterijas bilete, attiecība būs vienāda, ar laimestu.

Es nezinu, kāpēc man ienāca prata ideja Par ziediem, domāju, ka varbūt tad , viņa sapratis, ko ir zaudējusi. Lai gan, pareizi Tu saki, ja viņa kaut nedaudz gribetu , mani atpakaļ. Liktu par to manīt.

Būs jāpalasa forums. Interesantākais ir tas, ka nekad nedomāju, ka es par kko varu tik ļoti pārdzīvot.
Tu man esi mans sensejs, Tēraud, iedvesmo. Paldies Tev.

Un par sievietēm varu teikt, laikam nekad vairs neuzticēšos 100%, lai cik labi būtu, ar laiku jau kkas beidzas. Skarbi, bet taa laikam ir. Lai cik Tev agrāk teiktu, ka mīl, un lai nekad nepamet , tad pienāk brīdis, ka
Viņas pašas to izdara.

Piķis jāpelna, un tur jāvirza viss iekšā. Pašam besi, ka viņa mana galva ir.

Tērauds
Zēns
Dzimšanas datums: 29 Jul 1990
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Post by Tērauds » Tue Jan 28, 2020 3:18 am

Kerby wrote:
Sun Jan 19, 2020 6:59 pm
Tu man esi mans sensejs, Tēraud, iedvesmo. Paldies Tev.
Ahh, nu beidz, tu liec man sarkt :lol: :lol: :lol:
Kerby wrote:
Un par sievietēm varu teikt, laikam nekad vairs neuzticēšos 100%, lai cik labi būtu, ar laiku jau kkas beidzas. Skarbi, bet taa laikam ir. Lai cik Tev agrāk teiktu, ka mīl, un lai nekad nepamet
Šis atkal ir otrais grāvis.
Kaut kādai daļai uzticības ir jābūt, savādāk Tu attciecības (vienlaga, īstermiņa vai ilgtermiņa), baudīt vairs nevarēsi.
Ir 0 garantija, ka nākamā sieviete, kura ienāks Tavā dzīvē, būs īstā forever and after, BET nemēģinot, nekad nesanāks. Labāk 150x sačakrēties mēģinot un 1x izdoties, nekā 0x mēģinot un neciest.
Kerby wrote:
Piķis jāpelna, un tur jāvirza viss iekšā.
Piķis, ne vienmēr, ir atbilde. Nauda, protams, ir patīkama, un sievietēm tā arī ļoti patīk, bet ir jāmāk atpazīt robeža - kur interesē TU, un kur TAVA nauda.
Atceros, ka kādreiz (lkm 2002.gads) Klondaikai bija tas reklāmas sauklis: ''vai tu mani mīli vai manu naudu?'' :lol:
Diezgan precīzi apraksta manis izpausto domu.

Nekoncentrējies uz piķi, kā uz veceņu magnētu. Meklē piķi SEVIS dēļ - lai savu dzīves kvalitāti uzlabotu.

Senā patiesība: sievietes lips Tev kļat tad, kad viņas vismazāk par viņām uztrauksies.

Kerby
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 10 Aug 1987
Attiecību stāvoklis: Single

Post by Kerby » Fri Jan 31, 2020 12:03 pm

Tēraud, vismaz Tu liec man domāt, tāpēc tevi saucu , par senseju 😁 jo tiešām ir palīdzējis saprast, no malas.

Pareizi Tu saki, Un es to visu saprotu. Kā arī sāku saprast, kāpēc grūti ir aizmirst , jo esot attāluma attiecības, Tu vienmēr esi dzīvojis , pagātne, lai uzturētu tas attiecības, tāpēc izšķiroties, manuprāt ir daudz grūtāk. Jo tu jau paliec tā pat atminas. Un bija pieradums, sazvanīties utt. Tā pat, Tu labi apzinies, ja jūs dzīvotu viena valsti, tad tas nebūtu noticis.

Ir tā, ka joprojām sanāk domāt, par viņu, katru dienu, ka arī iečekot sociālos tīklus. Bet pamazām tas notiek retāk. Tā ka ir progress.
Palasīju forumu, skatos, ka ļoti daudziem ir šis periods bijis ļoti līdzīgs , ka man.
Vienīgi man , atšķirība, ka mēs neesam viena valsti.

Pieļāvu domu, ja kkas mainītos un pēkšņi , viņa būtu LV, domāju, vai vispār gribetu būt kopā atkal. Laikam ne. Jo viņa mani ir piečakarejusi tad, kad man viņu visvairāk vajadzēja. Tagad. Viņa to labi zināja, ka arī es biju teicis, ka Vēlētos, pamēģināt vēlreiz, jo esmu sapratis kļūdas, utt. Ka sacīt, vajadzēja restart. Uz ko viņa atbildēja toreiz, ka viņai vajag laiku, un vairāk nevar atbildēt uz to pašu. Tātad. Ka Tērauds teica, vnk maiga teksta pateica, atšujies.

Un man šķiet, pēc tā jau vērtē cilvēku, ja Tu viņu negribi Pazaudēt , tad jūs sarunajat, padzīvot atsevišķi un saprast, ko vēlaties. Un vai pietrukst, un tā var saprast, vai vins ir īstais, man tā bija, es tiešām sapratu, ka ar so cilvēku, varētu veidot ģimeni, utt. Kka tā.

P.s. Lasot formu, saprotu, ka šie mīlas stāsti, ar saiešanu kopā, ir ļoti maz. Foruma neatradu, tik atradu dzekus, kuriem dāmas ir piedirsusas sirsniņu, viņi kka cīnās, un beigas laikam nekas nav sanācis, jo turpinājuma foruma nav.

Post Reply