Pirmās mīlestības zaudēšana

Par sieviešu un vīriešu savstarpējām attiecībām
Seducer
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 01 Aug 1990
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: In a open relationship

Re: Pirmās mīlestības zaudēšana

Post by Seducer » Fri Jan 08, 2016 9:02 pm

Visi tev ļoti labus padomus iedeva! Proti, viss tas tomēr ir tikai aktivitātes, kas tev ļaus aizmirs viņu un neilgu laiku. Ja tev gribas raudāt, protams paraudi, bet tā klusītēm pie sevis. Man pašam ir bijis nepieciešams ilgāks laiks lai tiktu pāri savai pirmajai un otrajai mīlestībai. Ar laiku tas notiks, kad ieiesi citā dzīves ritmā, kad atvērsi jūtas kādai jaunai sievietei. Pat man vēl šodien mazliet emocijas jūtamas, kad par bijušo domāju kaut arī man ir jauna un ļoti mīļoša draudzene! Vienkārši mēs cilvēki nekad neesam apmierināti ar to kas mums ir.

Vēl ļoti labs ko neviens neminēja ir pavadīt laiku kopā ar labiem draugiem! Tas ari ir ļoti labs līdzeklis kas tevi emocionāli atbalstīs.

Tērauds
Zēns
Dzimšanas datums: 29 Jul 1990
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Post by Tērauds » Mon Jan 11, 2016 5:12 pm

Es tevi saprotu bro!
Man pirmais posts un arī reģistrēšanās iemesls šeit bija tāds pats kā Tev.
Diemžēl nav tādas ''5 soļu programmas, kā pārvarēt sirdssāpes''.
Man personīgi bija grūti atvērties jaunām attiecībām, jo nespēju uzlūkot sievieti savādāk, kā tikai kārtējo kuci. Viņa varēja būt kaut vai HB9, bet pat ņemt viņu priekšā īsti nevilka...
Es sāku ar situācijas analīzi. Tiešām apzinājos tās kļūdas, kuras pieļāvu, lai nākotnē nekāpelētu pa tiem pašiem grābekļiem. Bet uzreiz saku - no tā vieglāk nepaliek, varbūt pat tieši otrādi. Bet tas ir vajadzīgs, jo mācība ir tā lieta, kuru spēj paņemt no šīs situācijas.
Tieši kā Seducers teica - izklaidējies ar čomiem. Esmu sasodīti pateicīgs Dievam par to, ka man ir tik labi draugi. Es varēju trešdienas vakarā piezvanīt un teikt ''davaj pieliekam mūļus, pajāt uz darbu'' un mani neatšuva. Tas tiešam palīdz - novēršas negatīvās domas. Ja čomi rada foršu atmosfēru, tu slikti vnk nevari justies.
Tikties ar citām sievietēm... nu tas ir koks ar 2 galiem. No vienas puses tu tikai dabū plāksteri. Bet no kura laika plāksteris ārstē? Variants Nr. 2 (pašam ir gadījies pāris gadus atpakaļ), ka tiešām satiec sievieti, kura ir lieliska un ieķeries viņā (nu ta pamatīgi), līdz ar to iepriekšējās neveiksmīgas attiecības paliek par mazsvarīgām atmiņām.
Nav nekādu fundamentālo zāļu pret šo. Apzinies, ka dzīvē vari tikt sāpināts vēl 10 reizes un 10 reizes spēcīgāk. Un ar katru reizi ko mācīsies un raksturs paliks spēcīgāks.
Gan būs labi, galvu augšā ;)

Pally1
Jauniņais
Dzimšanas datums: 07 May 1989
Attiecību stāvoklis: Single

Post by Pally1 » Thu Jan 14, 2016 11:30 am

Paldies veči, ņemšu visu vērā. :)

Bārda
Jauniņais
Dzimšanas datums: 12 Apr 1984

Post by Bārda » Thu Sep 20, 2018 10:58 pm

Kā beidzās, viņa deva ziņu par sevi?

Baller
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1991

Post by Baller » Fri Sep 21, 2018 8:39 am

Bārda wrote:
Thu Sep 20, 2018 10:58 pm
Kā beidzās, viņa deva ziņu par sevi?
Čalis nav bijis forumā till 16februāris. :))

Post Reply